4081 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Mercedes-Benz E250 D

Se prodava Mercedes-Benz E250 D obicen dizel 1997 godina , vo EXTRA ...


1 €
или предлог цена
30 јан 09:56Промовирано

Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC

Cena : 10.200€ Peugeot 508 1.6 HDi 84 KW 2015 Godina AUTOMATIC MAR...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

CITROEN C5 automatic hydroactive III+

2.0 HDI- 160hp. NOV MOTOR ~30.000km! Registrirana so zelen karton do...


6.900 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Octavia 1.4 plin atest 2008

Se prodava Skoda oktavija 1.4 benz plin ates plin vo dobra sostojba r...


3.900 €
или предлог цена
Денес 08:40Avtobus MAN 2002 god.

2002 god. Zafatnina na motor 11967 cm3 Sila na motor 294 kW Broj n...


14.000 €
или предлог цена
Штип

Автобуси

Денес 08:15  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 1.9TDI

Napraveno golem servis (Kosta 700 evra) Ima Novi bandazi ( od 500 ev...


2.300 €
или предлог цена
Денес 08:13VW POLO 1.4 TDI FULL -07

VW POLO 1.4 TDI 5 VRATI MNOGU ZACUVANO KAKO VNATRESNO TAKA NAD...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.990 €
Денес 08:12VW POLO 1.6 TDI FULL OPREMA FACE LIFT -10

VW POLO 1.6 TDI COMMON RAIL FULL OPREMA 75KS  5 VRATI EURO 5 ---...


6.100 €
или предлог цена
Денес 08:12FORD FIESTA 1.4 tdci NEW FACE -TITANIUM- 09

FORD FIESTA 1.4 tdci 5 VRATI ---- NAJVISOKO NIVO OPREMA - TITANIUM ...


4.900 €
или предлог цена
Денес 08:12VW POLO 1.2 TDI NAVI - BLUE MOUTION 2013

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOUTION 5 VRATI FACE LIFT 75ks MNOGU EKONOMI...


6.790 €
или предлог цена
Денес 08:12Se prodava Mercedes C220

Mercedes. C 220 vo odlicna sostojba registriran do septemvri trulo ne...


2.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 €
Денес 07:55VW GOLF 1.6 TDI 2012g

VW GOLF сервисиран и регистриран цела година. Опрема: -темпомат -борд...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Денес 07:38Mazda 2.1.4i 2005ta gof reg do 06.2023

Se prodava Mazda 2 1.4i 80hp Godina na proizvodstvo 2005 (vo soobrak...


2.999 €
или предлог цена
Денес 06:58  НОВ ОГЛАС

Golf 3 benzin 1.4

Golf III 1.4 benzin 60ks. Odlicno socuvano vozilo. Garazirano bez k...


1.800 €
или предлог цена
Денес 06:35  НОВ ОГЛАС

BMW e90

2005/06 2.0 163k/s Сменето ујле на мењач во овластен сервис на BMW (с...


5.500 €
или предлог цена
Денес 05:10JBL 2x12" 2200W Subwoofers,subwoofer,woofer, pojacalo 1500W

Prodavam skoro novi JBL 2x12" 2200W subwooferi so pojacalo Witec 1500...


Денес 02:06PRODAVAM VOLVO

Kolata ja prodavam cela a može i na delovi. LICE ZA KONTAKT BAŽE : 0...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:45  НОВ ОГЛАС

Honda Integra 750 DCT 2020

Honda Integra 750 DCT 2020 AVTOMATIK 3 MODA SPORT Kupena od H...


9.800 €
или предлог цена
Вчера 23:58Mercedes Benz viano 2.2 cdi 2007 Ful oprema

Prodavam Mercedes Benz viano FUL OPREMA 2.2 cdi 2007 patnicko vianoto...


9.300 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 23:13  НОВ ОГЛАС

MAZDA 6 -2.0 2007 Registrirana cela godina

Prodavam Mazda 6 registrirana cela godina smeneta cela prednica- filt...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Вчера 23:08Tam 80 so kran

Ispravno


3.800 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 22:44  НОВ ОГЛАС

MERCEDES 5

Se prodaavat site 3 Odlicni reg So novi gumi


123.456.778 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 22:43LADA 112

Lada 112 benzi plin Novi Gumi Nov Akulumator Nova set lamela korpa N...


29.111.987 €
или предлог цена
Вчера 22:43Radio Mercedes

Ispravno


Вчера 21:49Radio Mercedes

Ispravno


Вчера 21:48Radio 24V Renault

Radio na 24 volti ispravno


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 21:48Seat radio

Radio so cd ispravno


Вчера 21:47Radio Ford Ka

Ispravno raboti se


Вчера 21:47BMW radio

Ispravno raboti


Вчера 21:47Radio OPEL

radija za Opel


Вчера 21:47Skoda radio

Radio simphony Ispravno


Вчера 21:47Suzuki radio

Radio ispravno


Вчера 21:47Fiat radio cd

Ispravno


Вчера 21:47Radio VW buba Beetle

Radio ispravno


Вчера 21:46Dacia radio

Raboti se komplet


Вчера 21:46Radio AUDI tt

ispravno raboti se (fleka na ekran)


Вчера 21:46Camec Bombard C3 3.80m

Bombard c3 3.80 m so aluminiumski pod so kobilica,camecot ode komplet...


Вчера 21:14  НОВ ОГЛАС

vw golf 1.6

se prodava golf 2 1.6 cis benzin nikogas nee vozen na plin karoserisk...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 21:07Turbo za 1.9 tdi / golf seat touran leon altea

Turbo za 1.9 TDI ispravno CENA 6000 denari kontakt 078217892


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:51Zimski gumi Danlop 205 60 16

Prodavam zimski gumi . 4 broja. Za 6000 den.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:37Kupuvam al felni kako na slikata

Kupuvam vakvi felni za w124


Вчера 20:37Zmigavci Trepkaci za BMW e46

Prodavam dva originalni stranicni zmigavci, zolti zatemneti so folija...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:54Zmigavec trepkac za Bmw E46

Prodavam nov zmigavec za desna strana za Bmw e46 tel.078 383 241


700 МКД
или предлог цена
Вчера 19:54Страна 1 од 103

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам