Берово
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3

Се продава Ауди А3 2007 година КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 078 249 960 - Алек...


6.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 ное 08:53Промовирано

Vw Caddy 1.9 105 ks

Se prodava vw caddy tovarno 1.9 tdi 105ks 2006 Za poveke info na 0...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 19:31Prodavam wv golf odlicen

Moze zamena Full oprema broj 076387748 Dva kluca Klimatronic Ser...


4.199 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.200 €
Берово

Автомобили

Вчера 18:51Audi A4

Se prodava Audi A4 2011 god.dizel 2.0 komplet napraven servis,donese...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 ное 21:15Kia Sportage 4x4

Во одлична состојба, без скапано или рѓа, со 4x4 пренос со редуктор(с...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 ное 10:01OPEL FRONTERA 2.0 OFF ROAD *** TOP SOSTOJBA***

Opel frontera 2.0 benzin 116ps 4x4 Voziloto e napraveno za svoja dus...


5.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 ное 08:43AUDI A3

Се продава Ауди А3 2007 година КОНТАКТ ТЕЛЕФОН 078 249 960 - Алек...


6.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

23 ное 08:53Land Rover 2.5 td

Land Rover 2.5 td *Pezo motor so atest *Registriran cela god *N...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 ное 22:54GOLF 5

Golf5


6.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

21 ное 14:46BMW X3 3.0D

Full oprema, servisirano komplet. Registrirano do April 2023 so zelen...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

17 ное 14:58Land rover

Land rover registriran, dizel motor, vo odlicna sostojba. Za povekje...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

05 ное 21:31Bmw x5 3.0Sd

Kontakt na whatsapp ili viber +447857746688 kolata e vo Makedonija ...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

03 ное 16:45Se prodava BMW 320d 2007godina

BMW 320d 2005GOD FULL OPREMA. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 ное 21:54Se prodavaat dobro zacuvani koli od site marki na Mk tabli..

Se prodavaat dobro zacuvani koli / avtomobili od site marki..Kako nov...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 окт 11:04Ford Escort 1997 D

Kupena od Makedonia , prv gazda so realni pominati kilometri


900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 окт 19:43FORD FOCUS 1.6 TDCi

Автомобилот е во одлична состојба. Има нови гуми. Сменето уље, ребра...


3.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

30 сеп 12:07SEAT LEON 1.2TSI 110HP

Kolata e kupena od Toyota skopje,golem servis e napraven pred 2000km....


15.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

29 сеп 09:25VW CADDY 2.0 SDI - TOVARNO

Odlicna sostojba, poveke info na telefon!


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 18:48SUZUKI CELERIO LF

ПРОДАВАМ SUZUKI CELERIO LF НАЈВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА КУПЕНА ВО МАКЕД...


100 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 сеп 11:43CITROEN XARA Picasso 2008

Prodavam CITROEN Xsara Picasso od 2008. Mnogu dobro sochuvana. Po...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

28 авг 18:26Audi A6 3.0 Quattro S-line R-design

Audi A6 3.0 Quarto S-line R-design Euro 4 176 kW Менувач : Авто...


4.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

26 авг 13:20jeep wrangler

more info viber +12392875050


35.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

18 авг 09:46Kia sorento 4×4

Kia sorento 4×4 Novi gumi nov akumulator Centralno zaklucuvanje Kl...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

09 авг 11:54Ford galaxy 1.9tdi 116 ks

Se prodava ford galaxy 1.9 tdi 116 ks vw motor so 7 sedista co dobra ...


2.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

27 јун 14:35Vo odlicna sostojba

So mali zabeleski nadvoresno na bojata,kuka,desen volan.Najdobriot mo...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 јун 22:54Peugeot 206

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin i klima Kontakt ...


2.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

13 јун 13:36DELOVI

Kia sephia za delovi


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

08 мај 15:06Pasat

Se prodava pasat B6. TSI. 1.8 118kw.benzin 2010g. Pasatot e uvezen od...


7.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 мај 21:07JEEP CHEROKEE 4x4 2.8CRD 163HP *** OFF ROAD***

JEEP CHEROKEE 4X4 2.8CRD 163HP LIMITED SO REDUKTOR BRZI/BAVNI Dzipot...


4.900 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

20 апр 21:46ПРОДАВАМ FORD FOCUS GIA 1.6 101ks Бензин

ПРОДАВАМ FORD FOCUS GHIA 1.6 Бензин 101ks во одлична состојба. Цен...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 апр 19:02Се продава Fiat Brava

078/330/374- Делче


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

24 мар 16:15RENAULT MEGANE 1.5DCI 81KW 2009

Kolata e maksimalno zacuvana , bez ni najmala zabeleska Ima naprave...


5.200 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

07 мар 14:35socuvano audi a4

komplet servisirano moze da se vidi i proba MOZE ZAMENA PONUDETE


5.300 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 фев 05:29Audi A6 3.0 TDI V6 224 HP

Максимално сочувано ,без дополнителни трошоци, сите сервиси навреме н...


7.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

10 фев 18:27Renault Megane -

Се продава Рено меган во добра состојба. Контакт телефон: 075 304 631


450 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

12 јан 13:00RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW -99

RENAULT ESPACE 2.2DT 83KW 1999GOD 7 SEDISTA VOZILOTO E VO ODLICNA S...


1.400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

04 јан 11:10Застава 750-фичо

Пали вози! За повеке информации јавете се на 078465744


400 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 јан 16:49Ford

Se prodava Ford Cougar vo odlicna sostojba. Za povekje informacii na ...


3.700 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

06 дек 12:19Opel Astra Prodava Menuvam

Opel Astra 2006 Registrirana do juli smenet cel set zamaec, napraven ...


3.000 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

02 дек 13:00AUDI A5 TDI QUATTRO DPF SPORT 3.0 Tdi

Audi a5 3.0tdi sport izvaden dpf 300+ HP cupe full servisna istorija,...


3.600 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

01 дек 12:25DAEWOO NEXIA 1,5

Prodavam-menuvam(, buba volcwagen i masini za obrabotka na drvo i d...


По Договор
или предлог цена
Берово

Автомобили

19 ное 13:49Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам