Демир Хисар
                   
4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

otkup za zelezo na vozila

Otkup na kilo na: kamijoni, gradezhni mashini, traktori, kombajni, ze...


15 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

27 мар 08:04Zimski gumi BF goodrich 195.65.R15

Se prodavaat zimski gumi vozeni 3000 km Bf goodrich cena 8000 den. ...


8.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

25 фев 17:28Prikolka,kultivator,kolicka

Originalna prikolka za kultivator so kipanje,odlicna sostojba podpoln...


430 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

05 сеп 11:00Kanistri Rezervar 1000 litri

Prodavam 3 kanisteri vo mnogu dobra sostojba skoro novi, upotrebuvani...


4.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

29 јун 01:47Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам