Карпош
                   
1055 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

MasterLiquid ML240L RGB

Prodavam malku koristen MasterLiquid ML240L RGB, komplet so site doda...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:18  НОВ ОГЛАС

MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G

mnogu malku koristens,recisi nova


Денес 07:32RTX 3090 3080 Ti 3070 3060 A2000 RX6600XT RX5800 ATI NVIDIA

1. RX 580 8GB Gaming користени за гејминг, 1 година гаранција 9,00...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:23Prodavam laptop dell latitude 7350 laptop/tablet

Se prodava laptop Dell Latitude 7350(2-in-1).Laptopot e vo dobra sost...


13.450 МКД
или предлог цена
- 26 % Попуст
18.100 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:44Najeftini novi GAMING konfiguracii i5 7 9, 3600 do 5900X AMD

Најефтино - разни нови конфигурации. Фирма. Гаранција 2/3 години. ...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 20:43ZOTAC Nano PC desktop kompletno kancelarisko resenie

Продавам нови, супермали (13х13х6cm) barebone PC со гаранција 1 годин...


8.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:38Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov

Asus,15,6Inchi,4GbRam,500Hdd socuvan kako nov ima i nov windows 10pro


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:10Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

Вчера 16:10Gaming Setup i5/8GB/RX570

Се продава цел Гејмерски Сетап Комплет со све (Компјутер, Монитор, Та...


449 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
499 €
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:19ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00HELLHOUND AMD RADEON RX 6600 XT

Grafickata e koristena isklucivo za gaming, nikogas ne e koristena za...


Вчера 13:00Продавам две графички картици - NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti

✅Продавам две графички видео карти 3080ти (NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti...


1.900 €
или предлог цена
Вчера 12:33Zotac RTX3060 Ti 8GB - Neotpakuvana

Se prodava graficka karticka Zotac Rtx 3060 Ti 8GB Neotpakuvana. ...


36.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
39.500 МКД
Вчера 11:04ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA LAP TOPI

ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA SITE VRSTI LAP TOPI TELEFON 070...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Dell G5-5587 i7-8th Gen - Nvidia Geforce GTX

Odlicno zacuvan laptop. Kontakt samo preku viber i whatsapp. Bez zame...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:41ACER Nitro 5

Laptopot e odlicno zacuvan, bez udari i grebanici. SSD: 128Gb HD...


400 €
или предлог цена
Вчера 10:40Волан Logitech G920 Driving Force

Се продава воланот од насловот, земен негде лето 2020, со истечена га...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:35Servis za laptopi i rezervni delovi za laptop

Popravka na maticni ploci od laptopi,promena na integrirani graficki ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:32Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

27 ное 20:59Prodavam kukishte bez graficka karta

Kukishteto ima 4gb ram 500gb HDD western digital i3 ka procesor


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

27 ное 16:13Mac mini (Late 2014) So SSD

Prodavam Mac mini (Late 2014) so zamenet disk za ssd. 1.4GHz dual...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

27 ное 16:02Monitor Philips 24inch

Prodavam monitor Philips 24” LCD MVA 23.6 inch / 59.9 cm Aspect...


По Договор
или предлог цена
27 ное 16:02Prodavam pc i5/16GB RAM /24”monitor

Prodavam desktop PC kompjuter Processor: intel i5 Ram 16GB SSD 250...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

27 ное 16:02Prodavam pc so i3 i 19” Lg monitor

Prodavam desktop PC kompjuter Processor: intel i3 Ram 4gb Hard dis...


5.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

27 ное 16:02TABLET - ARNOVA 10"

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do ...


2.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.400 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

27 ное 15:23Продавам оригинални нови и користени PS4 игри

Final Fantasy 15 - 900 den Control - 800 den CoD Modern Warfare -20...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 12:04ALIENWERE R4 defekt

Kompjuterot se vklucuva no nema slika. DEFEKT MATICNA PLOCA VO DELO...


8.000 МКД
или предлог цена
27 ное 11:00OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

27 ное 10:18Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


34.000 МКД
или предлог цена
27 ное 10:10Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.200 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.600 МКД
27 ное 10:10Kupuvam graficka RX 480/580 4gb графичка, graficki

Kupuvam rx 580 4gb - 2500 den Kupuvam rx 580 8gb - 4000 den K...


2.500 МКД
или предлог цена
27 ное 04:29Продавам Ps1 & PC игрици!

Продавам игри за Пс1 и ПЦ, слободно може да ме контактирате за било к...


200 МКД
или предлог цена
26 ное 18:14Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim

Lenovo Tab 4 8 Plus Super tablet so 2 sim Vo super sostojba kako nov ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

26 ное 18:13Najeftini novi GAMING konfiguracii 3600X do 5900X AMD RYZEN

Најефтино - разни нови AMD конфигурации. Фирма за големопродажба. Гар...


23.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

26 ное 14:43Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
26 ное 14:00ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
26 ное 13:0216 GB SODIMM OEM 3200 2x8GB Asus TUF

Dve plocki po 8GB RAM memorija, od ASUS TUF 506IU, Zaradi upgrade na...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

26 ное 12:14Нови матични MSI B560M PRO-VDH WiFi mainboard

Нови матични плочи MSI со вграден WiFi&BT, Military standards... со т...


6.300 МКД
или предлог цена
26 ное 10:16Lenovo Tab E7

Prodavam nov tablet Lenovo Tab E7.


2.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

25 ное 15:14Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам