202 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 20:58Промовирано

SE PRODAVA PARCELA VO SELO NEPROSHTENO

Se prodava parcela smestena vo selo Neprošteno po najdobri uslovi! ...


51.900 €
или предлог цена
Денес 09:06Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Вчера 14:18Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


100 €
или предлог цена
01 окт 12:25Ovoshtarnik (niva) vo industriska zona

Se prodava niva (ovoshtarnik) od 3004 metri kvadratni, mesto vikano K...


1 €
или предлог цена
01 окт 08:54Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
30 сеп 14:12Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
30 сеп 12:13Се продава плац

Се продава плац со површина од 1314 m2 на кој постои покриен магацин...


350 €
или предлог цена
30 сеп 12:13Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


200 €
или предлог цена
28 сеп 17:40Se prodava plac vongrad, vo Tetovo(Pat za Falishe)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


60 €
или предлог цена
28 сеп 17:22Se prodava plac vongrad, vo Tetovo (Treboshki pat)

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za ...


70 €
или предлог цена
28 сеп 16:59Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo od 1000m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


45 €
или предлог цена
28 сеп 16:48PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
28 сеп 15:52Gradezno Zemjiste so 2 Markici 644m² - Tetovo

Gradezno Zemjiste 644m² Mestoto se naoga vo edna od najdobrite nasel...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 20:58Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


16 €
или предлог цена
24 сеп 10:40Se prodava plac na Treboshki pat, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na Treboshki pat, vo Tetovo...


По Договор
или предлог цена
23 сеп 20:32Shitet Vend

Shitet vendi me siperfaqe 550m2 me dokumentacion te kompletuar, plus ...


185.000 €
или предлог цена
23 сеп 00:04SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 09:52Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


149 €
или предлог цена
21 сеп 19:46Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo, vo bliz...


199 €
или предлог цена
20 сеп 20:21Se prodava plac na pad za Falishe

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo blizina na Fali...


170 €
или предлог цена
17 сеп 18:06Se prodava plac vo blizina na Kasarna

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna. ___...


260 €
или предлог цена
17 сеп 15:22Niva do regionalen pat Tetovo,S.Neprosteno

Kontakt tel. 070371876


29 €
или предлог цена
13 сеп 13:00Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo. ______...


108 €
или предлог цена
12 сеп 17:42Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
09 сеп 19:34Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
08 сеп 19:09se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
08 сеп 13:18Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
04 сеп 18:41Place te lagja e re "Klukove" Tetove

Shitet pllac te lagja e re "Kllukove", Tetove,siperfaqe 2396 m2mundet...


1 €
или предлог цена
31 авг 22:25Parcela od 3217m2 vo Leshok

Se prodava parcela vo selo Lešok. Parcelata ima vkupna površina od 3...


40 €
или предлог цена
31 авг 08:33Plac vo Drenovec Tetovo 1200m2

Prodavam zemja, plac za kuca ili vikendica vo Drenovec. Cena 36000 e...


30 €
или предлог цена
28 авг 19:16Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, vo Tetovo. ______...


90 €
или предлог цена
24 авг 16:45Se prodava plac na pat za Zhelino, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Zhelino vo Tetovo. ____...


80 €
или предлог цена
24 авг 15:11Atraktiven plac za izgradba na kući vo selo Lešok

Top ponuda vo agencija CHANAK Prodažba na parcela vo selo Lešok -Tet...


50 €
или предлог цена
23 авг 13:46Se prodava plac na pat za Falishe, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac von grad vo Tetovo.(na pat ...


150 €
или предлог цена
19 авг 19:57Se prodava plac so markica za gradba vo Leshok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na selo Leshok v...


55 €
или предлог цена
10 авг 11:59Plac od 550m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo van vardarska. ________...


250 €
или предлог цена
09 авг 11:07Parcela od 2615m2 vo Tetovo

Se prodava parcela od 2615m2 vo Tetovo. Lokacijata na zemjišteto e n...


36.600 €
или предлог цена
09 авг 10:22Gradezna parcela od 2020m2 vo Tetovo

Se prodava gradežna parcela vo urbanizirano podračje vo Tetovo. Pa...


По Договор
или предлог цена
09 авг 10:22Se prodava plac na izlez od Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na izlez od Tetovo. ______...


200 €
или предлог цена
06 авг 14:35Prodavam zemja vo Drenovec

Prodavam zemja vo Drenovec odlicno za kuca, cena 42000 evra. Tetovo ...


28 €
или предлог цена
06 авг 08:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам