Битола
                           
3012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Stan


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

16 сеп 18:13Промовирано

Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se izdava stan za stranci

Vo centarot na gradot od karshi javor Kontakt telefon: 071 350 173


150 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
300 €
Битола

Станови

Денес 03:15Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 02:13Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuvaat 2 sosedni parceli(18 i19) so markica(moznost MINI ZGRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:05Se iznajmuva soba

Opremena : Kupatilo i peracka posebno Kujna od spalna oddelno Plin...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Денес 01:02KUPUVAM!!! КУЌА KUKA KUJKA STRELISTE BUKOVSKI NOVA BITOLA

Барам поголемаа кујка во каква било состојба не многу скапа стрел...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 00:54SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:29SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:28NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:53Се продава стан 60 м2 Ремо 1

Се продава стан 60м2+подрум 9м2, на прв кат,реновиран комплетно,струј...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:24  НОВ ОГЛАС

Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:05Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


78.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:55POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
Вчера 16:44СЕ ПРОДАВА ЕКСКЛУЗИВЕН АПАРТМАН

Се продава веднаш вселив ексклузивен апартман од 60м2(кујна трпезариј...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:06Se iznajmuva stan shirok sokak bitola

Se iznajmuva nov ureden stan na 1 minuta (50 metri do shirok sokak) n...


10 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:40Se prodava stan

Prodavam stan vo odlicna sostojba na prv sprat kompletno renoviran to...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:04IZNAJMUVANJE NA SOBI

Se izdavaat sobi so posebni kupatila ,kujni, tv, odelen vlez vo istit...


1 €
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 14:59Се Продава Куќа на атрактивна локација

Се продава куќа во Битола, позади Офицерски Дом. Куќата е на два спра...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:53BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:05LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:05SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR NA BITOLA VEDNAS DO EPINA...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:04DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na prizemje 400 m2, so kancelarii i magacin...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:38Се продава-издава фамилијарна куќа

Куќата се наоѓа во Битола. Под училиштето Коле Канински. Истата е на ...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:37SE IZDAVA STAN DO PAZAROT

SE IZDAVA STAN ,RENOVIRAN,OPREMEN INFO TEL 075 408 920 za stranci


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:26Се продава стан зграда Шералти-Битола.

Се продава стан зграда Шералти-Битола. Зградата се наоѓа на ул.Наум ...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:23Kupuvam stan

Kupuvam stan do 60 kvadrati do 3 sprat


111.111 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:15Se izdava stan (стан) kaj BP Wings

Комплетно опремена дневна кујна и веце, Безбедносна врата Проспера, п...


3.990 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:10Se prodava mesto vo s.Strugovo

Se prodava mesto od povrsina 5000m2 vo s.Strugovo Demir Hisar


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
9.000 €
Вчера 13:09SE PRODAVA STAN KAJ KRUZNIOT - VERO

Se prodava stan na visoko Prizemje 2 spalni Kupatilo Dnevna so trpeza...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Atraktivno gradezno zemjiste nad Grand Premier

Atraktivno gradezno zemjiste od 2290m2 nad Grand Premier za patot kon...


40 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава земјоделско земјиште Жабени

Се продава земјоделско земјиште класа 3, со површина 6.057 м2, заведе...


3 €
или предлог цена
Вчера 13:00Продажба на куќа со можност на замена и доплата

Продажба на куќа со можност на замена и доплата Prodazba na kuka


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава наместен стан

Се продава стан во населба Карпош, Битола на 6ти (последен) кат, без ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Se izdava dukjan vo Bitola

Se izdava dukjan blizu centarot vo Bitola na ulica Cane Vasilev. Dukj...


120 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
150 €
Битола

Дуќани

Вчера 13:00Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan so hodnik, dve sobi, golemo kupatilo, dva bal...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Се издава стан во Скопје, Центар

Се издава стан во Скопје, Центар (Пајко маало, адвокатска улица ведна...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot, na Kamen most. Za podetalni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00KUPUVAM PLAC MESTO GRADEZNO ZA KUJKA

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:54KUPUVAM STAN STANOVI PONUDETE KOJ NE SE OGLASENI

KUPUVAM STAN STANOVI OGLASOT VAZI ZA NEDVIZNOSTI KOI NE SE OGLASENI ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:54Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам