Битола
                           
2817 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Se izdava

Naumovski Apartmani


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

16 сеп 18:13Промовирано

Куќа

Се продава


47.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

23 јан 11:09Промовирано

Kupuvam vikendica/mesto vo okolinata na Bitola

Kupuvam vikendica mesto vo okolinata na Bitola ( Dihovo, Rotino, Capa...


50 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
10.000 €
Битола

Викенд куќи

Денес 18:33SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodava deloven i stamben objekt 10800kv na najubava lokacija na v...


700 €
или предлог цена
Денес 18:22Stan pod kirija za stranci

sloboden od 20ti Januari.Stanot e komletno namesten. Se naogja odma ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 18:02Барам стан за изнајмување

Наместен стан за изнајмување на подолг период, со поволна цена..


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 17:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka ul.Dimitrije Tucovik Bitola

Се продава куќа на ул.Думитрије Туцовиќ Битола во близина на детската...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:38  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot edna minuta do sirok so...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:31СЕ ПРОДАВА КУЌА ЗА НИСКА ЦЕНА

НИСКА ЦЕНА ЗА БРЗА ПРОДАЖБА, УШТЕ ПОНИСКО - УШТЕ ПОПОВОЛНО! Куќа и...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:14Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam plac pokraj glaven pat vo nize pole ima struja voda Broj na...


45 €
или предлог цена
Денес 16:03Prodavam kuka

Prodavam stara kuka vo strog centar


71.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
75.000 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:02Izdavam opremen stan

Stanot e sloboden od 1 fevruar


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:02Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:57Плацеви за Фотоволтаици

Се издава или продава земјиште за поставување на фотоволтаични центра...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:49Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 15:30СЕ ИЗДАВА НОВОИЗГРАДЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР!

Се издава новоизграден деловен објект во строг центар на градот Битол...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:02Se prodava stan vo klanica

Se prodava potkrovje vo klanica so dnevna , trpezarija, kujna I 2 spa...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:53  НОВ ОГЛАС

Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:11Нов ЈУЖЕН Стан во Центар / АРИА

Се продава нов и невселен ЈУЖЕН стан во комплекс Ариа. Трет кат / ...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 14:11Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk oil po noviot pat ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 14:03LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
Денес 14:03Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
Денес 14:03SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Денес 13:38Namestena opremena kukja 70m2 blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:17  НОВ ОГЛАС

plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 13:13Продавам 2 дуќани во долниот пазар

Продавам 2 дуќани во долниот пазар со вкупна квадратура од 120 m2. По...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 до 30 јуни 2023 Се издава нов стан во нај...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Ima izgraden obje...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Купувам стан во Битола околу 60 квадрати

Барам стан за купување околу 60 квадрати во околината на Симпо, облас...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:00Дуќан во центар на БИТОЛА

Се изнајмува Дуќан во центарот на Битола Приземје во зграда Обител...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:00Се продаваат станови во градба - Soho Residence Bitola

Со гордост Ви го претставуваме станбениот објект Soho Residence во ст...


998 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:52SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:44SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 12:16Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Денес 11:53Плац во Магарево со приклучок за струја и вода

Се продава плац во Магарево веднаш до црквата. На плацот има остатоци...


1 €
или предлог цена
Денес 11:44Се продава прекрасен фамилијарен стан кај Ат Пазар

Се продава комплетно реновиран фамилијарен стан во близина на Ат Паза...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Битола

Станови

Денес 11:44Се продава куќа на атрактивна локација/Se prodava kukja

Се продава куќа на атрактивна ликација во солидна состојба на ул. Ари...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 11:12DELOVEN PROSTOR 25m2 50m2 75m2 100m2

SE IZDAVA deloven prostor, dukjani od 25m², 50m², 75m² do 100m² vo ko...


1 €
или предлог цена
Денес 10:59Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.Po povolna cena za povejke informacii jave...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:34DUKAN 25 m2 SE PRODAVA

PELAGONKA 1 na Prilepska


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 10:25Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам