310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hi hats - fusovi, Amati i Trowa

Trowa prodaden. Poslednata serija na Amati magic brass 2400den.


2.400 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.600 МКД
Денес 13:21Yamaha RGX121Z

Prodavam elektricna gitara Yamaha RGX121Z,dobro socuvana,svirena pret...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43Yamaha FX310A akusticna ozvucena gitara

Se prodava skoro nova,kupena pred 5 meseci od DOREMI Yamaha akusticna...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43Акустични гитари

Продавам две акустични гитари, едната нова, другата половна во добра ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:06Boss OD-3

Продавам Boss OD-3 overdrive


75 €
или предлог цена
Вчера 23:08Electro Harmonix stereo Electric Mistress

Продавам stereo Electric Mistress - flanger chorus effect


100 €
или предлог цена
Вчера 23:08line 6 pocket pod

line 6 so odlicni efekti za gitara. kontakt na 075 929083


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:46Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:38NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


50 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
2.500 €
Вчера 15:37Bowers & Wilkins Spkrs + Pioneer VSX D514 Rcvr

Се продаваат комплет звучниците и рисиверот, малку користени, екстра ...


6 €
или предлог цена
06 фев 18:33Set drvo

Povekjeto elementi se prodadeni. Ostana uste bas tapan 22" pearl expo...


6.200 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
9.000 МКД
06 фев 14:04Legere (2 i 3/4) silikonska piska za klarinet

Piskata e skroz nova, otpakuvana samo za proba, no ne mi odgovara. K...


30 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 фев 09:50Prodavam Pijano Petrof socuvano

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebu...


1 €
или предлог цена
05 фев 20:58Prodavam turski UD/UT

Kupen 2001 vo Turcija pominat so šel lak za violina otvorite se porad...


300 €
или предлог цена
05 фев 10:28Gitara Takamine klasična G128S

Začuvana,ozvučena kaj Majstor Baže Skopje smeneti nut i kobilica so k...


300 €
или предлог цена
05 фев 10:28Продавам прекрасна стара мандолина или менувам

Оригинална италијански стил и звук чист силен.Репарирана точен штим н...


250 €
или предлог цена
05 фев 10:10NOVA 6-kanalna kompaktna mikseta so efekti,bluetooth

NOVA mikseta 6-kanalna so odlicen FX procesor(hall,reverb,rom,delay i...


5.500 МКД
или предлог цена
05 фев 03:00Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
03 фев 12:10Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
03 фев 12:10Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
03 фев 11:51Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
03 фев 11:51Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
02 фев 14:15NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


160 €
или предлог цена
02 фев 12:53Шипка за врат од бузуки скала 68см и тастиера за виолина

Нови донесени од Солун пред 4г.100е заедно 60е посебно.Со нив можам м...


100 €
или предлог цена
01 фев 18:55Mandolina i prim

Prekrasen zvuk i so nedeformirani vratovi moze zamena za klasicna git...


60 €
или предлог цена
01 фев 18:54Numark Dj IO

Prodavam nov Numark Dj IO voopsto ne koristen.


120 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
160 €
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

01 фев 17:04Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 04:03NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


100 €
или предлог цена
31 јан 15:48Karaoke dalinsko dalecinsko

Dalecinsko dalinsko novo za povekje modeli karaoke zvucnici


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

31 јан 13:10Pojacalo Crest pro8200

Se prodava pojacalo Crest pro8200 vo odlicna sostojba...pojacaloto e...


1.050 €
или предлог цена
31 јан 12:30Klarinet

Se prodava klarinet vo odlicna sostojba


130 €
или предлог цена
31 јан 10:23FX efekt procesor za montaza,odlicen

FX procesor za montaza so display..Procesorot ima 100 efekti(hall,rev...


1.500 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.508 МКД
30 јан 22:24Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
29 јан 23:51Sonor 200 series bass drum pedal

Koristena no ispravna.


1.500 МКД
или предлог цена
29 јан 19:57Sijalici 300 w

Prodavam sijalici 300 w, za svetlosno telo par 56.dva komada. 1000 de...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 17:17Mikseta za svetlo

Prodavam nova mikseta za DMX. Show tec, vo kutija


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 17:15Inka za visokotonec

Prodavam inki za dvo incen visokotonec. Dve parcinka, 1000 den komad


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

29 јан 17:13Изнајмување на звучници и коњопои / Iznajmuvanje na zvucnici

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

29 јан 14:15Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам