191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DIGITALEN DVOEN VOLTMETAR SO AMPERMETAR 100V-100A

- PRODAVAM NOVI PRECIZNI DIGITALNI AMPERMETAR SO VOLTMETAR ZA ISTOVRE...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:16  НОВ ОГЛАС

K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI SO MUTER


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

ПОТЕНЦИОМЕТАР POTENCIOMETAR ZA DC STRUJA 90V 1200W 15A

NOVI POTENCIOMETRI ZA EDNONASOCNA STRUJA OD 6V-90V 1200W I 15A ZA REG...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 21:10  НОВ ОГЛАС

POTENCIOMETAR ZA REGULACIJA NA AC MOTOR 220V 2000W

- PRODAVAM POTENCIOMETRI AC220V DO 2000W MODUL ZA REGULACIJA NA VRTEZ...


450 МКД
или предлог цена
Вчера 21:07  НОВ ОГЛАС

Potenciometri potenciometar za regulacija na napot do 4000w

=Регулација на напон: AC 0-220V =Димензии: 91 x 59 x 34mm =Зашт...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA ...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:47  НОВ ОГЛАС

GREJACI ZA INKUBATORI INKUBATORI METALNI NOVI

PRODAVAM GREAC NA 220V ZA INKUBATORI I ZA DRUGI NAMENI ALUMINIUMSKI K...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:45  НОВ ОГЛАС

EC TDS METAR ЕЦ ТДС МЕТАР МЕТРИ

Карактеристики: 1.3 во 1 дигитален мерач TDS може да обезбеди точни ...


800 €
или предлог цена
Вчера 14:42  НОВ ОГЛАС

SHUBLER DIGITALEN PRECIZEN

NOVI SHUBLERI DIGITALNI PRECIZNI ODLICNI


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA SO METALNA SONDA

DIGITALEN MERAC ZA TEMPERATURA DO 380C NOVI ======================...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 14:24  НОВ ОГЛАС

DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATOR

DIGITALEN HIDROSTAT ZA DIGITALNO REGULIRANJE NA VLAZNOST VO INKUBATO...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI ZA INDUSTRISKI MASINI

GREJAC GREJACI 10X100 300W NOVI ZA MASINI ZA SEKER PAKERICI I DR....


600 МКД
или предлог цена
08 јун 20:23DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT S...


600 МКД
или предлог цена
08 јун 20:17HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
08 јун 20:11DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
08 јун 20:08METALNI MERACI SO KRATKA I DOLGA SONDA ZA SKARA FURNA RERNA

NOVI METALNI MERACI SO METALNA SONDA ZA FURNI SKARI RERNI I DR. MOZE...


600 МКД
или предлог цена
08 јун 19:34NOVI ANALOGNI VLAGOMETRI VLAGOMERI

ZA KUTII ZA PURI I DR NAMENI NOVI ANALOG VLAGOMERI


600 МКД
или предлог цена
08 јун 08:27DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
08 јун 08:25MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
08 јун 08:17Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da kon...


450 МКД
или предлог цена
08 јун 08:15DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
08 јун 07:57Lupa za elektronicari

Se prodava nova lupa Parkside kupena od Lidl kako podarok. Nova, nar...


1.400 МКД
или предлог цена
07 јун 16:52Prodavam prekidac, starter - nula, eden, start

Nov ne upotrebuvan


20 €
или предлог цена
04 јун 13:01Trafo 50kvA

Se prodava ispravno trafo od 50 kvA izvadeno poradi zamena za novo po...


1 €
или предлог цена
03 јун 08:50llovara raketa

se prodava llovara orginall


1 €
или предлог цена
02 јун 21:29ELEKTRO MOTOR 15KW

ELEKTRO MOTOR 15KW VO ODLICNA SOSTOJBA MADE IN FRANCE !!


450 €
или предлог цена
31 мај 19:14Pumpa za vadenje tecnosti

Prodavam pumpa za vadenje tecnosti od bure. Info na tel : 070 - 214 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 22:43Metal Halogeni svetla

Metal halogeno osvetluvanje komplet telo i trafo, kupeni 70 eura parc...


10 €
или предлог цена
28 мај 18:26Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


4.500 МКД
или предлог цена
27 мај 08:05Omron Moduli Pro CJ2M-CPU31, CJ1W-PA202, CJ1W-OC211

Omron Moduli Pro CJ2M-CPU31, CJ1W-PA202, CJ1W-OC211 x2, CJ2M-CPU11


1 МКД
или предлог цена
25 мај 23:10Transformator Trafo 400kva kw Dachsenwerk

Se prodava trafo transformator Marka: Dachsenwerk Tip: KDN 400/20 ...


3.000 €
или предлог цена
25 мај 13:50ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
24 мај 08:05vibrator

se prodava vibrator


1 €
или предлог цена
16 мај 21:21KABLI KABEL KABAL STRUJA ELEKTRO PRIKLUCOK KONEKTOR proveri

NOVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT: >>>INDUSTRISKI KONEKTOR " MEN...


500 МКД
или предлог цена
14 мај 18:29VLAGOMETRI VLAGOMER ВЛАГОМЕРИ ВЛАГА

НОВИ ВЛАГОМЕРИ ЗА МЕРЕНЈЕ НА ВЛАГА ЗА ИНКУБАТОРИ ПЕЦУРКАРИ И ДРУГИ ПР...


300 МКД
или предлог цена
12 мај 11:32Co2 aparat

Se prodava aparat JÄCKLE 320A vo odlicna sostojba povekje info 076259...


1 €
или предлог цена
11 мај 19:40Trafo / Transformator

Transformator 5VA 220V/12V Izrabotka na monofazni i trifazni transfo...


250 МКД
или предлог цена
10 мај 07:27METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
09 мај 20:56TDS METAR TDS METRI ZA KVALITET NA VODA TESTERI

Карактеристики: oпсег на мерење на TDS (цврсти материи): 0-9999 ppm;...


600 МКД
или предлог цена
07 мај 07:38Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам