Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Masina za podrabuvanje tepisi

Se prodava Masina za podrabuvanje tepisi i stalaza za 30 Tepisi inf ...


1 €
или предлог цена
23 мар 14:52Detski tepih

Se prodava detski tepih so dimenzii 100*160. So podloga protiv lizgan...


20 €
или предлог цена
10 мар 19:30Detski tepih 190 x 145 cm

Prodavam detski tepih,dosta kvaliteten,skoro nekoristen.Dimenzii 190x...


990 МКД
или предлог цена
26 фев 13:57Tkaeni kilimi so tradicionalna makedonska shara NOVI

ЦЕНА ПОВОЛНА! Се продаваат неупотребени стари македонски традицион...


По Договор
или предлог цена
07 фев 16:08Tepisi, теписи

Prodavam odlicno socuvani i odrzuvani tepisi Se prodavaat poradi zame...


7.000 МКД
или предлог цена
14 јан 21:54Profesionalna Montaza na Laminat

Profesionalna montaza na laminat, brzo i kvalitetno,komplet so izolac...


По Договор
или предлог цена
29 ное 17:19Продавам 3 нови килими (дипли)!

Продавам 3 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетин...


450 МКД
или предлог цена
23 ное 15:16Profesionalni Montaza na Laminat

Profesionalna montaza na laminat, brzo i kvalitetno,komplet so izolac...


По Договор
или предлог цена
02 јул 15:36Se prodava dabov parket

Se prodava dabov parkrt rustik 10m2 350x45mm. 078/236-883 Dragan


20 €
или предлог цена
11 јун 15:51Skali drveni oblogi za stepenici / skali

Izrabotuvame po vasi dimenzii drveni oblogi za skali od masivno drvo ...


1.000 МКД
или предлог цена
15 мај 14:04Patos pod lamperija

Izrabotuvame od Avstriski CAM patos i lamperija. imame cesto i na ...


810 МКД
или предлог цена
19 апр 14:18Крзнени стази Krzneni stazi od Dimko Mitrev

Крзнените стази се од кожарата Димко Митрев,купени по нарачка.Има три...


1.500 МКД
или предлог цена
17 апр 17:31Тепих/tepih Tepisi/Tеписи

Prodavam Tepih za dnevna soba 3.5x2.0 metri i Spalna soba 2.4x1.5 so...


По Договор
или предлог цена
30 јан 08:02Prodavam metlici

Prodavam metlici za ispod vrata za na prozor i za drugi nameni metlic...


200 МКД
или предлог цена
15 апр 09:47Лилјакови Теписи за дневна и трпезарија

Се продаваат два теписи за во дневна и трпезарија со димензии: Мал...


4.000 МКД
или предлог цена
15 дек 11:09Se prodava 2 tepisoni

Se prodavaat 2 tepisoni tirkizna boja koristeni samo 6 meseci so dime...


6.500 МКД
или предлог цена
17 ное 02:09Tepisi i stazi

Prodavam tepih (sin) vo komplet so 2 stazi (isto sini) dimenzii - tep...


1 МКД
или предлог цена
21 јул 22:17ДАБОВ ПАРКЕТ-ПОЛОВЕН

Се продава: 1. Дабов паркет- 60 квадратни метри-половен 2. Две трок...


1 МКД
или предлог цена
14 јул 17:08Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам