234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 16:34Shitet toke ne f. GAJRE / Se prodava zemjiste vo s. GAJRE

Shitet toke ne f.Gajre. Dy parcela (njera afer tjetres) me gjithsej 6...


21 €
или предлог цена
Денес 14:51  НОВ ОГЛАС

atraktiven plac na glaven pat,posle "PALMA MALL" do "FEKOM"

🆕🆕🆕 SUPER-ATRAKTIVNA pounda,samo vo agencija CHANAK🧐🧐🧐 Prodažb...


120 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава нива во Ратае/Жилче

Се продава нива со Ратае 1589м2 нивата се наоѓа до каналот на 700м од...


8 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
10 €
Денес 10:07Shuma (Korija) za talpi i daski

Се продава шума (корија) за производство на маси и столици во Домаќин...


16.200 €
или предлог цена
Денес 00:02Se prodava plac vo Zhelino vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac so objekt vo Zhelino vo Tet...


55 €
или предлог цена
Вчера 18:37Shitet Parcel pas EVNs, Se PRODAVA PLAC pozadi EVN, TETOVE

Shitet Parcel ne Tetove pas EVNs. Se prodava Parcela vo Tetovo pozad...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:24Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister

Se prodava Plac- imot-zemjiste na padinite na Pelister,onamu kade sto...


1 €
или предлог цена
31 мај 21:54Plac pozati Ata petrol

2.500 m2 Cmimi 120 eu m2. Cist imoten list Kont : 072 755 733


120 €
или предлог цена
31 мај 00:25Se prodava plac vo Gajre, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Gajre vo Tetovo. ______...


15 €
или предлог цена
30 мај 15:31Extra plac na Tetovsko Kale

<<,Interesna ponuda vo agencija CHANAK>>> Prodažba na parcela na tet...


13 €
или предлог цена
30 мај 10:06Plac vo gradežen reon posle Teteks

Prodažba na parcela pokraj REGIONALEN PAT TETOVO-FALIŠE. Parcelata se...


1 €
или предлог цена
30 мај 10:02Plac vo selo falise glavni pat

Placot se noagja vo vlez na falise kaj evro kom Sirina 24 m Dalecina...


90 €
или предлог цена
28 мај 21:11Odlicno Mesto vo selo otunje na pat

Mestoto se naogja na samiot pat ima del I od levata I od desnata stra...


15 €
или предлог цена
28 мај 15:43se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
28 мај 15:43Se prodava plac Tetovo - na pat za Falishe Falish

◈Se prodava pllac vongrad Tetovo, na patot za na Falishe, blizina na ...


110 €
или предлог цена
28 мај 10:32Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
28 мај 09:36SE PRODAVA parcela TetovoVG vo blizina na Munevere

TOP ponuda vo CHANAK agencija 📢📢📢 Prodažba na parcela Tetovo - Vo...


230 €
или предлог цена
26 мај 16:07Plac nad Drenovec

...


30 €
или предлог цена
24 мај 09:06Pllac - vo industriska zona - 2544m/2

Na regionalniot pat Tetovo - Skopje vo blizina na odpadite pred Misim...


65 €
или предлог цена
22 мај 16:30Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica vo Tetovo. ___...


50 €
или предлог цена
17 мај 17:39Плац во населба Дреноец - Тетово

Се продава плац во населба Дреноец Во близина на градскиот стадион во...


51.850 €
или предлог цена
14 мај 18:23Лозје - Плац во населба Дреноец

Се продава Лозје - Плац Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градс...


14.850 €
или предлог цена
14 мај 18:23Se prodava plac Von Vardarska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Van Vardarska vo Tetovo. _...


299 €
или предлог цена
13 мај 11:30Se prodava plac vongrad, vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vongrad, na pat za Falishe ...


220 €
или предлог цена
12 мај 18:56Se prodava plac vo selo Saracino

Se prodava plac so kompletna dokumentacija za komunalii ZA POVEKE INF...


1 €
или предлог цена
11 мај 18:57Се продава плац со куќа во станбена

Се продава плац 638 м2, со куќа 150 м2 во станбена. Плацот излегува ...


190.000 €
или предлог цена
11 мај 17:30Se prodava plac na glavniot pat od Gajre vo Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na glavniot pat od Gajre vo...


39 €
или предлог цена
11 мај 14:34Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


220 €
или предлог цена
10 мај 19:20Zemjiste za kuka ili vikendica vo Drenovec Tetovo

Prodavam zemjiste vo Drenovec nad stadionot vo Tetovo, pogodno za vik...


27.000 €
или предлог цена
10 мај 09:49SE PRODAVA PARCELA VO CENTAR NA SELO FALISHE

Se prodava parcela locirana na ubava mestopoložba vo strogiot centar ...


По Договор
или предлог цена
09 мај 18:57Parcele ne Falishte, Tetove

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. * Se Prodava Parcela vo Faliste...


33 €
или предлог цена
08 мај 15:18Parcel afer Emka Rezidence

* Shitet Parcel afer Emka Rezidence, Tetove. * Se Prodava Parcela b...


По Договор
или предлог цена
08 мај 15:18Niva vo Faliste

* Shitet Parcel ne Falisht, Tetove. Parcela gjender 500m nga rruga kr...


По Договор
или предлог цена
08 мај 15:18Niva vo blizina na palma mall tetovo

Nivata se naogja pozadi avtocem i sitkom i e so povrsina od 5400kvadr...


85 €
или предлог цена
06 мај 16:21Plac vo selo otunje tetovsko

Placot se naogja na samiot pat


15 €
или предлог цена
06 мај 16:21Se prodava placot

Se prodava placot na patot Kon Palma Moll Tetovo Shitet placi ne Rr...


11 МКД
или предлог цена
06 мај 11:48Se prodava plac na pat za s.Brvenica vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac na pat za s.Brvenica vo Tet...


170 €
или предлог цена
02 мај 20:06Se prodava plac vo blizina na Kasarna vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Kasarna vo Te...


242 €
или предлог цена
02 мај 16:01TWINS house- Se PRODAVA PLAC od 4279m2 vo m.KLJUKOVO

Se PRODAVA plac od 4279m2 vo mesto KLJUKOVO. Do placot ima sproved...


По Договор
или предлог цена
30 апр 15:49Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам