Скопје Центар
                   
8657 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rexton

Rexton 2004 Automatic 070734345


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2015god

Vtor sopstvenik, kupena vo Opel Automakedonija, so servisna kniska do...


12.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
12.300 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

25 сеп 09:41Промовирано

Piaggio Beverly 350 Sport Touring

Skuterot e vo top sostojba ima pominato 17,500km,moze da se pogledne ...


4.690 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мотори (над 50 cc)

25 сеп 18:13Промовирано

MERCEDES C220 CDI BLUETEC FULL OPREMA REGISTRIRAN SERVISIRAN

MERCEDES-BENZ C 220 CDI BLUETEC EURO 6 REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON ...


25.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Kamionski gumi razni

Poseduvame kamionski gumi sekoja dimenzija so stranski marki za predn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 12:16BMW X1-X3 Bandasi Novi

Bandasite se vozeni Edna sezona na X3 vo odlicna sostojba 235/55/17k...


350 €
или предлог цена
Денес 12:15VW POLO 1.4-80ks BENZIN PLIN

Prodavam VW POLO 1.4-80ks benzin plin voziloto e pali vozi sve si fun...


3.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:10TOYOTA LAND CRUISER 105 L 4,2d

4,2 dizel neuvezuvan vo solidna sostojba. Ve molam bez zameni i bez p...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:0617ki 5x120 8J Et47 Bmw 1.3 X3 X5 INSIGNIA TRANSPORTER T4

Bandasite se zdravi pravi so garancija gi davm Gumite se 2x225/45-17...


350 €
или предлог цена
Денес 12:05Slep Sluzba 24/7 / Shlep Sluzba 24/7 ☎️ 071 20 79 79 ☎️

Avtotransport Zafirovski e licencirana i sertificirana sluzba so sto ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Шлеп служба

Денес 12:0520ki 5x130 9J Et60 Audi Q7 Touareg Porsche Cayenne

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 275/45-20 Micheli ...


999 €
или предлог цена
Денес 12:0519ki 5x112 8.5J Et30 Mercedes C E S CLS CLK SLK ML GLK

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 255/30-19 letni uba...


750 €
или предлог цена
Денес 12:0520ki 5x112 8.5J 10J Et35 Mercedes S CLS Audi 5.7.8

Bandasite se zdravi pravi so garancija Predni 8.5J Et35 255/35-20 co...


999 €
или предлог цена
Денес 12:0518ki 5x112 8J Et43 Audi A3 A4 A6 A8 Q3 Pasat Golf Tiguan

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 245/40-18 dunlop l...


450 €
или предлог цена
Денес 12:0518ki 5x112 8J Et40 Golf Audi Pasat Tiguan Phaeton Mercedes

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 235/45-18 letni ...


499 €
или предлог цена
Денес 12:0518ki 5x112 8J Et43 Golf Pasat Saran Turan Tiguan Audi Skoda

BAndasite se zdravi pravi so garancija gi davam Bandasite se origina...


499 €
или предлог цена
Денес 12:0517ki 5x120 8J Et34 Bmw 1.3 X1 X3 X5 F30

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 225/45-17 letni ...


399 €
или предлог цена
Денес 12:0519ki 5x112 8.5J Et48 Golf Pasat Audi Skoda Turan Tiguan Jeta

Bandasite se zdravi pravi so garancija Bandasite se bez grepka origi...


850 €
или предлог цена
Денес 12:0518ki 5x120 8.5J Et46 Bmw 1.3 X1 X3 X5 Insignia T4

Bandasite se zdravi pravi so garancija Gumite se 235/50-18 continen...


550 €
или предлог цена
Денес 12:04Vw golf 7 2.0 tdi DSG

Se prodava vw golf 7 2.0 tdi Dsg . Kolata e kupena vo porsche skopje ...


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:04Vw golf 7 2.0 tdi DSG

Se prodava vw golf 7 2.0 tdi DSG /f1. Kolata e kupena vo porsche skop...


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 12:03Gumi 195/50-15 Tigar zimski 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 50e komplet so mon...


50 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 225/45-18 Kleber zimski 4kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 199e komplet so mo...


199 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 215/45-16 Hankook zimski 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 60e komplet so mon...


60 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 205/55-16 Semperit zimski 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 60e so montaza i b...


60 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 255/35-19 Lassa zimski 2kom skoro novi so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Gumite se recisi novi m...


180 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 275/35-19 Lassa zimski 2kom skoro novi so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Gumite se recisi novi m...


180 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 215/55-17 Nokian zimski 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 70e dvete so monta...


70 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 205/55-16 Nokian zimski 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 70e komplet so mon...


70 €
или предлог цена
Денес 12:02Guma edna RASPAR 225/60-18 Tigar zimska 1guma

Gumata e zdrava prava so garancija ja davam Cena 50e so montaza i ba...


50 €
или предлог цена
Денес 12:02Gumi 205/60-16 Matador zimski 2kom so garancija

Gumite se zdravi pravi so garancija gi davam Cena 60e dvete so monta...


60 €
или предлог цена
Денес 12:02Audi A6 3.0 QUATTRO

Audi A6 3.0 224ks QUATTRO FULL OPREMA UVOZ GERMANIJA REDOVNO SERVIS...


5.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:57PEUGEOT 107 2007 godina

Peugeot 107 2007 god .50kw. Uvezeno od ch .Vo ekstra sostojba e kore...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:57CITROEN C1. 50kw 1.0 2008 god

CITROEN C1 50kw 1.0 benzin 2007 godina uvezeno od ch🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭�...


3.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:56Suzuki Swift 1.0 T 2017 god.

Најновиот и сеуште актуелен модел, во салонска состојба! Од прв сопст...


9.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 11:55AKUMULATORI (POLOVNI) ZA NISKA CENA !

SE PRODAVAAT ISPRAVNI TESTIRANI POLOVNI AKUMULATORI ZA NISKA CENA OD ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:44AKUMULATORI (VARTA,PERION,UNIBAT) ZA NISKA CENA! OTKUP STARI

VARTA; ( Johnson controls ) 30ah- 2400 den. 40ah- 45ah- 52ah- ...


2.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:44AKUMULATORI (TOPLA) ZA NISKA CENAI OTKUP STARI

35ah - 2200 den. 45ah - 2800 den. 55ah - 3300 den. 66ah - 3900 den...


2.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Авто делови и Авто Опрема

Денес 11:43AKUMULATORI "BLACK HORSE" PO NISKA CENA! (OTKUP STARI).

Novi akumulatori za niska cena so odbien stariot akumulator. 2 godin...


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:43(100AH) AKUMULATORI NOVI ZA NISKA CENA.

Polski 100ah...3600 den. Srpski 100ah...3900 den. Slovenski 100ah.....


3.600 МКД
или предлог цена
Денес 11:43(75AH) AKUMULATORI NOVI ZA NISKA CENA.

Polski 75ah...2600 den. Srpski 75ah...2900 den. Slovenski 75ah...35...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 11:43(65AH) AKUMULATORI NOVI ZA NISKA CENA.

Polski 65ah...2300 den. Srpski 62ah...2700 den. Slovenski 65ah...31...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:43(55AH) AKUMULATORI NOVI ZA NISKA CENA.

Polski 55ah...2000 den. Srpski 55ah...2300 den. Slovenski 55ah...27...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:43Страна 1 од 217

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам