362 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Asus VivoBook Max X541NA SILVER BRUSH - NOV

Se prodava laptop Asus VivoBook Max X541NA vo perfekna sostojba (bez ...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43Gigabyte B700H

Се продава напојување Gigabyte B700H. Спецификации: https://www.g...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:50Benq 24" 75hz 1ms kako nov

Mnogu malku koristen vo domasni uslovi, soliden monitor za igri, 1ms ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Лаптоп ACER Nitro 5 AN517-41-R3JS 17.3" R5-5600H/16GB/512GB

Лаптопот е стар неколку месеци, користен многу малку за канцелариска ...


59.999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:43Kingston HyperX 8GB DDR4-2400 CL15

Cenata e fiksna Da ne mi se javuvate za cenata 1 стик (8GB) DDR...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
09 авг 02:57RGB ARGB HUB ROG ASUS GAMERS 5V 3PIN SOFTWARE

se prodava ASUS ROG RGB HUB, moze da se koristi za ventilatori, rgb s...


599 МКД
или предлог цена
08 авг 17:34RGB STRIP PC 5050 ARGB 50CM SOFTWARE MAGNETIC COMPUTER LIGHT

Se prodava argb strip koj se podesuva preku software, tip na montiran...


599 МКД
или предлог цена
08 авг 17:34RGB STRIP PC 5050 ARGB 36CM SOFTWARE SHARKOON SHARK BLADES

se prodava argb strip za kompjuter nov magneten ili so 3m lepak, se p...


650 МКД
или предлог цена
08 авг 17:34Ram 2 po 4gb ddr3

prodavam dve ram memorii od po 4 gb ddr3 ispravni,uste gi koristam..z...


1.800 МКД
или предлог цена
08 авг 15:49Huawei Matebook 14 (2020)

Prodavam nov matebook laptop. Cpu i7 10th gen Nvidia graphics Huawei...


900 €
или предлог цена
08 авг 11:03Samsung TAB S5e

Prodavam nov tablet Samsung. Neuklucen, voopsto ne koristen, nov. Gar...


21.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Таблети

08 авг 11:03RADEON RX 580 8GB

Продавам графичка Radeon RX 580 8GB SAPPHIRE PULSE Графичката е и...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
08 авг 10:28Gejming Kompjuterska Stolica

Prodavam Koristena 1god polovna ocuvana stolica za gejming


6.000 МКД
или предлог цена
08 авг 04:09ASUS i3 7Gen(3.9GHz,16GB DDR4, 250GB SSD-1TB HDD, GT730 4GB)

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


300 €
или предлог цена
07 авг 19:09ASUS i3 7Gen(3.9GHz,8GB DDR4, 250GB SSD 500GB HDD, N210 1GB)

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
07 авг 14:55KOMPJUTER 8GB RAM 9500Gt Grafika KOMPLET SO MONITOR

PRODAVAM KOMPLET KOMPJUTER 8 Gb ram GeForce 9500Gt grafika Acer mo...


89 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
159 €
07 авг 09:14Thermal Grizzly Kryonaut Paste

Se prodavaat NOVI 2 x Thermal Grizzly KRYONAUT Paste 3ml/11.1g NE E ...


35 €
или предлог цена
06 авг 17:10Thermal Pads -Termalni Padovi

Se prodavaat novi termalni padovi kupeni od Germanija. Padovite gi ko...


45 €
или предлог цена
06 авг 17:10DELL Inspiron N5110 i5, 4GB RAM, 250GB SSD, WIN 10

Se prodava socuvan i celosno ispraven laptop Dell so slednite karakte...


150 €
или предлог цена
06 авг 10:39Wireless Controller for XBSX/S Black + USB-C Cable Black

Се продава нов контролер, уклучен само да се проба https://anhoch....


05 авг 22:35Printer za markiranje na proizvodi

se prodava printer marka videojet 10-40 ponov model so tach ekran p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

05 авг 20:32Intel B820

CPU e bez defekt i raboti odlicno koristen vo domasni uslovi


04 авг 21:00Codegen 350w

Koristeno vo domasni uslovi kompletno ispravno


800 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00Intel pentium D 935

Koristen vo domasni uslovi ispraven LGA 775


04 авг 21:00Ram Ddr2 1 gb 667

Ispravna sostojba


800 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00Kworld PCI Analog TV Card

karticata e ispravna


500 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00QUAD CORE (2.4Ghz, 8Gb RAM, 500GB HDD, N210 1GB) LED Monitor

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen za 3D grafika i ...


8.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:48DESKTOP KOMPJUTER

AMD X SERIES DESKTOP KOMPJUTER ODLICEN ISPRAVEN. ZA INFO VIDI SLIKI


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
03 авг 23:42DELLS COMPUTER i3

Компјутерот е во одлична состојба и не е многу користен. Камера -Гра...


180 €
или предлог цена
02 авг 14:51Scorpion GT - 006

Џојстикот е нов одговара на сите компјутери .може испорака по брза п...


02 авг 13:05ASUS GTX1080 VRAM 8GB

ПРОДАВАМ ГРАФИЧКА КАРТА МОДЕЛ ASUS GTX1080 VRAM 8GB.


31 јул 16:52LENOVO DESKTOP THINKCENTRE

Prodavam brendiran desktop computer marka Lenovo Thinkcentre i LG mon...


9.000 МКД
или предлог цена
31 јул 16:52Se prodava odlicen ruter

Se prodava ruter malku koristen vo vikend stans. Ruterot e marka ci...


999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 МКД
30 јул 17:50Ipad Mini 3 4G wifi

se prodava Ipad Mini 3 4G wifi vo bezprekorna sostojba bez grebnatink...


120 €
или предлог цена
Охрид

Таблети

30 јул 09:13Helium miner Sensecap M1 --- 4 GB

Se prodavaat novi helium mineri Sensecap M1 4gb vrven kvalitet. ...


750 €
или предлог цена
30 јул 02:0615.6" Lcd HD Ekran monitor za Laptop, Led SLIM 30 pin

Se prodava 15.6" Lcd Ekran monitor za Laptop, HD Led SLIM 30 pinski p...


79 €
или предлог цена
29 јул 17:21CPU za lga 1155

Prodavam CPU G630 za socket lga 1155


28 јул 15:07Батерија за лаптоп

Се продава исправна батерија за лап топ asus 7200mAh


500 МКД
или предлог цена
25 јул 17:39Procesor INTEL PENTIUM 3.30 GHZ

ispraven,malku koristen


2.000 МКД
или предлог цена
25 јул 14:09Se prodava Sapphire Tri-X R9 290 OC 4gb

Se prodava Sapphire Tri-X R9 290 OC 4GB GDDR5 vram so bios od 290X (...


23 јул 21:15Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам