Битола
                           
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Magarevo Pelister nova

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер. Идеална ме...


660 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

17 сеп 08:14Промовирано

Se otstapuva parcela so markica vo Centar

Se otstapuvaat 2 sosedni parceli(18 i19) so markica(moznost MINI ZGRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:05SE PRODAVA LUKSUZNA KUKJA VO STROG CENTAR

Se prodava luksuzna kukja vo strogiot centar na Bitola kaj staroto sr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:29NOVA kukja vo blizina na Selskata avtobuska AT PAZAR BITOLA

CENA ZA KUKJATA KOLKU EDEN STAN! Cist imoten list, eden sopstvenik ...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:53Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:05Kuka vo Centarot na Bitola

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ...


78.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:55Се Продава Куќа на атрактивна локација

Се продава куќа во Битола, позади Офицерски Дом. Куќата е на два спра...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:53Се продава-издава фамилијарна куќа

Куќата се наоѓа во Битола. Под училиштето Коле Канински. Истата е на ...


350 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:37SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Продажба на куќа со можност на замена и доплата

Продажба на куќа со можност на замена и доплата Prodazba na kuka


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00KUPUVAM PLAC MESTO GRADEZNO ZA KUJKA

KUPUVAM MESTO PLAC ILI STARA KUJKA ZA TURKANJE, SAMO KOI NE SE OGLASE...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:54Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Борис Стрезов 5в, куќата е стара градба со чист...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:45  НОВ ОГЛАС

Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во централното градско подрачје, околу...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:35Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:53Se prodava kuka - mal pariz

Se prodava kuka - mal pariz na ul.dame gruev 159 ........ informacii ...


25.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:30Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 07:53Se prodava kuka / Се продава куќа

Се продава куќа на улица дојранска Куќата е стара, потребно е реновир...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 22:42Продавам куќа со одлична локација

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација, со дворно место и...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 22:21Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 20:57Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 20:57Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 20:23Се продава стара куќа

Куќа на агол на улица Зборска и Никола Тесла со дворно место и самост...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 20:05SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 19:23Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 18:28СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КРКЛИНО СО ГОЛЕМ ДВОР И ИМОТ 2700м²

Куќа - 100м² Двор со бавчи - 2450м² Штала - 150м² Повеќе инфо - Аген...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 17:33SE PRODAVA KUKA NA 5 MIN OD CENTAR!!! Boris strezov

Kukata e vo dobra sostojba! Mozi i odma da se vseli ... Ima 3 sobi(...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 15:52продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 15:25Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 14:59KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


68.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 14:45Se prodava Kuka

Pod pedagoska se prodava kuka inf. 070 991 500


32.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 14:26Издавам семејна куќа

Се издава куќа со 2 (можност за 3та спална има) спални и голема дневн...


450 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 14:02Prodavam vikendica

Opremena se Parno na peleti Zidana furna skara Bazen Odlicna loka...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 13:41Se prodava kujka na strcin.

Se prodava kujka na strcin.za povejke informacii javetese na telefons...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 13:39Се продава куќа 234 м2 со голем двор 456м2

Се продава самостојна куќа на два ката плус поткровје секој кат по 78...


115.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 10:05Se prodava Kuka

Se prodava kuka pod pedagoska inf. na 070 991500


32.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 09:41Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


31.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
32.500 €
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 08:02Vikendica-niva gorno orizari

NIVATA SE NAOGA GORNO ORIZARI STARIOT AERODROM MESTO VIKANO SUTEJCA...


8.999 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

27 сеп 05:57Куќа во селото Лавци

Самостојна куќа во селото Лавци одлична местоположба во центарот на с...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 сеп 19:59Се Продава куќа во Битола

Се Продава куќа во Битола Информации на овај број: 077790545


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 сеп 14:08Куќа со парцела во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 сеп 14:02Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

26 сеп 13:42Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам