Подкатегорија:
                   
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka na peleti Karina 10kw

Peckata e stara dve godini Vo super sostojba Duvalka Nameneta e za kv...


24.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.000 МКД
Денес 09:47Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:31KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 09:57KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:16MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:16Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


5.000 МКД
или предлог цена
11 авг 14:19BAGAT Danica машина за шиење со кабинет

Исклучително малку користена Доколку машината ви одговара, цената е ...


6.200 МКД
или предлог цена
11 авг 13:38CARRIER INVERTER X POWER+ 10(kw)

Neotpakuvan inverter.10 kw.Cena vo prodavnica 162.000 denari


95.000 МКД
или предлог цена
10 авг 20:39Klima ured Favorit 3.5kw

Se prodava klima ured Favorit.Klimata ladi i gree.Uklucena samo 3 pat...


7.300 МКД
или предлог цена
10 авг 18:55PRODAVAM PELETI A1 KLASa

Prodavam peleti A1 klasa 6mm so certifikat.So dostava vo Skopje. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
380 €
10 авг 15:32Панелна греалка THERMOR 3000W _ 2400MKD

Панелна греалка THERMOR 3000W _ 2200мкд


2.200 МКД
или предлог цена
10 авг 02:59Нов радијатор со масло - Беко

Се продава нов радијатор со масло, Беко, неупотребуван со кутија и си...


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 16:45Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
09 авг 14:35Polovna klima ST inverter

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" - Половна клима "ST inverter", 4 години ст...


87 МКД
или предлог цена
09 авг 09:29PRODAVAM NOV PODVIZEN KLIMA URED 'DYNAMIC'.

PRODAVAM NOV PODVIZEN KLIMA URED 'DYNAMIC'. KARAKTERISTIKI NA UREDOT...


3.700 МКД
или предлог цена
09 авг 00:19Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
08 авг 22:37Продавам камин Алфа плам - Рустика

Се продава камин Рустика, производител Алфа Плам Врање користен само ...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 19:29Klima Panasonic

Ispravka vo dobra sostojba Kompletna


100 €
или предлог цена
08 авг 19:09Se prodava Alfa plam racional 70

Se prodava pecka za parno greenje Alfa plam Racional 70 , koja raboti...


25.000 МКД
или предлог цена
08 авг 15:33Сервис и монтажа на клима уреди

Монтажа и демонтажа на клима уреди. - Сервисирање и поправка - Чист...


1 МКД
или предлог цена
08 авг 14:52Najeftin inverter klima ured

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35AEF...


20.990 МКД
или предлог цена
08 авг 10:41Prodazba, montaza i servis na klima uredi. Se na edno mesto.

Servisot "NIPAN-STEFAN" vo sorabotka so "STEFAN STORE" d.o.o.e.l. gi ...


600 МКД
или предлог цена
08 авг 02:17Gusan radijator 17 rebra

Za povekje info 070-332-330. Dolniot broj ne e vo funkcija.


2.000 МКД
или предлог цена
08 авг 02:08TERMO PECKA 6kw AEG

Se prodavaat 2 termo pecki 6kw Aeg dobro socuvani i edna 4.5kw


1 €
или предлог цена
07 авг 10:39Gusano Parno

Se prodava gusano parno visina 50cm.


1 €
или предлог цена
07 авг 05:27PRODAVAM KLIMATIZER

Prodavam isparaven klima ured


10.000 МКД
или предлог цена
06 авг 16:46PRODAVAM PROZORSKI KLIMA URED

Prodavam prozorski klima ured kako nov Samo ladi


8.999 МКД
или предлог цена
06 авг 16:46Gusan radiator

Demontirani gusani radiatori ( 3 tela x 10 rebra). 072 807 213


150 МКД
или предлог цена
06 авг 13:48Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
06 авг 11:13Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
06 авг 09:26Servis za klima uredi /montaza na klimi

Vrsime servis, cistenje, montaza i prodazba na klima uredi od ovlaste...


1 €
или предлог цена
05 авг 14:36Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
05 авг 08:21Pecka na peleti

Se prodava pecka na peleti EkoSpar 33kw koristena 2 grejni sezoni, od...


1.190 €
или предлог цена
04 авг 09:55Montaza demontaza na site vidovi klima, klima

Montraza demontaza na novi i polovni klimi po najpovolni ceni. -07...


1 €
или предлог цена
04 авг 09:35Vesta Lux kamin na peleti

Продавам Веста Лукс камин 25kW, само 2 пати вклучен. Каминот е буквал...


1 МКД
или предлог цена
04 авг 09:11Montaza i servis na site vidovi klimi

Servis Montaza demontaza na site vidovi klimi.po naj povolni ceni an...


1 €
или предлог цена
03 авг 20:20Pumpa wilo

Pumpa wilo 3/4 za parno,solarni sistemi i drugo nova germanska nekori...


2.000 МКД
или предлог цена
03 авг 09:51Панелна греалка Valiant

Исправен малку користен


1 €
или предлог цена
02 авг 11:19Boca za parno

Prodavam boca za parno 8litri kako nova koristena mnogu malku. Priklu...


10 €
или предлог цена
01 авг 11:04Се продава радијатор на струја

Zass Germania, малку користен целосно функционален.


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
29 јул 15:12Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам