Карпош
                   
1175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Servis na Laptop i Desktop kompjuteri

Vrsam popravka na laptop i desktop kompjuteri. Nadgradba na hardver...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 11:21Laptop Asus

Prodavam laptop vo odlicna sostojba so win 10 pro i dopolnitelni prog...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:21Ramki za rig aluminiumski konstrukcii rigovi ramka рамка риг

Алуминиумски рамки за ригови. 1,250ден 640 x 390 x 310mm (ширина,...


1.250 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 09:36Najeftini novi GAMING konfiguracii i3 i5 i7 i9 intel

1. Конф. - BEST BUDGET iGamer - 17,900ден CPU: i5 10400F, Intel VGA...


19.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:19Polnaci/adapteri za site modeli na laptopi

Vrsime prodazba na visokokvalitetni adapteri za laptopi koj se sosema...


Денес 09:11Baterii za Laptop so visok kvalitet !!!!!

Prodavame novi baterii za laptop so visok kvalitet garancija 6 mese...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:11OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:18LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY

LENOVO YOGA SLIM 7 GRAY EDEN KORISNIK NABAVEN VO SETEK MKD POD PI...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:17ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION

ASUS ZENBOOK 14X OLED SPACE EDITION UPOTREBUVAN EDNA NEDELA EDEN K...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:17Gaming computer

K


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 06:19  НОВ ОГЛАС

Се продаваат следниве батерии

Модел: E535 - Lenovo G480 и др. модели AS10D3E - Acer Aspire 5741 и...


1 €
или предлог цена
Денес 00:01  НОВ ОГЛАС

Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 22:52Lenovo TAB A8

Се продава таблет Lenovo TAB A8, многу малку користен, екстра сочува...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 20:46Se prodava ispraven Samsung 10 inca tablet model GT-P 5110

Se prodava ispraven 10 inca tablet Samsung model GT-p 5110 malce pukn...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk

Prodavam novi HDD 3.5" 4TB Seagate SkyHawk


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:03Se prodavaat razni delovi za kompjuter

se prodavaat hardiskovi i ram memorija za laptop - 500GB WD blue...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:10Se prodava ram memorija za laptopi

Se prodavaat memoriski 4 ram ploci za laptop, malku koristeni i povol...


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 16:10Se prodava kompjuter so monitor

❇️ Работат сите можни програми, секоја година е редовно сервисиран. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:10Se prodava kompjuter povolno + monitor

❇️ Работат сите можни програми, секоја година е редовно сервисиран. ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:10Ranec torba za laptop

Torba za laptop 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:46Intel core 2 quad Q9550 graficka RX 460 2GB SSD240

Cpu: Q9550 GPU: RX 460 2GB SSD: 240GB WINDOWS 10


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:46Tp link TL wr940n odlicen ruter

Prodavam wi fi ruter Tp link wr940 n so tri anteni malce koristen za ...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 13:11  НОВ ОГЛАС

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Gaming / Workstation PC: Ryzen 9 5900X, B550 , 32G, 750W

Се продава горе наведената конфигурација, со следниве спесификации: ...


47.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 12:00Otkupuvam laptopi neispravni ispravni

Otkupuvam laptopi neispravni ispravni pratete ili kazete mi go model...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 11:43WIRELESS TASTATURA I MAUS

Prodavam wireless tastatura so mausot vo paket. Super sostojba, malku...


Вчера 08:50NOV INKJET TONER ZA HP 26 CRN

NOV INKJET TONER ZA HP 26 CRN


Вчера 07:24Mini-ITX куќиште DAN A4-SFX v2

Ултра компактно PC куќиште и PCIe Extender (3M Twin Axial 300mm PCIe ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 06:38SAMSUNG NVMе CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 case

Нови, со гаранција, фирма. НЕ ОТКУПУВАМЕ или правиме замени со корис...


1.990 МКД
или предлог цена
29 мај 23:05Laptop Lenovo T500

Kvaliteten Laptop t500, ocuvan ispraven i instaliran so linux i w...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:50PCIe spliteri konvertori mining kabli cables convertors SATA

PCI-express VGA кабли 6 и 6+2 pin со гарантирани стандарди: 1. КОН...


100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 мај 22:17Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP

Prodavam Laptop Acer Aspire E15 ES1-511-C7YP so orginalen polnac. I...


5.300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

29 мај 22:07Se prodava kompjuter i monitor

Se prodava kompjuter i monitor so slednite specifikacii: MB: ASUS PR...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

29 мај 21:15Компјутер со дополнителни делови

Продавам компјутер стар со дополнителен хард диск од 80 GB, стар AMD ...


500 МКД
или предлог цена
- 67 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

29 мај 21:02Riser Rajser site vidovi PCI-E to 4xUSB, 009s, M.2 rajzer

1. 360ден Riser v009s PCI-E 16x to 1x, USB 3.0, 0.6m (w/o SATA->6p...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

29 мај 18:48DELL docking station D1000 nov neotpakuvan stanica

Продавам неотпакуван DELL docking station D1000 Supports up to 2 D...


7.900 МКД
или предлог цена
29 мај 18:06HP PAVILION GAMING nov laptop koristen 3 meseci

HP PAVILION GAMING nov laptop koristen 3 meseci kupen od Germanija k...


34.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

29 мај 18:00Laptop polnaci, 12V adapteri, orginalni punjaci адаптери

Продавам полначи за лаптопи: - 1,000ден 19.5V, 2.31A Ф4.5/2.7mm, ком...


150 МКД
или предлог цена
29 мај 17:43TP-LINK switch ruter zicen router 5port, LAN GB, USB to LAN

Нови, фирма со гаранција. 300ден TENDA W54P WiFi 54Mbps PCI 3...


350 МКД
или предлог цена
29 мај 16:46PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


29 мај 15:45Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам