11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Лозје под Наем Lozje pod Naem

Се издава лозје под наем. Површина: 10 декари Локација: на 300-40...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:58Krimleri -prasaci

Se prodavat krimleri so federi moze zamena za rakija


320 €
или предлог цена
14 сеп 20:36Delovi za bočna kosačka

go imam i ramot so komplet palci bez kosa ....


По Договор
или предлог цена
30 авг 21:42Агрегат за наводнување/agregat za navodnuvanje

Се продава агрегат за наводнување, дизел, во исправна состојба. Цена ...


1 МКД
или предлог цена
24 авг 09:24Cevki

Цевки ф150 (38здрави и 2 искривени) Конт бр: 076 596 756


1.600 МКД
или предлог цена
27 мај 13:00Браници

Се продаваат браници за ИМТ 533, 539 во одлична состојба цена поволна...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 09:12Цевки, Сенозбирачка, Косачка и Плугови - Cevki, Senozbiracka

Цевки ф-90 алуминиумски за наводнување, 50 парчина сенозбирачка-сонц...


1 МКД
или предлог цена
05 јун 20:19Elektricen muljac za grozje

Se provada elektricen muljac za grozje vo odlicna sostojba . Muljacot...


300 €
или предлог цена
23 сеп 13:00Creva za navodnuvanje gumeni armirani

Se prodavaat novi gumeni armirani creva za navodnuvanje 5 parcinja po...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 13:57Motor za navodnuvanje Lombardini

Продавам мотор за наводнување. Моторот е во одлична состојба и многу ...


1 €
или предлог цена
18 мај 21:46Lucerka (jonce)

Lucerka bala od 15 20 kg Tel.075 349 186


9 МКД
или предлог цена
02 мар 20:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам