631 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА нов луксузно наместен стан 100m2 + 32m2 тераса

Лоциран во мирна населба (Бутел 2) само 4км до Центар. Нов стан на п...


600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 јан 21:28Промовирано

Plac vo Butel 1 ITNO! POVOLNO!

Prodavam 2 placa koi spagjaat pod opstina Gazi Baba-Skopje i se loci...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:43Промовирано

Plac vo radisani 490 m2

se prodava plac vo radisani od 490m2 so imoten list .placot se naodja...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:24Se prodava prvo klasno zemjishte vo Dolno Vranovci

Se prodava prvoklasno zemjishte vo Dolno Vranovci pored reka Babuna. ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:22SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 NA UL HO SI MIN HITNO HITNO

SE PRODAVA KUKA VO NAS BUTEL 1 KARSI PROKREDIT BANKA RENOVIRANA SO P...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:49Kuka vo butel 1

Se prodava kuka vo butel 1 pozadi policijata na mirna i tivka lokacij...


163.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:59Kucevicka Bara Butel

Se prodava preubav plac za gradba vo kucevicka bara butel nad stareck...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:59КУЌА ВО РАДИШНИ - ТРЕТ ВЛЕЗ - 244м2 и 355м2 ДВОР

Продажба на куќа на одлична и мирна локација во Радишни на третиот вл...


232.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:40Plac vo Butel 1 ITNO! POVOLNO!

Prodavam 2 placa koi spagjaat pod opstina Gazi Baba-Skopje i se loci...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:43Vikendica-Vila so bazen za vashata proslava

Vikend kukja so BAZEN vo naselbata Radishani (kaj posledna 57ca). S...


8.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:59Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


84.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:49Плац во Визбегово

Се продаваат 2 ниви со површина околу 3200м2 во близина на базенот в...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:22se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


280.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:15Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo

Se izdava objekt vo ind.zona Vizbegovo -prizemje 250m2/ 4metri v...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:08Stan - Skopje Sever

Se prodava stan vo Skopje Sever, Stanot e na prizemje so 60m2 i dopol...


52.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 €
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 18:55TROSOBEN STAN SK.SEVER ZAMENA ZA KUKA/BARAKA

Trosoben stan vo Skopje Sever ul,,SYRIJA IMAMI 1/3-1. Baram zamena i...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 13:11Stan vo radisani

Stan duplex vo radisani 120 m2 Moze i zamena za pomal Stan ili plac ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

Вчера 10:04Plac na posledna 57 2319m2

Gradezen plac 2319m2. Na posledna 57 pokraj reka. Tel. 076 426 800.


30 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:57SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2

35310-BUTEL-kaj poranesnoto kino vo slepa ulica na mirna i tivka loka...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:52Se bara investitor

Plac za gradba vo skopje so cist imoten list gradezno zemjiste 2225m2...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Останато

05 фев 21:11NIVA/PLAC IND. ZONA VIZBEGOVO KAJ OBIKOLNICATA

NIVA/PLAC 453 m2 - 7m e s. : SE PRODAVA , POGODNA ZA SE STOVARIŠTE...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:54PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC / NIVA SE PRODAVAAT = 2680 m2 i 450 m2 vkupno 3131 m2 : 33/ 80 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
22 €
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 18:54SE IZDAVAAT LOKALI VO DELOVEN OBJEKT VO VIZBEGOVO, SKOPJE

Се издаваат Локали во деловен објект во Визбегово, Скопје. Можноста ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Дуќани

05 фев 16:35Kuka vo Radisani-Куќа во Радишани

Se prodava Kuka vo naselba Radisani 162m2 so imoten list P 1 P so 500...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

05 фев 16:13Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


320.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

05 фев 15:44SE PRODAVA PLAC VO KERAMIDNICA NA 2KM OD CENTAR!

SE PRODAVA PLAC VO KERAMIDNICA.3450m2 SO CISTI DOKUMENTI.PLACOT SE NA...


350 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 11:23Kuceviska bara

Prodavam plac ima struja ima voda Ima I plocka


65.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 14:59Се продава две куќи

Се продаваат две куќи во визбегово со плац,плацот е 1200м2,една куќа ...


470.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

04 фев 13:05Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

04 фев 12:06Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2

Prodavam Plac za Kuka vo Kucevacka Bara 553m2


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 10:13UBAVO I EFTINO!!! PREUBAVA KUKA OD 136m2 SO PLAC OD 400m2

Se prodava moderno izgradena kuka prema site aseizmicki propisi so go...


110.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

04 фев 10:01Plac vo Butel

Placot se naoga na glavna ulica vo rasadnikot na vlezot vo n.Radisani...


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 08:21kuka vo Butel 2

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na...


225.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 23:36Se prodava plac kaj novata naselba hot hot do taverna doqi r

Se prodava plac 3600 m2 vo sklop na placot ima dve sobi gradeno 30m2...


40 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 21:43Prodavam gradezen plac od 1000 m2 do novata naselba hot hot

Prodavam gradezen plac od 1000 m2 do novata naselba hot hot so cista ...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 21:43Kuka so bazen

Kuka so bazen


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 20:50Plac vo radisani

Se prodava plac vo radisani ( burinarec) na Ljubotenski pat. so povr...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 20:39Se prodava kukja vo Vizbegovo

Se prodava kukja vo Vizbegovo. Vkupna povrshina od 120m2 so dva zase...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 19:49Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 16:58Се продава 72м2 стан во Бутел/Shitet banesa 72m2 në Butel

Реновиран до совршенство! Овој прекрасен стан на приземје се наоѓа на...


65.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Станови

03 фев 15:53NIVA VO BUTEL DO O.U. KLIMENT OHRITSKI

NIVATA E POZADI OSNOVNOTO UCILISTE KLIMENT OHRITSKI SO IMOTEN LIST...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

03 фев 13:10Куќа во Радишани + плац

Куќата е на убава локација, со прекрасен поглед и голема дворна површ...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 фев 13:00Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам