22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
03 окт 19:39Se prodava Kafemat La San Marco

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt ...


По Договор
или предлог цена
03 окт 19:39JET Ventilator

- JET Ventilator - nov ne koristen - donesen od Svajcarija


1.000 €
или предлог цена
25 сеп 20:56- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija - 500 x 200mm = 3 ko...


50 €
или предлог цена
25 сеп 20:55INOX MIJALNIK SADOPER UMIVALNIK

PROFESIONALNA IZRABOTKA I PRODAZBA NA INOX LIENI MIJALNICI PO HACCP S...


1 €
или предлог цена
18 сеп 09:53Pecka

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb vo mnogu dobra sostoja dvet...


1 €
или предлог цена
30 авг 08:31Cisterni za nafta

Se prodavaat cisterni za nafta, ednata e 3 tona a drugata e 2 tona. ...


По Договор
или предлог цена
10 авг 00:47Servis na plinska ugostitelska oprema, skari,sporeti,plin

Сервис на професионална плинска угостителска опрема. Сервисираме плин...


По Договор
или предлог цена
30 јул 10:15Oprema za mlekara

Za poveke info. Javete se na 071325066


По Договор
или предлог цена
11 јул 17:52Wilo pumpa - stator

Wilo top e 40/ 1-4, stator ispraven . Ne goren.


1 €
или предлог цена
30 мај 18:01Pekarska oprema/Пекарска опрема

Se prodavaat topla,ladna vitrina so kasa pult,komora za stasuvanje i ...


1 €
или предлог цена
20 мај 20:30СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА БЕКАТОН, БЕТОНСКИ ПЛОЧКИ И ЕЛЕМЕНТИ

ПРЕСА СО ПОВЕЌЕ КАЛАПИ ЗА: бекатон 10/20cm и 20/20cm со дебелина од ...


6.000 €
или предлог цена
21 апр 08:31Linija za proizvotstvo na glet masa, abrip, lepak

Nova ne koristena linija za proizvotstvo na praskasti materiali. 2 Do...


10.000 €
или предлог цена
04 мар 08:43Mnogu povolno linija za proizvodstvo na leb TUNELSKA PECKA

Се продава користена комплетна линија за производство на леб тунелска...


19.000 €
или предлог цена
13 фев 16:13Aerofoil fan/ Ventilatori za industriska ventilacija

Se prodavaat Aerofoil fans za industriska ventilacija, proizvedeni 19...


200 €
или предлог цена
26 јан 21:32Se prodavaat kalapi alati kalap alat za plastika

Se prodavaat 9 alati za plastika,tri golemini na saksii so soodvetni ...


2.200 €
или предлог цена
28 дек 18:29Fleksibilni creva i stegi

Se prodavaat fleksibilni creva i stegi so dimenzii oznacheni na sliki...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 14:26Mnogu povolno linija za proizvodstvo na leb TUNELSKA PECKA

Се продава користена комплетна линија за производство на леб тунелска...


19.000 €
или предлог цена
04 сеп 08:35Pecki

Se prodavaat pecki I dopolnitelna oprema za pekara


500 €
или предлог цена
11 јан 13:00PLUGOVI, RALNICI, FEDER PLATNA, NOZEVI ZA PLASTIKA

Изработуваме плугови и сите потрошни делови за сите видови земјоделск...


1 €
или предлог цена
25 ное 08:44spoter co2 starter

Se izrabotuva po poracka


340 €
или предлог цена
04 јан 18:37Agregat Hidraulicen

Hidraulicen agregat Pritisok p=90bar,motor N=4kW,Protok Q=24L/min.,re...


1 €
или предлог цена
13 авг 08:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам