20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kafemat La San Marco

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:46Se prodava profesionalna Palachinkara Empero

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok peri...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:46Pecka

Prodavam dve pecki Termo tehnika Zagreb vo mnogu dobra sostoja dvet...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:09Ugostitelska oprema, skari,pecki,sporeti,masi,kujni,inoks

"Прометал" роизведува професионална опрема за угостителство: - плин...


По Договор
или предлог цена
27 ное 08:05INOX MIJALNIK SADOPER UMIVALNIK

PROFESIONALNA IZRABOTKA I PRODAZBA NA INOX LIENI MIJALNICI PO HACCP S...


1 €
или предлог цена
22 ное 21:23Linija za proizvotstvo na glet masa, abrip, lepak

Nova ne koristena linija za proizvotstvo na praskasti materiali. 2 Do...


10.000 €
или предлог цена
10 ное 07:56Wilo pumpa - stator

Wilo top e 40/ 1-4, stator ispraven . Ne goren.


1 €
или предлог цена
06 ное 12:14Servis na plinska ugostitelska oprema, skari,sporeti,plin

Сервис на професионална плинска угостителска опрема. Сервисираме плин...


По Договор
или предлог цена
05 ное 13:00Se prodavaat kalapi alati kalap alat za plastika

Se prodavaat 9 alati za plastika,tri golemini na saksii so soodvetni ...


2.200 €
или предлог цена
13 окт 18:39JET Ventilator

- JET Ventilator - nov ne koristen - donesen od Svajcarija


1.000 €
или предлог цена
25 сеп 20:56- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija

- protiv pozarna klapna za kanalska ventilacija - 500 x 200mm = 3 ko...


50 €
или предлог цена
25 сеп 20:55Oprema za mlekara

Za poveke info. Javete se na 071325066


По Договор
или предлог цена
11 јул 17:52Pekarska oprema/Пекарска опрема

Se prodavaat topla,ladna vitrina so kasa pult,komora za stasuvanje i ...


1 €
или предлог цена
20 мај 20:30СЕ ПРОДАВА МАШИНА ЗА БЕКАТОН, БЕТОНСКИ ПЛОЧКИ И ЕЛЕМЕНТИ

ПРЕСА СО ПОВЕЌЕ КАЛАПИ ЗА: бекатон 10/20cm и 20/20cm со дебелина од ...


6.000 €
или предлог цена
21 апр 08:31Mnogu povolno linija za proizvodstvo na leb TUNELSKA PECKA

Се продава користена комплетна линија за производство на леб тунелска...


19.000 €
или предлог цена
13 фев 16:13Aerofoil fan/ Ventilatori za industriska ventilacija

Se prodavaat Aerofoil fans za industriska ventilacija, proizvedeni 19...


200 €
или предлог цена
26 јан 21:32Fleksibilni creva i stegi

Se prodavaat fleksibilni creva i stegi so dimenzii oznacheni na sliki...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 14:26Mnogu povolno linija za proizvodstvo na leb TUNELSKA PECKA

Се продава користена комплетна линија за производство на леб тунелска...


19.000 €
или предлог цена
04 сеп 08:35Pecki

Se prodavaat pecki I dopolnitelna oprema za pekara


500 €
или предлог цена
11 јан 13:00PLUGOVI, RALNICI, FEDER PLATNA, NOZEVI ZA PLASTIKA

Изработуваме плугови и сите потрошни делови за сите видови земјоделск...


1 €
или предлог цена
25 ное 08:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам