Подкатегорија:
                   
110 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REGAL EPMRESS 200XL

Gliserot ima motor OMC 4.3, 200 konja, dolzina 7m i e vo odlicna sost...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 22:43Gliser

Vo ispravna sostojba Registriran cela gogina 4.50 m


4.500 €
или предлог цена
Вчера 13:05Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON" proizveden 1981 godina, registriran, kompl...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 12:28prodavam kajce so tomos 4

Prodavam kajce so penta vo odlicna sostojba , bez nikakva mana Penta...


1.000 €
или предлог цена
01 јун 23:00Se prodava Brod metalen vo Ohrid dizel motor

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
01 јун 10:19Se prodava gliser Sessa Marine Oyster 25

Se prodava gliser Sessa Marine Oyster 25 od 2004 god volvo penta so k...


По Договор
или предлог цена
31 мај 02:13Edrilica / Jahta Dehler Optima 850 (8,5m) so vnatresen motor

Se prodava registrirana, klasicna edrilica so vnatresen motor od germ...


8.500 €
или предлог цена
30 мај 13:34Кајче

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.


30 мај 10:22Gliser, motoren camec

1998 Vo ispravna sostojba Chaparal boats runabout 2300SX Mercruiser K...


15.000 €
или предлог цена
30 мај 09:18Yamaha propeler 15 pitch

Nov 13,5 diameter 15 pitch


29 мај 19:25Hidraulicen cilindar za volan do 115 hp

Poloven


29 мај 19:25Mercury BlackMax 15x 17 pitch

Poloven vo dobra sostojba


29 мај 19:25Meraci za brzina na plovila

Polovni meraci za brzina vo odlicna sostojba 2


29 мај 19:25Mercury Vengeance 17 pitch

Poloven


29 мај 19:25Mercury Spitfire 13x17 pitch

Poloven vo dobra sostojba


29 мај 19:25Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komand...


3.200 €
или предлог цена
29 мај 13:38Krstarenje po Ohridsko Ezero so Katamarani

KRSTARENJE I ORGANIZIRANJE NA SEKAKVI VIDOVI EKSKURZII NIZ OHRIDSKOTO...


29 мај 13:38Gliser QUICKSILVER 470 SPORT so MARINER 90

Stabilno i mnogu čvrsto sportsko korito od najrenomiran proizvoditel ...


9.000 €
или предлог цена
26 мај 18:50Water board, skiing, Kneeboard

Prodavam polovni i dosta socuvani : Water board so konduri -cena 330...


330 €
или предлог цена
26 мај 11:01Guma za vlecejne so gliser

Nova Guma za vlecejne so gliser, za cetri osobi. Cena 250 Evra


26 мај 11:00NOV MARINER 25HP

Se prodava vonbrodski motor Mariner 25hp dvotakten so kratka cizma vo...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
26 мај 07:01Tomos 10,10,4

Se prodavaat polovni penti site zaedno a može i odelno Tomos 10-dolg...


По Договор
или предлог цена
25 мај 12:25Bayliner Capri 2052

Se prodava bayliner capri 2052 4.3 mercruiser 151kw Odlicno socuvan


12.300 €
или предлог цена
24 мај 14:39Kajce vo odlicna sostojba

Kajceto ne e mnogu koristeno, vo dosta dobra sostojba e


23 мај 15:08Tri edra za daski za edrejne i jarbol

Tri kako novi edra za daska za edrejne, eden jarbol so komplet dodato...


90 €
или предлог цена
20 мај 22:32Dve vesla alominiumski novi

Dve vesla aluminiumski novi, mislam visina 180 sm. Cena 3600 den


3.600 МКД
или предлог цена
20 мај 22:32Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од...


18.900 €
или предлог цена
20 мај 16:02Four Winns H170 LE

Four Winns H170 LE za 7 osobi so orginalna prikolna. Godina na proiz...


19 мај 22:32Bayliner 2050 Capri

Bayliner 2050 Capri Vo odlichna sostojba Brodski motor Mercruiser 3...


13.000 €
или предлог цена
19 мај 11:17Tomos 4

Se prodava tomos4 so defekt


18 мај 10:17OMC delovi za plovila.

Prodavam delovi od OMC 400 i OMC 800(z-noga, cizma) za brodovi, camci...


По Договор
или предлог цена
15 мај 21:22Policiska jahta

Se prodava policiska jahta dizel Cena po dogovor!


14 мај 17:49Gliser searey

rearey 3.0 so prikolka mk tablici


14 мај 17:45Krstarenje niz celo ohridsko ezero So Luksuzni Brodcina

Krstarenje niz celo ohridsko ezero po vasha zelba so novi Luksuzni br...


1 €
или предлог цена
14 мај 17:10HONDA 50

mororot e 2007 godina . vo odlicna sosotojba


4.000 €
или предлог цена
14 мај 11:35Prikolka dve osovini 3 tona

Menuvam ( za pomala so vasa doplata ) prikolka so dve osovini za cam...


По Договор
или предлог цена
10 мај 18:17Se prodava Rinker Captiva 276 CC

Se prodava Rinker Captiva 276 CC, proizveden 2013 god. Opremen e so M...


По Договор
или предлог цена
07 мај 12:04Se prodava gliser Mahum 200

Se prodava gliser Mahum 200 proizveden 2007god opremen so motor Mercr...


23.500 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
26.500 €
07 мај 12:047,30m Brod

Се продава Бротче со Волво дизел мотор 3 цилиндри во исправна состојб...


11.500 €
или предлог цена
06 мај 07:48Gliser

Vo ispravna sostojba Kontakt tel 075 809 748


15.000 €
или предлог цена
05 мај 20:40Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам