55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Jacmen vo vreki

Se prodava jacmen vo vreki Imam ostanato uste 10 tona. Tel. 078 996...


По Договор
или предлог цена
02 фев 19:36Jacmen

Продавам Јачмен Екстра квалиtet pcenica 20 den.


19 МКД
или предлог цена
29 јан 09:23Lucerka seno detelina so nas prevoz do doma

Zaliha 3000 bali KONTAKT 078254007


100 МКД
или предлог цена
23 јан 13:32oprema za pcelarstvo,pceli,matici,hrana za pceli

СЗД БИ-МЕД Штип ви нуди опрема за пчеларство центрифуги,кади за одпе...


1 €
или предлог цена
22 јан 06:55Pcenka

Se prodava pcenka cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
20 јан 15:55Detelina lucerka

Se prodava detelina vo bali


По Договор
или предлог цена
20 јан 15:55Jacmen i pcenica

Se prodava jacmen i pcenica zetva 2021


По Договор
или предлог цена
20 јан 15:54Cefki za navodnuvanje reduciri i kolena цефки за наводнување

Prodavam reduciri i kolena za navodnuvanje Reducir f75 x f50 10 €...


10 €
или предлог цена
20 јан 09:25Hereford

Hereford 6 zenski 250-300 kg, Stip, 078/324-453


По Договор
или предлог цена
15 јан 20:03Jacmen vo vreki

Se prodava Jacmen vo vreki Tel 075 593 246


22 МКД
или предлог цена
14 јан 13:40Simentalka

Mlada simentalka so prvo tele, mashko, mesec i pol. Shtip, 078/324-453


По Договор
или предлог цена
06 јан 18:40Oriz Bel Andrea

Se prodava oriz bel andrea, Orizot e krsen, cena po dogovor. 070 36...


1 МКД
или предлог цена
22 дек 07:43Jacmen

Se prodava jacmen vo vreki 070 364 685


20 МКД
или предлог цена
22 дек 07:42VAGA

Se prodava dobro socuvana vaga Libela do 300 kg so tegovi. Cena povol...


200 €
или предлог цена
11 дек 16:21Соларни сушари за овошје и зеленчук.

Ова е нов производ со капацитет од 120 кг до 150 кг. . Главен извор н...


266.666 МКД
или предлог цена
30 ное 19:01kontroler za inkubator

Се продаваат нови контролери за инкубатори Краток oпис: Контролерот...


5.000 МКД
или предлог цена
30 окт 12:16Nov kontroler za inkubator

Се продаваат нови контролери за инкубатори Краток oпис: Контролерот...


5.000 МКД
или предлог цена
30 окт 03:25Automizer

Prodavam 3 automizeri od 1000 Litara 1.Italjanski so rezerven kalp z...


По Договор
или предлог цена
27 окт 22:10Masina za lesnici

Masina za krsenje, cistenje od luspi i selektiranje lesnici. Nova ma...


По Договор
или предлог цена
25 окт 20:55Pumpa za gadna voda 4 taktna 11ks

7.5cm crevo germanska do 30mm kamencinja gi frla bez problem honda mo...


330 €
или предлог цена
16 окт 17:06STOLBOVI ANKERSKI

Prodavam ankerski betonski stolbovi so visina od 2.80 cm sirina 13×1...


290 МКД
или предлог цена
05 сеп 09:04Traktorska korpa

Se prodava Trakrotska Korpa za Transport na zivotni,no moze da se kor...


120 €
или предлог цена
31 јул 19:47Проектирање на систем за наводнување капка по капка

За решавање на прашањето за наводнување на земјоделските парцели и гр...


1 €
или предлог цена
26 јул 10:08betonski stolbovi so visina od 2 i 2.5 metra

Se prodavat betonski stolbovi so visina od 2 i 2.5 metra . Cena od...


80 МКД
или предлог цена
29 јун 17:01Agro dron za zemjodelsko prskanje na pogolemi površini

Organizirame nabavka na profesionalen agro dron za avtomatsko prskanj...


1 €
или предлог цена
28 мај 21:43Seme za Oriz Andrea

Se prodava seme za oriz Sant Andrea. Semeto cisto bez crven oriz. C...


По Договор
или предлог цена
25 апр 16:37Seme detelina lucerka

Se prodava seme ekstra kvalitet


По Договор
или предлог цена
12 мар 20:31Prodavam svinji

Prodavam svinji od 10kg do 120 kg hraneti so sopstvena organska hrana...


1 €
или предлог цена
09 фев 20:32Prodavam prasinja

Prodavam prasinja od 10 do 100kg, hraneti so soprstevna organska hran...


10 МКД
или предлог цена
09 фев 20:31Molzacki za kravi,ovci Молзачки за крави,овци,кози

Агротехника ИСТОК Штип 071 367 690 Вршиме продажба на молзачки за Кр...


20.000 МКД
или предлог цена
28 дек 21:34Drobilka za stebla od pčenka i druga biomasa

Organizirame nabavka na drobilka za stebla od pčenka i druga biomasa,...


1 €
или предлог цена
21 дек 15:57Ronilka za pčenka

Organizirame nabavka na ronilka za pčenka, od renomiran proizvoditel ...


1 €
или предлог цена
21 дек 15:52Melnica (drobilka) za oriz i žitarki

Organizirame nabavka na industriska melnica (drobilka) za oriz i žita...


1 €
или предлог цена
18 дек 16:19Se prodava molzacka

Molzacka za kravi malku koristena tel. 075350429


14.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:53Линија за производство на пелети за добиточна храна

Организираме набавка на линија за производство на пелети за добиточна...


1 €
или предлог цена
23 авг 15:59Пумпа карданска

Се продава карданска пумпа со редуктор. Исправна состојба, капацитет:...


1 €
или предлог цена
10 авг 19:32Машини за пелети

Организираме набавка на нови машини за пелети (пелетирка), од реномир...


1 €
или предлог цена
08 авг 14:34Машини за автоматско полнење на вреќи

Организираме набавка на нови машини од реномирани производители од Ки...


1 €
или предлог цена
24 јул 21:55Oves / Овес se prodava

Se prodava oves rekolta 2020, ekstra kvalitet. Br. za kont. 078 246...


1 €
или предлог цена
02 мај 08:25Продавам семе детелин дебарка

Семе детелина - дебарка - екстра квалитет, цена по договор


1 €
или предлог цена
22 апр 11:32Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам