Струга
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Soba-studio

Se izdava trokrevetno studio vo prizemje Na kuka so poseben vlez,pose...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

28 мар 23:08Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

27 мар 22:25Se izdava Studio vo centar na gradot !

Objektok e lociran vo centar na gradot na samo 100 metri od korzoto i...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

01 фев 15:58Се издаваат соби и апартмани за туристи

Се издаваат апартмани и соби за туристи , 100м од езеро и од женска п...


900 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

22 јан 09:20Се издава стан за туристи за летниов период

Станот е трособен со сопствен паркинг. Зградатс се наоѓа на 300 метр...


150 €
или предлог цена
Струга

Соби

19 сеп 20:26SOBI I APARTMANI,,DISHLI,, nas.,,Ezerski lozja,,Struga

raspolagame so trokrevetni sobi so zasebni kupatrila i terasi so vkup...


1.000 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

27 авг 12:29Se izdava najatraktivna Soba vo Evro Hotel Struga

Se izdavaat 2 apartmani vo Evro Hotel Struga,na samata plaza. Na prvi...


25 €
или предлог цена
Струга

Соби

20 авг 23:22Апартмани во Струга

Се издаваат три апартмани во Струга, Апартманите се опремени и сите и...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

24 јул 12:27Sobi - Apartmani Struga

Sobi i apartmani na samo 100 metri od plaza. Sobite se so poseben vle...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

17 јул 18:02SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA

Се изнајмуваат соби и апартман во центарот на Струга, на 50м од градс...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

27 јун 12:06Се изнајмуваат соби во самата струшка чаршија

Се изнајмуваат соби идеални за туристи во самиот центар од градот. Це...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

19 јул 18:11Izdavanje Sobi/Stan vo centarot na Struga

Se izdava sobi/stan vo Struga, 200 m do čarsijata i 500 metri do Žens...


500 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

13 јул 02:40MOTEL VOLINA ekstra cena za kraj na sezona 5€

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

08 јул 13:34Се издава Студио-Апартман

Се издава студио-апартман во близина на центарот, пазарот и на 5-10ми...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

28 авг 15:24SE IZDAVAAT APARTMANI-SOBI

Se izdavaat sobi-apartmani vo centarot na Struga,apartmanot e dvosobe...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

21 дек 10:39Изнајмување на соби во Езерски лозја

Изнајмуваме соби во рамките на индивидуален станбен објект кој се нао...


250 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

11 авг 08:24MOTEL SOBI VO STROGIOT CENTAR NA STRUGA

Raspolagame so 18 odlicni sobi vo strogiot centar.(tv-wifi-terasa).Se...


1.200 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

27 јул 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам