Подкатегорија:
                   
112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
Вчера 22:43NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN M...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


3.000 МКД
или предлог цена
26 јан 13:20NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN dvokanalen daljinski sistem so mikrofon BETA58A rac...


160 €
или предлог цена
24 јан 11:58Bowers & Wilkins Spkrs + Pioneer VSX D514 Rcvr

Се продаваат комплет звучниците и рисиверот, малку користени, екстра ...


6 €
или предлог цена
22 јан 19:03Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


120 МКД
или предлог цена
22 јан 13:09Karaoke Mikrofon AIWA - Микрофон со кабел

Dinamičen Mikrofon AIWA model SW 988 Redovna cena 1500 den Cena s...


999 МКД
или предлог цена
21 јан 18:34Bezicen Mikrofon Wireless Microphone

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1 Raboti kako bezican mikrofon so antena i...


700 МКД
или предлог цена
21 јан 17:57NOVA originalna ram memorija 256mb za korg PA3X,M3,PA2X

Nova ram memorija so kapacitet od 256mb za korg PA3X,PA2X,M3....


100 €
или предлог цена
21 јан 13:33Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
18 јан 21:31Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
18 јан 09:04Pifla za klarinet Otto Link 6*

Piflata e skroz nova, otpakuvana samo za proba. Komplet so stega i k...


100 €
или предлог цена
17 јан 08:58Yamaha pocketrack c24 snimac na vasata rabota

Opis proizvoda: Yamaha POCKETRAK C24 predstavlja idealnu alatku za s...


49 €
или предлог цена
16 јан 17:20VOX Vegan Mojo Guitar Strap - гитарски каиш /gitarski kais

Нов, професионален каиш за гитара изработен од синтетичка кожа и алка...


2.499 МКД
или предлог цена
16 јан 16:45Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
14 јан 14:46Vokalen Mikrofon WEISRE DM 608 - Microphone

Vokalen Dinamicen Mikrofon so odlicen kvalitet i performansi Proizvo...


999 МКД
или предлог цена
13 јан 01:10KMT CS 215 Paar Beyma 15XT Koaxial XLR Fullrange LS Boxen 28

Odlicni. Odlicen par na full range zvucni kutii. 8 omski Bas 15 in...


289 €
или предлог цена
12 јан 18:46Novi Zvucnici - Full range Column Speaker

720 W AES Rated Power


1 €
или предлог цена
11 јан 16:01Izdavam ragzlas

Izdavam razglas potpolno nova oprema Za sekakva zurka i veselba opr...


1 €
или предлог цена
08 јан 08:46NOVI glavi za mikrofoni shure sm58 i beta58...

Novi mikrofonski glavi za zicani i bezicni shure SM58 i shure BETA58,...


600 МКД
или предлог цена
07 јан 10:21Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Bezicen Mikrofon Wireless Microphone 2vo1

Model K&K AT 309 Bezican mikrofon 2 vo 1 moze da se koristi so kabe...


700 МКД
или предлог цена
06 јан 00:37Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.800 €
или предлог цена
05 јан 19:58JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
05 јан 19:58Bezicni pilotki

Prodavam novi nekoristeni pilotki so bubica komplet T-bone (MIPRO) , ...


360 €
или предлог цена
05 јан 19:58Bexicni mikrofoni

Prodavam bezicni mikrofoni akg i biema. Biemata e skoro nov. Mikrofon...


80 €
или предлог цена
05 јан 19:58Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
22 дек 10:30za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40

za mikrofon AKG baza wireless UHR SR40


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
19 дек 20:04ELECTRO VOICE

Prodavam 15'' zvucnici 400w so najdobrite drajveri bas ELECTRO VOICE...


480 €
или предлог цена
14 дек 12:26mikseta YAMAHA EMX 3000

Prodavam mikseta YAMAHA EMX 3000 vo dobra sostojba 2x300w


370 €
или предлог цена
14 дек 12:24Daljjnski mikrofon....

Daljinski mikrofon,replika(kopija) na Shure PG4,dobar sa parite.....


3.000 МКД
или предлог цена
13 дек 16:54SCSI to SD flash za Kurzweil,Akai,Roland,Korg,Emu

SCSI to SD flash za site uredi sto imaat scsi konekcija ili scsi hard...


150 €
или предлог цена
13 дек 15:41Kufer za Violina / Futrola / Ranec / Футрола за Виолина

Prodavam odlicno socuvana futrola za Violina, moze da se nosi kako ku...


2.500 МКД
или предлог цена
09 дек 15:49Kupuvam kufer za klasicna gitara ili zamena

Mozi i zamena za mandolina,prim,gitara aspirator nov za v kujna.Tvrd ...


1 €
или предлог цена
07 дек 07:05Шипка за врат од бузуки скала 68см и тастиера за виолина

Нови донесени од Солун пред 4г.100е заедно 60е посебно.Со нив можам м...


100 €
или предлог цена
07 дек 07:05Se prodavaat

Se prodavaat ispravni se


1 МКД
или предлог цена
01 дек 08:25Soundsense Pico mkII

CUSTOM MADE Кондензаторски микрофон, со вградено предпојачало. Пр...


35 €
или предлог цена
09 ное 23:27Audio tehnika bez zicen resiver

Novo


49 €
или предлог цена
31 окт 21:46Dynacord 12-3 d- lite

Prodavam orginal dynacord 12-3 d-lite. Sovrseno rabotat 100% ispravni


500 €
или предлог цена
28 окт 10:50Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам