82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani studija

Se izdava trokrevetni apartmani Za nokevanja I Za podolg period. Apar...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

29 сеп 09:51ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


40 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

29 сеп 08:11Атрактивно студио во центар Струга

Се издава Студио 31м2 во центар .Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

26 сеп 17:04Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

24 сеп 18:15Се издава стан за туристи за летниов период

Станот е трособен и се издава на туристи. Има балкон и сопствен парк...


1.600 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

19 сеп 20:26Се издаваат соби и апартмани за туристи

Се издаваат апартмани и соби за туристи , 100м од езеро и од женска п...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

18 сеп 13:11Hotel Vila Bolonja Хотел Вила Волоња Apartmani

Izdavame sobi, mnogu blisku so plazhata


По Договор
или предлог цена
Струга

Мотели

13 сеп 09:36Se izdava Studio vo centar na gradot !

Objektok e lociran vo centar na gradot na samo 100 metri od korzoto i...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

07 сеп 11:28APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 сеп 13:08SOBI I APARTMANI,,DISHLI,, nas.,,Ezerski lozja,,Struga

raspolagame so trokrevetni sobi so zasebni kupatrila i terasi so vkup...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

27 авг 12:29Апартман, стан, куќа за изнајмување, apartman, stan, kuka.

Во близина на Женска плажа.


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

26 авг 16:55Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite s...


123 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 авг 14:05Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 авг 12:27Se izdava najatraktivna Soba vo Evro Hotel Struga

Se izdavaat 2 apartmani vo Evro Hotel Struga,na samata plaza. Na prvi...


25 €
или предлог цена
Струга

Соби

20 авг 23:22Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet max 4 lica


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 авг 12:50Izdavam aprtman vo Struga

Se izdava apartman vo Struga. Se naogja na prizemje so svoe dvorce. M...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 авг 08:41“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

18 авг 13:00Se izdava kamp

Celosno opremen info na broj 071 288 910 071 288 910 071 288 910


1 €
или предлог цена
Струга

Кампинг

17 авг 14:52Garsoniera vo centar

Se izdava garsoniera do crkvata sv GEORGIJA Na 3 sprat, vo zgradata n...


1.300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 авг 12:37APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 авг 13:55Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 авг 13:55Izdavam stan za turisti vo Struga

Izdavam stan za turisti. Stanot se naogja na 2 min. od plazata Versus...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

06 авг 22:13Се издава апартман во Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 авг 10:21Апартмани во Струга

Се здаваат Апартмани во Струга. Апартманите се со сопствени купатила,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 авг 10:21Комфорен апартман во Струга

Издавам апартман 75 квадрати во склоп на семејна куќа со дневна, кујн...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 јул 13:00Апартмани во Струга

Се издаваат три апартмани во Струга, Апартманите се опремени и сите и...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

24 јул 12:27Garden House Apartment - Struga

Apartmani Sobi Parking Tv WiFi Kujna Prizemje Za sekoj Apartman masa ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

17 јул 18:02Sobi - Apartmani Struga

Sobi i apartmani na samo 100 metri od plaza. Sobite se so poseben vle...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

17 јул 18:02Струга Евро Хотел апартмани

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга, за 4-5 лица, опремен со к...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 јул 13:00Villa Gino

Вила Гино нуди приватни апартмани кои обезбедуваат приватност, спокој...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

11 јул 23:29Апартаман во Струга

Издавам апартман 75 квадрати во склоп на семејна куќа со дневна, кујн...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

08 јул 18:20Moderen Apartman vo Struga

Se naogja vo centarot na gradot do samata plaza na Ohridsko ezero. Ap...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јул 18:35APARTMAN 900 den

Se izdava apartmani Za podolg period vo prizemje Na kuka, so posebni ...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јул 08:40APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 12:06SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA

Се изнајмуваат соби и апартман во центарот на Струга, на 50м од градс...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

27 јун 12:06Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 14:39Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locir...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 јун 13:00APARTMANI ASTORIA STRUGA

Se izdavaat novi moderni apartmani vo centarot na gradot vo neposred...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

03 јун 21:29Luksuzni Apartmani

Se izdavaat luksuzno opremeni apartmani/studia vo strogiot centar vo ...


1 €
или предлог цена
Струга

Аранжмани

27 фев 10:15STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


280 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 сеп 17:04Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам