Аеродром
                           
7232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Dolno Sonje, 502m2

Se prodava plac do sam glaven pat vo Dolno Sonje, 502 m2. Poseduva Im...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 22:26Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

07 авг 10:30Промовирано

Se izdava stan potpolno opremen vo AERODROM

Se izdava kompletno namesten Stan vo Aerodrom kaj res. Ekvilibrium vo...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

02 авг 21:23Промовирано

Deloven prostor vo TC Skopjanka

Prodavam dukan vo Skopjanka (podzemen premin) od 8.5 m2. Dukanot ima ...


9.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Денес 22:27Продавам плац во Волково 600м2

Се продава убав плац во Волково 585м2, со објект од 40м2 на него, за ...


33.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 22:16Namesten stan vo Aerodrom do Capitol

Stanot raspolaga so dve spalni sobi, hodnik, kupatilo, logjija, dneve...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 22:15Se izdava namesten dvosoben stan do Adora Flatiron

Stanot se naogja vo portokalovata zgrada do Adora - Flatiron, Kisela ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 21:05СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО ЏЕВАХИР

ШИФРА: 1071R ЦЕНА: 550€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:49СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ БИСЕР

ШИФРА: 1249R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:45Deloven prostor.

Se izdava deloven prostor vo Lisice na glavna ulica so sopstven parki...


1 €
или предлог цена
Денес 19:19Stan na prizemje

Продавам стан во Аеродром на одлична локација 82 квадрати на приземје...


112.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:12Се издава/продава "Чичин конак" во Катланово

Конакот располага со: Ресторан 5 соби Рибник Викенд куќа со базен...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 19:10СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО МИЧУРИН

ШИФРА: 1280R ЦЕНА: 280€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 19:02Se prodava niva-lozje vo Orizari

INFORMACII ISKLUCIVO NA 070361010 INFORMACII ISKLUCIVO NA 070361010 ...


25 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 17:42Stan vo Golden Art

Prodavam stan vo Golden Art vo blizina na tobako 2 so neprecen prekra...


81.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
83.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:07Prekrasen, kompletno renoviran i namesten stan vo Aerodrom

Se izdava prekrasen ednosoben, kompletno renoviran i opremen stan v...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:02IZDAVAM GARAZA TOBAKO 2

Izdavam podzemno Parking mesto vo skroz nova zgrada vo Aerodrom vo bl...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 17:01Izdavam garaza vo Aerodrom

Se izdava garazno - parking mesto vo Aerodrom, zgrada na Ekvilibrium.


30 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
1.500 €
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 16:39Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 16:33Prodavam vseliv stan

Prodavam prazen stan, vseliv po dogovor. Za podetalni informacii na l...


92.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:24Se izdava garsonjera vo Micurin

Se izdava namestena garsonjera vo Micurin, vo blizina na zeleznicka, ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:16KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:07Stan vo Aerodrom 88m2 so 2 spalni

Се продава стан во Аеродром спроти Ред Кафе 88м2 со терасa на 9/16 ка...


95.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:55  НОВ ОГЛАС

se izdava dvosoben so dvor novo lisice reonski cenar

SIFRA 4432 POVRSINA 45 KAT prizemje Dnevna soba kujna so trpezarija...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:33se prodava kukja

Prodavam kukja vo naselba Vardarska,opstina Aerodrom,so dvorno mesto ...


70.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:10izdavam stan tri biseri

izdavam komplet namesten stan kaj tri biseri vo zgradite so pogled na...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:58izdavam stan kaj tri biseri

izdavam stan dvosoben kaj tri biseri so pogled vo parkot komplet nam...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:58Издавам наместен стан позади Капитол

Станот е реновиран трособен комплетно наместен позади Капитол во Аеро...


2 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:57Namesten stan vo Novo Lisice 46m2 novogradba

Се продава наместен стан во Ново Лисиче спроти т.ц Лиса 46м2 без тера...


62.100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:57  НОВ ОГЛАС

Nametsen Lux 4-soben 100m2 Aerodrom-Dzevair

sifra 23128 Se izdava nov lux namesten 4-soben stan vo Aerodrom-ko...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:334-soben namesten stan vo Aerodrom -Dzevair

sifra 23123 Se izdava Extra kompletno namesten 4-soben stan 101m2 ...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:33Plac vo dolno lisice so imoten list 958m2 ili 479m2

Se prodavaat dva placa vkupno 958m2, a moze da se kupi eden plac 479m...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:25SE PRODAVA ODLICEN STAN NA VLEZ OD N.LISICE KARSI PSS

Se prodava odlicen stan na ODLICNA MESTO POLOZBA NA vlezot od N.Lisi...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:23Prodavam stan 71m2 vo Aerodrom kaj Vero

Se prodava trosoben stan 71m2 + 4m2 podrum, so centralno parno, se na...


85.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:55СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО АЕРОДРОМ/ ОСТРОВО

Se iznajmuva namesten stan vo Aerodrom Ostrovo do nova zelenznicka 53...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА 1-СОБЕН СТАН 28м2 ВО АЕРОДРОМ

Се изнајмува еднособен стан на подолг период, во Стар Аеродром, во бл...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:45  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan od 52 m2 vo Ostrovo Aerodrom

Шифра1319 Се издава наместен стан од 52м2 веднаш позади Скопјанка и...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:39  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ КАЈ БЛАЖЕ КОНЕСКИ 75м2

ШИФРА 1128П Се продава стан со површина од 75м, 2 спални соби, 5 к...


86.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:38  НОВ ОГЛАС

Нова невселувана гарсоњера во Аеродром кај Тобако 2

Станот е во нова градба, невселуван, модерно наместен со се што е пот...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:25  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1365R ЦЕНА: 370€ + тековни трошоци Се издава наместен не...


370 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:23Продажба на стан, совршен дом!

Се продава стан во Скопје - Аеродром близу Тобако 2. Станот има имоте...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 58 m2 vo Novo Lisiche, Aerodrom -Skopje

Se prodava stan 58m2 vo Aerodeom na ul Fevruarski Pohod 14/14 ,Skopj...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:22СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR SKY CITY

ШИФРА: 1227R ЦЕНА: 500€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:15Страна 1 од 181

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам