Битола
                           
2911 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на ул.8ми септември во населба Г.Оризари ....


1.800 €
или предлог цена
10 мар 09:20Промовирано

HOTEL RIS za kazino ili starski dom

🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za ...


1 €
или предлог цена
05 мар 08:46Промовирано

SE IZNAJMUVA OBJEKT 300m2

Objektot se naoga vo Frinko. Moze i pola da se iznajmi bidejki fizic...


111.111.111 €
или предлог цена
15 мар 08:23Промовирано

Kukja vo strog centar

Se prodava individualna stambena zgrada so kvadratura 3×65 m2 +moznos...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:45Se prodava hitno poradi preselba cena povolna

Se prodava kujkata poradi preselba vo stranstvo cena povolna kujkata ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:36NOVI LUKSUZNI STANOVI VO GRADBA VO CENTAROT NA BITOLA

NOVI LUKSUZNI STANOVI SO NAJ KVALITET VO CENTAROT NA BITOLA NA vseliv...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 12:16СЕ ПРОДАВААТ ДВА ТРОСОБНИ СТАНА ВО ГРАДБА 62 И 70 М2

СЕ ПРОДАВААТ ДВА ТРОСОБНИ СТАНА ВО ГРАДБА СО ПОВРШИНА ОД 62 И 70 М2 Н...


910 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 11:42Se prodava parcela za gradenje- STRELISTE

Se prodava parcela od 1200m2 KP 567/1, 567/3, 567/4 so 3 markici vo K...


41.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
42.000 €
Денес 11:36Plac

Itno se prodava niva(plac) vo atarot na s.Bistrica Bitolsko.Placot e ...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:26Keramidi

Keramidi 2000 pracina i kapaci


5 МКД
или предлог цена
Битола

Викенд куќи

Денес 11:18Se izdava stan vo Oblasta

Izdavam celosno opremen stan vo oblasta mozi na kratok ili podolg per...


250 €
или предлог цена
- 58 % Попуст
600 €
Битола

Станови

Денес 10:46Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:45Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


200.000 €
или предлог цена
Денес 10:34Наместен Стан на Леринска

ПРОДАЖБА НА СТАН. Локација: Леринска бр. 47. Кат: 7ми. Големина: 5...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:25Се продава куќа во с.Бистрица

Се продава куќа на 3 нивоа и помошен објект од 40 м2.Градена со квали...


150.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 10:21SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 123m2 na prv kat vo Biznis C...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:14Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:55Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 09:54Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со деловен и магацински простор за изнајмув...


4 €
или предлог цена
Денес 09:51Se izdava stan kompletno namesten

Stanot se naoga vo blizina na bolnicata-gorniot pazar-,kompletno name...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:41Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 09:35SE IZDAVA STAN NA UL. PARTIZANSKA

Se izdava stan vo strog centar na ul.Partizanska, . Stanot e so dve ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:34УПРАВНА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

Деловен Простор - управна зграда (поранешно ЖИТО БИТОЛА АД БИТОЛА во ...


10.752.616 МКД
или предлог цена
Денес 09:13Se prodava kukja vo strogiot centar na Bitola

Se prodava kukja od 360 m2. od koi 70 m2 se deloven prostor. Kukjata ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 09:03SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
Денес 09:02Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:53Се продава градежна парцела 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 бр на парцела 710 со можност за пр...


1 €
или предлог цена
Денес 08:52ИЗНАЈМУВАМ КУЌА - СТАН

Се издава комплетно наместена куќа за странци, куќата се наоѓа во Цен...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 08:15IZDAVAM NOVOSTREDENO PERFEKTNO STANCE VO CENTAR

Izdavam nov kompletno sreden stan vo centar na minuta do pazar.Stanot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:14Se izdava stan

Se izdava stan za ednodneven ili podolg prestoj. Ima klima i intern...


900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:04Se izdava stan apartman / Се издава стан апартман

Se izdava stan vo centar za ednodneven ili podolg prestoj. 1200 dena...


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 08:04Se prodava mesto

Se prodava zemjiste del lozje del oranica I vikendica so struja I vo...


1 €
или предлог цена
Денес 07:44Se prodava niva od 10000 m2

Nivata e so golemina od 12600m2 se naogja vo atarot na selo Brusnik n...


1 €
или предлог цена
Денес 07:44SE IZDAVA STAN

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 06:52PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Денес 01:54Cena po dogovor

Pogodna i za dve familii.Kontakt telefon 071 966 472


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:14SE IZDAVA PROSTOR ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli v...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:54SE IZDAVAAT LUKSUZNI APARTMANI ZA STRANCI

Se izdavaat dva luksuzno opremeni apartmani za stranski posetiteli vo...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:53Nov stan Hitno

Se prodava nov stan vo oblasta vo novata zgrada Arija vo lamela 1 na ...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:34  НОВ ОГЛАС

Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 20:33Издавање стан за страници

Станот е опремен и се издава исклучиво за странци. Цена по договор! ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:22  НОВ ОГЛАС

Se izdava pod kirija Dukan Staro Medicinsko

Se izdava dukan vo staro medicinsko, 80 m2 Tel za kontakt: 0712355...


5 €
или предлог цена
Вчера 20:20Издавање стан за страници

Се издава опремен стан исклучиво за странци,од 1 јуни до 1 септември ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:17  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 73

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам