2349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plakar za spalna ili dnevna. HITNO!! Плакар нов.

Се продава нов плакар 350 цм на 250 цм Гратис закачалка !! За цена п...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

09 авг 22:22Промовирано

Komplet kujna

Cena 300 za kujna , 500 evra zaedno so frizider i sporet( ili po dogo...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

15 авг 09:32Промовирано

Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Prodavam plinska boca 10 litri

Prodavam plinska boca socuvana.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:38BAZEN INTEX 488 x122 cm

Prodavam nov nekoristen bazen Intex Ultra XTR dimenzija 488x122 ( pre...


44.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:38SISTEM RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI.10m/15m/20metri

SISTEM ZA RAZLADUVANJE SO VODENA MAGLA-PRSKALKI ..10 metri 20 PRODAVA...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Останато

Денес 10:30Polica za skladiranje

Se prodava polovna polica, so mnogu prostor za skladiranje.


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 09:18PRODAVAM dva VIETNAMSKI TEPISI 2mx3m

Prodavam dva vietnamski tepisi POVOLNO KONTAKT 070 244 233


1 €
или предлог цена
Денес 09:17PRODAVAM PELETI A1 KLASa

Prodavam peleti A1 klasa 6mm so certifikat.So dostava vo Skopje. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
380 €
Денес 09:02IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:43IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:43Parocistat FUEGO WHL-801B Cistac na parea

Cistac na parea FUEGO nov ednas vklucen za proba so vazecka garancija...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:09  НОВ ОГЛАС

MASICKA ZA TELEVIZOR SO VITRINA

mASICKATA E NOVA BEZ NEKOJ OSTETUVANJA, POGODNA E ZA TELEVIZOR A IMA ...


60 €
или предлог цена
Денес 06:52Masicka duborez nova nekoristena

Masickata e skroz nova unikatna i ne e koristena. So nea ima i 6 stol...


999 €
или предлог цена
Денес 06:51Продавам Delimano 18 in 1 Multi cooker и Delimano Cooker

Продавам многу малку користени: - Delimano 18 in 1 Multi cooker -350...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:10Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan isprave

Kafemat KRUPS se prodava poradi nekoristenje socuvan ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:48Prodavam tengerinja

Prodavam tengerinja za gotvenje novi ne koristeni ima 3 komada so kap...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 16:51Dispanzer za ladna i topla voda (kuler)

Se prodava dispanzer (kuler) za voda za pienje ladna i topla (za kafe...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:50Antibakterisko cistenje na klima uredi

-Antibakterisko cistenje -Dopolnuvanje na freon -Servisiranje na kl...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:05KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01Prodavam masina za perenje i susenje na alista

Prodavam istravna mashina za perenje i sushenje 8kg pere 6kg sushi ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57VENTIL TOPCEST ВЕНТИЛ ТОПЧЕСТ 1" 1 1/2" 2"

1" 500.00 (lager: 2) 1 1/2" 1.200 (lager: 4) 2" 1.500 (lager: 2)


1 €
или предлог цена
Вчера 13:33Vitrina i plakari

Se prodava mebel od masivno drvo, socuvan. Komplet


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:08bracni kreveti

Se pordavaat bracni kreveti i dusheci. SIte komplet 3200 den


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:08Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Parketar

Parketarski uslugi mestenje na parket, prereduvanje na star parket, s...


6 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Паркет

Вчера 13:00MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:24KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Prodavam klima dobiena na poklon

Klimata e inverter, nova, neotpakuvana. 3.5 kw.


36.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:20Fotovoltaici - sistemi za firmi i domakinstva

Instalacija na fotonaponski sistemi za firmi i domakinstva - fotovolt...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 09:31Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:29Najeftin inverter klima ured

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35AEF...


20.990 МКД
или предлог цена
Вчера 09:29TERMO PECKA 6kw AEG

Se prodavaat 2 termo pecki 6kw Aeg dobro socuvani i edna 4.5kw


1 €
или предлог цена
Вчера 09:18LG Smart Inverter klima ured

Prodavam malku koristen klima ured LG Smart Inverter.. Klimata e seuš...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Вчера 09:04ALARM ALARMI +dojava+video

Alarm SO SENZOR NA DVIZENJE Alarmniot sistem reagira ako ima dvizen...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 08:59ALARM, ALARMI, SISTEM SO 4 SENZORI I DOJAVA NA MOBILEN

Čuvajte go vašeto privatno podračje podaleku od opasnost! (1) Dali s...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 08:57PALETI ZA NAMESTAJ ПАЛЕТИ ЗА НАМЕШТАЈ

Prodazba na novi beli paleti za namestav ili druga namena. Dimenzii ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 08:11KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:10Продавам веш машина пере и суши, дотраени лагери

Продавам веш машина Indesit IWDC 7105, пере 7кг, суши 5, оштетени се ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 07:33Персиски Килими

Персиски килими, цена по договор. Има 2 килима и две стази: 2 кил...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Подна облога / Килими

Вчера 06:18Rampi za parking / blokator

Prodavam novi parking blokatori


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

17 авг 18:02Keramidi

Prodavam keramidi okolu 230kom vinicki Gi prodavam komplet 10den/1k...


10 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

17 авг 17:54fasadi 072251225

072251225 toni


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

17 авг 14:50Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам