208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Телевизор

Телевизорот е во исправна состојба.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:54Panasonic 42 incen SMART

Se prodava maksimalno zacuvan i retko koristen televizor. Panasonic F...


9.000 МКД
или предлог цена
04 окт 13:12Canon EOS 800D kit 18-55 IS STM

Продавам многу малку користен Canon EOS 800D сеуште под гаранција. ...


479 €
или предлог цена
03 окт 11:22Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8 dvr

Se prodava Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8 Cena 7000 den kon...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

02 окт 18:19Lazni Kameri / golf audi mercedes bmw seat

Лажни Камери Цена 200 денари Контакт за нарачка 078217892 (vib...


200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

02 окт 18:18PRODAZBA I MONTAZA VIDEO NADZOR KAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 окт 18:18Kameri Video Nadzor DVR Alarm sistemi ip wifi golf

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

02 окт 18:18LG DOMASNO KINO

prodavam LG domasno kino 2 zvucnika i subwoofer moze zamena za mob....


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 10:53Samsung televizor beko grundig vivax philips

Samsung televizor so dva scart priklucoci audio video in/out odlicna ...


1.200 МКД
или предлог цена
02 окт 10:35Novi BT/USB/AUX/TF/FM Pleeri

Bluetooth pleeri novi ne prakjam po Kargo bez zameni


700 МКД
или предлог цена
01 окт 21:07Magnetna mini kamera

ima vgradena baterija na polnenje za okolu eden cas , a moze da se gl...


3 МКД
или предлог цена
01 окт 15:29Gumeni mali Kameri

USB mini kameri koi se gledaat od sekoe mesto na telefonot


3 МКД
или предлог цена
01 окт 15:09Kamera-video nadzor

spy kamera koja se gleda na mobilniot i PC od bilo koe mesto. ● nokj...


3 МКД
или предлог цена
01 окт 14:50VRVNI AUDIOFILSKI ZVUCKI MISSION M35 I TOP MODEL

PRODAVAM VRVNI ANGLISKI, AUDIOFILSKI ZVUCKI MISSION M35 I TROSISTEMSK...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:50VRVEN ZASILUVAC KENWOOD KA-7020 TOP MODEL OD SERIJATA

PRODAVAM VRVEN ZASILUVAC KENWOOD KA-7020, NAJDOBRIOT MODEL OD TAA SER...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:50PRODAVAM VRVEN ZASILUVAC DENON PMA-1060 VO DOBRA SOSTOJBA

SE PRODAVA VRVEN ZASILUVAC DENON MODEL PMA-1060 , VO DOBRO SOCUVANA S...


По Договор
или предлог цена
01 окт 09:50Pioneer A-10-K

Pioneer A-10-K Stereo Integrated Amplifier Specifications Power ou...


8.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:46FIRE TV stick 4k

....novi ne activirani....


70 €
или предлог цена
30 сеп 15:46glava za kran so 2 oski

prodavam glava za kran so 2 oski komplet site dodatoci + baterija za ...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Штип

Останато

30 сеп 14:04DVR HIKVISION DS-7216HVI-ST

Во одлична состојба ,многу малку користено 16 channels


1 €
или предлог цена
30 сеп 12:48DVR HIKVISION DS-7216HVI-ST

Во одлична состојба ,многу малку користено 16 channels


1 €
или предлог цена
30 сеп 12:46PRODAVAM TELEVIZOR BEKO

Prodavam televizor Beko solidno sočuvan,


По Договор
или предлог цена
29 сеп 13:05Prodavam PS4 Pro 1TB So aktiven ps+ akaunt i 25 igri

Prodavam PS4 Pro 1TB -2 kontrolera DualShock 4 Wireless -Kabel z...


350 €
или предлог цена
27 сеп 08:04Сателитска антена со мотор

Се продава сателитска антена со дијаметар 120 см со мотор за ротација...


2.300 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:10Снимање со дрон / Snimanje so dron

Snimanje so dron na sekakov vid nastan. Snimanje na objekti i celosn...


100 €
или предлог цена
25 сеп 16:32Satelitska antena STRONG

Antenata e bez resiver


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:32XBOX 360

SE PRODAVA XBOX 360 VO ISPRAVNA SOSTOJBA KOMPLET 6000 DEN + IGRI ORGI...


6.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:51Canon 450D

Апаратот е многу зачуван и многу малку користен, доаѓа со 2 гриба три...


7.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:59SABA sistem Germany

Se prodava komplet ispravno. Dupli dek, radio, ekvilajzer so pojacalo...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 18:59Pojacalo појачало snagator снагатор servis сервис поправка

Поправам и произведувам појачала и снагатори од 100W до 1500W ( 8 ома...


50 €
или предлог цена
20 сеп 20:08Nikon d7100 objektiv 85mm f/1.8G

Prodavam nikon d7100 so objektiv nikon 1.8 85mm so torbica i dodatna ...


499 €
или предлог цена
12 сеп 04:49Denon avc A10SE special edition surround thx

Audiofilski zasiluvac od najvisoka high end klasa Denon avc A10SE T...


По Договор
или предлог цена
11 сеп 10:55Spy wifi kamera vo lenta

Skriena wifi kamera koja se napojuva so kabelce micro usb, i se gleda...


3 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:57PRODAZBA I MONTAZA NA VIDEO NADZOR KAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

07 сеп 00:17Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8

Hikvision NVR poe 8 kanalen DS-7608NI-SE/P/8 Cena 7000 den kontakt ...


7.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

06 сеп 18:40VIDEO NADZOR IP WIFI KAMERI Sony

Jienuo Sony Ip Wifi Камери ЦЕНА 2700 денари (price 45€) -2MP HD ...


2.700 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

04 сеп 22:46Dahua DVR / XVR Видео рекордери

Dahua DVR / XVR Видео рекордери Контакт 078217892 (viber/whatsapp)...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

01 сеп 17:58FABRICKI RADIO KASETOFON OD PEUGEOT 307

ORIGINAL SO KOMANDI OD VOLAN


999 МКД
или предлог цена
31 авг 23:34nikon coolpix aw100 vodootporen

vodootporen do 10 metri oporen na udari do 1.5 metri 16mp kako nov...


110 €
или предлог цена
30 авг 20:13PANASONIC SDR-H85 80GB HDD ×100 ZOOM

Kamerata e zacuvana kako nova


5.000 МКД
или предлог цена
19 авг 10:27Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам