705 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava inventar od studio za sminkanje i nokti

Se prodava mnogu malku koristen inventar od studio za sminka i nokti....


350 €
или предлог цена
20 сеп 20:47Промовирано

Se prodava Hidraulicna pumpa

Hidraulicna pumpa so motor .mnogu malku upotrebuvana tel.071 219 ...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Денес 09:36Za Audi A4 2.0tdi 2010goZamaec i potisna komplet set poloven

Se prodava Komplet set zamaec i potisna za Audi A4 2.0tdi 2010god pol...


150 €
или предлог цена
Денес 09:36Inox

Tabla inox 2000×1000 ×2mm antimagnet


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:36Zirafa za glet

Zirafa za glet 750 w• Kzubr


7.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Денес 08:40SE PRODAVAAT BALI DETELINA

Se prodavaat bali detelina od godinava balirani


220 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35КОМПРЕСОРИ OMEGA AIR SLOVENIA

Клипни компресори на масло со директен погон Клипни компресори на мас...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 20:55Се продава Квалитетен Алат - машини и бензински тример Ехо

-"METABO" makaza, za ograda, 50cm, 350w. Germany -"MAKITA" -95...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 15:46boca za kompresor 100l

kako nova


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14Se prodava inverter od 12v na 220v, 2,5 kw, max 5kw

Инвертор за напојување на 12V-DC кој може да се користи во автомобил ...


390 €
или предлог цена
Вчера 11:34Masina za toniranje boi

Se prodava ispravna racna masina za toniranje na boi so 16 kanitstri ...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 08:35cirkular

cirkular 1.1 kilovat


170 €
или предлог цена
29 сеп 22:55PARKSIDE Set Elektro Srafcigeri

Сет Електро Шрафцигери PARKSIDE @ Праќаме по Карго експрес. @ Ко...


1.190 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

29 сеп 22:22montaza na bekaton

montaza na bekaton so vas i nas materijal i vrsime uslugi na peglajne...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

29 сеп 22:08montaza na bekaton

Montaza na bekaton od site modeli i montaza na ivicnak golem i mal i ...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

29 сеп 22:08vibro ploca (vibro zaba)

Uslugi so vibro ploca nabivajne na temeli ploci nabivajne na tampon n...


11.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

29 сеп 22:08Parkside polnjachi 20v

Parkside polnjachi 20v Novi


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

29 сеп 20:26Agregat 22KW 28kVa so 2 klipa

Agregatot i motorot se vo odlicna sostojba raboti besprekorno i e s...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

29 сеп 20:22KARCHER HD 9/20 4 M ODLICEN 200 bara 6,8 kw

KARCHER 580 120 BARA ODLICEN 200 bara 6,8kw, komplet so 10m novo cre...


550 €
или предлог цена
29 сеп 17:28НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ НОВИ И ПОЛОВНИ ,МОНОФАЗНИ И...


1 €
или предлог цена
29 сеп 17:28ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА

ПОЛОВНИ МАШИНИ ЗА ПРЕЊЕ КОЛИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА


1 €
или предлог цена
29 сеп 17:28Elektro motor 3KW BBC FANCE мотор 3 кв

Elektro motor 3KW 1450 OBRTAI 380 VOLTI TROFAZNA STRUJA 7.61 AMPE...


6.500 МКД
или предлог цена
29 сеп 15:48Se prodavaat

Se prodavaat 2 valjacinja za peglanje EI Nis


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

28 сеп 15:28Se prodavaat Profesionalni pegli na parea

Profesionalni pegli na parea Info na tel 078248418


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

28 сеп 15:28IZNAJMUVAM MESALKA ZA BETON ( betonska mesalica)

Se iznajmuva betonska mesalka vo okolinata na Skopje, sami ja zimate ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

27 сеп 23:34Klima

Klimata e nova ne koristena 3.5


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соларните апарати енергија

27 сеп 18:33MOTORKA ZA DRVA-HUSQVARNA 365

Prodavam motorka za drva husqvarna 365 prv gazda .


1 €
или предлог цена
27 сеп 17:08Fen Industriski fen adapteri

Adapterce za sekakva namena


750 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 16:47Apkan

Prodavam apkan


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 14:31Kompresor, + Airbrush-nov

- Spric -mal, "SpeedySprayer, USA ! ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 14:17Moment-srafciger FACOM, i dr.

-Moment kljuc-- 25 in.Lbs,= 28 kg.cm 1/4"prihvat, - "SKYWAY pre...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 14:16polnac za "SKIL" aku-bormasina, i dr.

- Socuvan "SKIL" charger za acu-baterija , -"Dewalt" charger, i p...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 14:16KARCHER HD 9/20. 4M. 200 BARA

KARCHER. HD. 9/20. 4M. 200 BARA KOMPLET SO ORGINALNO CREVO I PI...


550 €
или предлог цена
27 сеп 14:02N-A-J-G-O-L-E-M.IZBOR NA MASINI ZA PER. KOLI NOVI I POLOVNI

N-A-J-G-O-L-E-M.IZBOR NA MASINI ZA PER. KOLI NOVI I POLOVNI od 100 e...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01NOVI PROFESIONALNI PISTOLI ZA WAP,KARCHER

NOVI PROFESIONALNI PISTOLI ZA WAP,KARCHER I SITE DRUGI MASINI SO...


1.200 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:01WAPOVI ,SERVISIRANI SO CREVO I PISTOL

WAPOVI ,SERVISIRANI SO CREVO I PISTOL CENI OD 80 EVRA DO 400 EVRA ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01Milwaukee Hilta

Prodavam polovna Hilta i bormasina Milwaukee model K 850 S donesena o...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

27 сеп 13:42Sijalici.halogen .neon

Vgradni za vo gips karton.komplerni so sijalici i trafo.imam 30 kom. ...


13 €
или предлог цена
27 сеп 09:56Se izdava avtoperalna vo avtokomanda

Se izdava razrabotena avtoperalna vo avtokomanda so tri boksa i so no...


99 €
или предлог цена
27 сеп 07:48TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi podvizni so mehanizam pravi ili povukruzni prekrieni so akriln...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

27 сеп 07:15TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

27 сеп 07:15Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам