228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 80 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


80 €
или предлог цена
17 апр 01:28Se prodava plac vo Tetovo pozadi AvtoCem

Se prodava plac pozadi avtocem vo tetovo. Placot e so povrsina od 520...


1 €
или предлог цена
14 апр 17:46Лозје - Плац во населба Дреноец

Се продава Лозје - Плац Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градс...


14.850 €
или предлог цена
05 апр 15:34Плац во населба Дреноец - Тетово

Се продава плац во населба Дреноец Во близина на градскиот стадион во...


51.850 €
или предлог цена
05 апр 15:19Parcela od 1498m2 vo Neproshteno

Se prodava parcela vo selo Neprošteno. Kvadratura na parcelata izn...


5 €
или предлог цена
05 апр 11:13Se prodava plac od 1300m2 vo blizina na Kasarna

Se prodava odilicen plac vo blizina na Kasarna od 1300m2, moze i polo...


300 €
или предлог цена
28 мар 13:56Parcela od 649m2 vo selo Siričino

Se prodava parcela vo selo Siričino. Parcelata ima vkupna površina...


16 €
или предлог цена
28 мар 12:02Niva ili plac od 3000m2 vo selo Sarakino

Nivata ili placot se naoga vo blizina na novata industriska zona. Mo...


По Договор
или предлог цена
27 мар 11:55Se prodavaat placevi vo blizina na Odri i vo Odri

Se prodavaat placevi na razlicni lokacii na glavniot pat, vo selo i n...


По Договор
или предлог цена
11 мар 17:31Se prodavaat placevi od 160m2 vo blizina na "TETEKS"

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 3 placevi vo blizina na ...


45.000 €
или предлог цена
04 мар 14:59Se prodava plac vo blizina na "TETEKS" 190m2

PRODADENO┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na plac vo blizina na "TETE...


53.000 €
или предлог цена
04 мар 14:47Shitet parcela after autostrades Tetovë - Shkup

Shitet parcela after autostrades Tetovë - Shkup 5700m2. Rruge ne te...


По Договор
или предлог цена
19 фев 13:00Parcela od 5203m2 vo Tetovo

Se prodava parcela pozadi Feder Bau vo Tetovo. Parcelata ima vkupn...


80 €
или предлог цена
08 фев 10:50Parcela od 508m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 508m2 vo Tetovo. Se naogja vo naselba Baltep...


10.200 €
или предлог цена
02 фев 08:58Se prodava plac so markica od 300m2

SE PRODAVA! odlicen plac od 300m2. Placot e celosno iscisten, do ne...


60.000 €
или предлог цена
21 јан 12:30Se Prodavaat placevi vo blizina na industriska zona.

Se prodaavat 13 parceli so razlicna kvadratura. parcela 1 - 408m2 p...


80.000 €
или предлог цена
21 јан 12:30Plac so izlaz na dve ulici od 900m2

Se prodava odilicen plac vo Tetovo od 900m2 za dve kukji so izlaz na ...


207.000 €
или предлог цена
21 јан 12:29atraktiven plac vo Tetovo za izgradba na poveċe kuċi

se prodava mnogu atraktiven plac za izgradba na poveċe kuċi vo Tetovo...


150 €
или предлог цена
21 јан 00:44Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec.⁣ ⁣ 💡🚰🛣️Do sa...


25 €
или предлог цена
20 јан 09:16Parcela-niva od 3641m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 3641m2 vo Tetovo. Se naogja nad naselba Dr...


28 €
или предлог цена
20 јан 09:12SHES TOKË/PLLAC NE FSHATIN FALISHT. /PRODAVAM NIVA/PLAC

TOKA SHITET 6000M2 RRUG NE TE 2 ANET. CMIMI 49EUROM2 I DISKUTUESHE...


49 €
или предлог цена
17 јан 02:42Jepet Pllaci me qira!

Ne afersi te Oto Kujtim BMW ne Tetove! Mund te jepet me parcela apo t...


5 €
или предлог цена
14 јан 21:41Shitet Parcela

Shitet parcela 4531m2 Gjendet në rrugën Trebosh - Pallma Mol Afër FE...


1.111.111 €
или предлог цена
08 јан 21:02Shitet Toka ne Trebosh

SHitet Toka ne Fshatin Trebosh Toka gjindet afer Veze Sharrit dhe Tr...


22 €
или предлог цена
08 дек 15:50Parcela od 1947m2 vo selo Tearce

Se prodava parcela – niva vo selo Tearce. Nivata ima vkupna kvadr...


5 €
или предлог цена
04 дек 09:39Plac vo gradezen reon vo blizina na gv avtoput

Se prodava plac vo blizina na gostivarski avtoput i Oto bmw kujtim vo...


130 €
или предлог цена
02 дек 11:48ATRAKTIVEN PLAC KAJ NOVA POZARNA

*atraktivna ponuda* samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atr...


100.000 €
или предлог цена
30 ное 11:41Se prodava parcela-lozje nad naselba Drenovec

Se prodava lozje nad naselba Drenovec koe e idelno za vikend kuḱa i ...


35 €
или предлог цена
22 ное 09:09Placevi vo blizina na Kasarna

***Placevite se site prodadeni!*** placevi vo blizina na kasarna k...


110.000 €
или предлог цена
02 ное 11:05Vend , Plac

Shitet vendi ne zonën industriale në Tetovë. Vendi është 2760 m2, gj...


По Договор
или предлог цена
21 окт 13:00Se prodava parcela 725m2 vo Tetovo

Se prodava parcela 725m2 vo Tetovo nad stadionot. Ja ima pozicijata ...


30 €
или предлог цена
07 окт 16:04Placovi i nivi vo s. Otunje na prodazba

Prodavam placovi/nivi vo Otunje. Dostapnost i kvadratura spored lista...


6 €
или предлог цена
06 окт 12:32!! SE PRODAVA PARCELA NA KALE !!

Se prodava parcela na Tetovsko ,,Kale’’ koja izleguva na pat i isto ...


11.000 €
или предлог цена
29 сеп 18:41Dva placa vo blizina na glavniot pat na s.Radiovce

Se prodavaat dva placa od 4400m2 i 6500m2 vo blizina na glavniot pat ...


20 €
или предлог цена
25 сеп 15:32Parceli od 4207m2 vo selo Vratnica

🌄Se prodavaat parceli vo selo Vratnica.⁣ Vkupna kvadratura na par...


7 €
или предлог цена
07 сеп 08:41Se prodava gradežna parcela pozadi fabrikata Teteks

🌄Se prodava gradežna parcela pozadi fabrikata Teteks vo blizina na ž...


130 €
или предлог цена
04 сеп 11:34SE PRODAVAAT PARCELI VO SELO VOLKOVIJA

Se prodavaat povekje parceli vo selo Volkovija. Vo katastarska opš...


8 €
или предлог цена
04 сеп 11:16Niva od 3137m2 vo selo Trebosh

Se prodava niva vo selo Treboš. Nivata ima vkupna površina od 3137...


10 €
или предлог цена
04 сеп 11:16ATRAKTIVEN PLAC kaj EMKA REZIDENCE

atraktivna ponuda samo vo agencija "CHANAK" SE PRODAVA!!! atrak...


75 €
или предлог цена
11 авг 18:37Se prodava gradežna parcela vo Tetovo

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo vo novite naselbi pozadi Tete...


130 €
или предлог цена
11 авг 11:41Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам