Подкатегорија:
                   
437 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:53Промовирано

Молерски услуги-ММ Даран

ММ Даран врши услуги како сшто се молерисување, гипс, фасада и други ...


1 €
или предлог цена
02 јун 18:49Промовирано

SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00Промовирано

SECENJE RUSENJE KRSENJE STEMANJE BETON

secenje na armiran beton so diamantska pila vodeno secenje. prob...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 17:51SECENJE KRSENJE RUSENJE BETON 070483719

stemanje rusenje krsenje demoliranje so hilti sekakov vid na beton. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 17:51SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:00Roletni,Venecijanki

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Вчера 13:00KOMARNICI - КОМАРНИЦИ - ПОПУСТ 15%

ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД НА КОМАРНИЦИ ВО СИТЕ БОИ ✅ ПЛИСЕ КОМАРНИЦИ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:27KRSENJE SECENJE RUSENJE BETON 070483719

secenje so pila sekakov tip na beton. krsenje rusenje so hilti ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 10:37Izrabotka Na--KROV--POKRIV-- Na Site Vidovi

Profesionalen tim so 25 godini iskustvo nudi brza i kvalitetna izvedb...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Izrabotka na Krov=Sanacija=Renoviranje=Demontaza na Krovovi

Dokolku imate problem so vasiot Krov ili bilo kakva Krovna Konstrukci...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:22Profesionalno-Zidanje,Gradenje,Renoviranje-Kuki,Stanovi

Kompletno profesionalno izveduvanje na site vidovi gradezni raboti, s...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:22Renoviranje,Gips Karton Moler,Krecenje,Knauf,Moleraj,Plockar

Реновирање и уредување на вашиот дом, канцеларија, деловен простор......


1 €
или предлог цена
Вчера 09:06KRSENJE RUSENJE VADENJE PLOCKI FRLANJE SUT

RUSENJE ZIDOVI * VADENJE PLOCKI * VADENJE KOSULICA * VADENJE VRATI PR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 08:54Плочката со долгогодишно искуство и врвен квалитет

Плочкар со долгогодишно искуство, лепи ѕидни и подни плочки, брзо и е...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 08:07Molero- farbarski uslugi

Krecenje, moleraj 078 302 488 Borce


1 МКД
или предлог цена
04 јун 22:19Moleraj i krecenje so dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
04 јун 17:40Mestenje Laminat

Profesionalna montaza na sekakov vid na laminat,majstori so dolgogodi...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

04 јун 15:55SECENJE RUSENJE BETON: 070483719

rusenje krsenje secenje demoliranje sekakov tip na beton. so pili...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 јун 15:32SECENJE RUSENJE DEMOLIRANJE SEAKOV BETON

rusime so hilti sekakov tip na beton. secenje so p...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 јун 15:31Молерај, глетување, Гипс картон.

Професионална изведба на сите молерофарбарски услуги. - Молери...


60 МКД
или предлог цена
04 јун 13:39MEBEL PO MERKA !

MMA Design Studio vrsi izrabotka i proektiranje na mebel po vasa zelb...


777 €
или предлог цена
04 јун 12:48moleraj moler krecenjne abri gips Renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na molerajski uslugi DEKORATIVNI TEHNIKI Lepak mreza, abr...


1 €
или предлог цена
04 јун 12:10Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
04 јун 10:53Moleri,gletuvanje,kracenje,molero farbarski uslugi

izrabotka na: 1.molerajski uslugi-gletuvanje-krecenje-opsivki-Sahara...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 10:52VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI; ...


888 €
или предлог цена
03 јун 16:36Molerski uslugi

Молерисување Глетовање Гипс картон конструкции Демит фасади Рафаело и...


1 €
или предлог цена
03 јун 13:18Montaza i demontaza na sanitarija

Вршиме комплетна монтажа и демонтажа на санитарија,монтжа на плафоњер...


1 €
или предлог цена
03 јун 12:44KROVOVI POPRAVKI I MONTAZA NA NOVI KROVOVI OD SITE TIPOVI

ZA BILO KAKOV PROBLEM SO VASIOT KROV SLOBODNO POBARAJTE NE. VOEDNO V...


70 €
или предлог цена
03 јун 08:20Betonski ogradi potporni zidovi

Izvedba ogradi cokle potporni zidovi Tel 070742228


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

03 јун 08:20Masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, cistenje sut

Dolgogodisno iskustvo vo masinsko krsenje beton, rusenje zidovi, vade...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 23:09NADVORESNI OGRADI ( Panelni Ogradi)

Izrabotka i montaza na metalni ogradi Nesto novo na nasiot pazar.. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

02 јун 19:30Молерски услуги-ММ Даран

ММ Даран врши услуги како сшто се молерисување, гипс, фасада и други ...


1 €
или предлог цена
02 јун 18:49GRADEZNI USLUGI

☎️071399973 Vi nudime idejno resenie ●- Izrabotka na stiropor demit...


55 €
или предлог цена
02 јун 16:25Gips Karton Knauf

☎️ 071399973 ↪Izrabotka na Gips Karton KNAUF ↪-Mestenje gips kart...


7 €
или предлог цена
02 јун 16:24ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

02 јун 15:11Малтер

Изработка малтер со нас и вас матрал


6 €
или предлог цена
02 јун 12:59GLETUVANJE, ABRIB, MOLERAJ

Izrabotka so nas i vas matrial


2 €
или предлог цена
02 јун 12:59POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL

Popravka / Osvezuvanje / Restavracija na mebel masi stolici polici ...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:19Kompletno renoviranje na stanovi,kuki i objekti

🏗ХАУС ИНВЕСТ ГРАДБА 🏗 🏠Чистење и тековно одржување на згради �...


1 €
или предлог цена
02 јун 09:21bravarija bravar limarija limar

izrabotka na limarski bravarski uslugi krovovi opsivki porti nast...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

02 јун 08:31Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

02 јун 08:15Prevos na pesok, zemja, tampon

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ СО ТАМЧЕ.ПЕСОК ЗЕМЈА ТАМПОН .ИСФРЛАЊЕ НА...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

02 јун 08:06Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам