Битола
                           
2822 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan vo strog centar na Bitola

Se izdava stan vo strogiot centar na Bitola odma nakarsi Waikiki javo...


170 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
200 €
Битола

Станови

31 јан 13:48Промовирано

Издавам стан за странци

Станот е во центарот на градот, 300 метри од Саат кулата. Не е потреб...


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:43Промовирано

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Битола

Станови

Денес 20:42POGODNO ZA VIKENDICA

Продавам нива 4000m2, погодна за викендица + бавча има струја а блиск...


8.000 €
или предлог цена
Денес 20:37se prodava ili menuva parcela

se prodava parcela od 2000 m/2 so cist imoten list za 400 m/2 gradezn...


1 €
или предлог цена
Денес 20:21Se Izdavaat Apartmani

Апартмани Filip се наоѓаат во старата Битоска чаршија. 📍Секојa соба...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:22Se iznajmuva deloven prostor

Se Iznajmuva nov delovi prostor od 100m2 na ul.Dalmatinska odma do Ap...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:22Apartmani

Se izdavat apartmani vo starata bitolska carahija Apartmanite raspo...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:22Baram parcela do 300 m2

Baram parcela do 300 m2 do 400 m2, ,vo atarot na s.Brusnik vo mv.CR...


1 €
или предлог цена
Денес 18:56dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Денес 18:33plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 75 m...


25 €
или предлог цена
Денес 18:33PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


6.500 €
или предлог цена
Денес 18:03Se prodava kuka vo Kravari

Се продава куќа во Кравари лоцирана на главниот пат. Куќата е 71m2 со...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 18:03Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


69 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 18:02SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN(KUKA) VO CENTAROT NA BITOLA SO DVOR. LOKA...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:20SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250 m2 na top lokacija na kravarski pat ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19Namestena opremena kukja 70m2 blisku do centar

Kukjata e vselena pred 6 godini. Ima dve ploci(moznost za potkrovje)...


55.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 17:08KUCA SE PRODAVA

Se prodava kuka na ul.bosko najdovski 48.Juzno orientirana pred nea i...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:45Се продаваат 2 станови по 90м2 во ,на 20 метри од МВР

Визба 80м2 висина 2метри заедничка,високо приземје стан 1, 90м2 1 бал...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:37  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:35SE IZDAVA DELOVEN OBJET VO BITOLA

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:35СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 16:34СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 16:34Se izdava nov luksuzen stan pod kirija

(НАЈСТРОГО ЗАБРАНЕТО ПУШЕЊЕ И ГЛАСНА МУЗИКА)!! Kompletno renoviran s...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:13Se prodava kujka cena po dogovor

Se prodava kujka komletno namestena za ziveenje a mozi i prazna kujka...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:57Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:50Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:49Se prodava stan

Renoviran namesten kompletno 600 evra Zamena za stan vo ohrid


600 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 15:49Се издава објект

Де издава објект 90 метри квадратни, погоден за магацин или работилни...


По Договор
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 15:47SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:44СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


100 €
или предлог цена
Денес 15:27SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
Денес 15:27Se prodava kukja, bavcha i dve shtali vo blizina na Bitola

Se prodava kukja vo selo Rashtani, Bitola. Kukjata e od cvrsta gradba...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:25Izdavam trosoben namesten stan za 3 nedeli vo juni

СТАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 10 до 30 јуни 2023 (и после од 5 септември ...)...


500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:41Se prodava

4 hektari Vo blizina na regionalniot pat Bitola Logovardi Rek Bitola ...


2 €
или предлог цена
Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:32se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:27  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 13:26SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dov...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva sprat od Kujka 100 kv.

Se izdava prazen Sprat od kujka so poseben vlez na 1 vi sprat vo cent...


230 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Plac, niva, mesto na izlezot od Gorno Orizari

Placot e na izlezot od Gorno Orizari Kaj daciplast. Vo placot ima pri...


40.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 1 од 71

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам