Гази Баба
                   
289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prevoz transport so kamion kiper kran prevos

Prevoz trasport na - gradezni matrijali - masini - bekaton - mot...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 10:11MAN TGA 410

-Se prodava MAN TGA 410 - 2004 godina -Kamionot e so instaliran kipe...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 20:49Iveco otoyol

Se prodava iveco otoyol 35-9 1994 vo dobra sostojba kamionot ne regis...


3.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 16:23Poniklovana halogenka (NOVA)

Prodavam nova poniklovana halogenka


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:54Klipovi za iveco 450 ( 6 klipovi )

Prodavam klipovi za iveco 450


120 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:53Mercedes Atego 815 Kiper

Mercedes atego 2001godina Kiper Miler servisiran i registriran so nov...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 14:56  НОВ ОГЛАС

Cerada, krov, stranici i stubovi za poluprikolka KRONE

Se prodava cerada, krov, stranici i stubovi od poluprikolka KRONE. V...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Utovar Transport i Istovat na Kontejneri

Transport na Kontejneri nis site Dostapni i tesko dostapni Tereni niz...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:38MAN 8 153

MAN 8 153 96 GOD 5 BRZINI 7.20 DUGACOK ISPRAVEN SVE EKSTRA CENA ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:16HLADNJAK INTERCOLER MAN 1

HLADNJAK INTERCOLER MAN 1


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:16PUMPA 9 SO REDUKTOR KOMPLET

PUMPA 9 SO REDUKTOR KOMPLET EKSRTA CENA


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:16Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 10:11DELOVI ZA VOLVO

Delovi za volvo FH12 420 077902404


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 08:43DAF XF 105 euro 5 2007g

Se prodava Daf xf 105/410 euro 5 2007 Kamionot e servisiran,novi plo...


7.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 18:31Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 16:44MAN TGL 8.180

Man vo ekstra sostojba 2008god so (spera) i so 6 novi gumi pali vozi....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 16:42КИНЕСКИ ГУМИ AUFINE И KAPSEN

НОВИ КИНЕСКИ И РУСКИ ГУМИ AUFINE, AMBERSTONE И ДРУГИ БРЕНДОВИ 6.5...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 11:56Actros so prateca 25 41 Tandem

Actros so prateca 25 41 Tandem god 05 so novi gumi klima shper retar...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 11:54Atego 18 28

Atego 18 28 god 01 regisriran so site 6 novi gumi ima Shper klima r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 11:54Furgon 6.20

Furgon 6.20 so vrati pozati shir 2.50 mnogu dobar


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 11:54Atego 12 18 god 08 so Kran Fassi

Atego 12 18 god 08 so novi gumi mnogu sacuvan so Kran Fassi 8000 4t k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

07 дек 11:54MERCEDES BENZ 13/17 NA DELOVI

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 21:30Prodavam lanci za sneg

Prodavam lanci za.sneg za bandazi 22.5. 70/80 gumi tel broj 078305428


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Prodavam spaneri

Prodavam spaneri novi 10evra. Polovni 6evra parce kon tel 078305428


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Prodavam Frizider za man

Prodavam Frizider za man


300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Prodavam samar za man

Prodavam dva samari za man Podvizen podesuvacki


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 20:34Mercedes Atego

Се продава Мерцедес Атего 1828 1999 година. Во одлична состојба. Редо...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 09:54KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 03:42CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

06 дек 03:42MAN 10 153 KIPER

MAN 10 153 MILER KIPER REG DO 5 MESEC POJACANI FEDERI NOVI GUMI ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 дек 17:16TRASPORT utovar,istovar so kran digalka i kiper 070-976-418

Transport so kran i kiper niz cela makedonija Montiranje na reklami ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 дек 14:23MAN TGL 250

Kamionot i prikolicata se vo odlicna sostojba, redovno servisirani i ...


32.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 дек 13:01Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

05 дек 08:22Dellovi Za Atego 8 23

Dellovi za Atego 8 23 god 02 Motor 23 so 6 klipa mnogu dobar Menjac...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 19:31Lanci za kamion

Se prodavaat lanci za kamion standard Telefon 070 540 992


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 17:22Dellovi za Atego 8 17

Dellovi za atego 8 17 menjac defrencial federi gumi bandazi rezervar...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 16:46Motor ot Atego 12 28 i Atego 8 17

Motor ot Atego 12 23 i za atego 8 17


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 16:46Menjac za Man 26 410 automatik

Menjac za Man 26 410 Automatik ima i intarder retarder


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 16:46Motor na dellovi za 16 28 i menjac

Motor na dellovi za 16 28 i menjac za 28 i drugi dellovi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 16:46ATEGO 12 18 GODINA 2009

Atego 12 18 god 2009 so site pllateni davacki do reg so novi gumi so ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

04 дек 13:59Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам