Неготино
                           
166 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Ла...


1 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

Денес 10:39Se prodava lozje Smederevka

Se prodava lozje smederevka od oktomvri vo mesnosta vikana Goligaz , ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 22:02Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 12:21Куќа карабина

карабина 96м2 подрум 36м2 двор 122м2 Цена по договор МИКИ 075 293...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 10:36Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 09:25Се продава стан во градска порта

Се продава стан во градска порта Цена 35 000€


35.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

Вчера 00:41Се продава градежно неизградено земјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со површина од 675м2 бр. на...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 окт 19:31Се продава

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во бл...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 окт 19:31Se prodava plac nad manastirot

SE PRODAVA PLAC NAD MANASTIROT 300 METRI. NA SAMIOT PAT. POVR. 10,70...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 окт 18:09SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA STAN ILI KUCA

SE PRODAVA ili zamenuva za stan ii kuca so moja doplata zavisi od ned...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

01 окт 18:08Se prodava stan vo centar 76m2 (+16m2 balkon)

Se prodava stan vo strog centar vo Negotino sproti semaforite vo prvi...


45.000 €
или предлог цена
Неготино

Станови

01 окт 15:08120M2 DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA


600 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

01 окт 06:33Се издава Дуќан во стоковна куќа

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат. Дуќанот ...


5 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

29 сеп 10:08Индустриска зона Неготино

Се продава градежно земјиште со дозвола за градба, готов проект за об...


40 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

28 сеп 10:51Хали за магазин или производсто

*Објект 1 од 470 м2 габарит плус двор. Ова е комбиниран објект со хал...


300.000 €
или предлог цена
Неготино

Магацини

26 сеп 13:44Se dava kuka na investitor vo centar na negotino

Se dava kuka na investitor ili se menuva za pomal stan 150 m 2 .........


15 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Неготино

Куќи / Вили

26 сеп 08:42SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


17.500 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

23 сеп 11:54Dukan vo stokovnata

Se prodava dukan vo stokovnata kuka vo negotino 19 m2 po imoten list ...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Дуќани

22 сеп 11:57Се продава градежно земјиште

Se prodava gradezno izgradeno zemjiste od 900 m2 so markica za gradba...


100 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 сеп 22:59Niva vo Krivolak, Negotino so struja i voda.

Se prodava niva(plac) vo Krivolak Negotino do reka Vardar so cista fi...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 сеп 16:17Plac za separacija do reka vardar. Krivolak Negotino

Se prodava plac za separacija so cista firma, struja i voda. Napraven...


15.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

21 сеп 16:17Круши Санта Марија

Se prodavaat krushi od sortata santa maria 250 drva. Parcelata e na f...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

16 сеп 21:00Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

16 сеп 19:00Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

16 сеп 19:00Деловен простор , канцеларии во Индустриска зона Неготино

Се продаваат деловни простории , канцеларии во индустриска зона во Не...


1 €
или предлог цена
16 сеп 12:42SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT DUKAN VO STARA GRADSKA CARSIJA 44M3 DO SERTA...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

15 сеп 15:17Lozje ( Лозје )

Се продаваат лозови насади на две парцели во с.Тремник и се лесно при...


3.700 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

11 сеп 16:51Se prodava sprat od kuka

Se prodava ili menuva sprat od kuka(prizemje ,idealna polovina) so dv...


30.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35.000 €
Неготино

Куќи / Вили

10 сеп 13:36SE IZDAVA HALA 300 m2

Se izdava hala 300 m2 vo blizina na Termoelektranata vo Negotino


По Договор
или предлог цена
09 сеп 19:28BARAM GARAŽA ZA IZNAJMUVANJE

Baram garaža za iznajmuvanje vo nea bi stoele traktor i prskalica


1 €
или предлог цена
Неготино

Гаражи

09 сеп 13:38Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

09 сеп 11:30Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
09 сеп 11:30СЕ ИЗДАВА СТАН

Се издава стан со локација во строгиот центар на Неготино во зградата...


300 €
или предлог цена
Неготино

Станови

08 сеп 16:32plac na Kurisk pat od 1200 m2

se prodava plac od 1200 m2 istamponiran sreden Funkcionalen .cena po ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

07 сеп 08:04Ниви во С. Пепелиште

С Е П Р О Д А В А А Т Н И В И Se prodavaat nivi, niva vo selo Pe...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 сеп 15:11Ниви за фотоволтаици и производство на струја

Се продаваат 2 ниви во С. Пепелиште, Неготинско, еден од најсончевите...


4 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

05 сеп 15:11Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

01 сеп 18:54Se prodava kukja vo Negotino

Se prodava vednas vseliva kuka so smeneti pvc prozori na samo dve min...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 авг 17:12Се продава спрат од куќа

Се продава спрат од куќа во Неготино, на ул. Даме Груев. Површина од ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

28 авг 01:30Се продава стан

Се продава стан во центарот на Неготино на први спрат 65m+6m балкон п...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Станови

23 авг 19:29Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам