825 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Mi Note 10 odlicno socuvan

Se prodava Mi Note 10 odlicno socuvan. Telefonot e pod garancija do 2...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:16Se prodava Oppo Reno5 5G koristen 1 mesec

Se prodava Oppo Reno5 5G koristen 1 mesec, so garancija od 2 godini, ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 19:16Нов некористен Mi 11 Lite 5G

Се продава нов, некористен мобилен телефон марка Xiaomi Mi 11 Lite 5G...


12.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
14.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 18:21Apple Iphone SE 256 GB

Se prodava Iphone Se 256GB Vo odlicna sostojba https://m.gsmare...


250 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
275 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:31Samsung galaxy watch 46mm

Se prodava Samsung galaxy watch 46mm so celoto fabricko pakuvanje i k...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:08OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:27SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE

SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE NOVI NEAKTIVIRANI CENA 90 EVRA INFO 0703...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:27SAMSUNG GALAXY A52S BLACK 128GB

SAMSUNG GALAXY A52S BLACK 128GB NEKATIVIRAN ZAPCEATENA KUTIJA 24MES...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:27SAMSUNG GALAXY A52S 128GB WHITE

SAMSUNG GALAXY A52S 128GB WHITE NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO TECHNOM...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:26SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256

SAMSUNG GALAXY NOTE 20 BRONZE 8/256 EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:26OPPO FIND 5X PRO 12/256

OPPO FIND 5X PRO 12/256 UPOTREBUVAN 1.5 MESEC OD EDEN KORISNIK FU...


1.050 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:26XIAOMI 12 PRO 12/256 BLUE

XIAOMI 12 PRO 12/256 BLUE EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN MESEC DENA PO...


770 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:26HONOR MAGIC 4 LITE 6/128

HONOR MAGIC 4 LITE 6/128 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24 MESE...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:26XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128 EDEN KORISNIK FULL PAKOVANJE NABAVEN...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 16:26A51

se prodava samsung a51 odlicen bez tocka na nego socuvan maksimalno s...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:54SERVIS - DEKODIRANJE - PROMENA NA STAKLO - TOUCH - EKRAN

Професионален, најстручен и најсигурен сервис за Вашиот мобилен телеф...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 14:16A51

se prodaca samsung a51 socuvan , funkcionira sve besprekorno , bateri...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:53Xiaomi Redmi note 9 pro

Како нов, чуван во маска. Користен година и неколку месеци. Доаѓа со ...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Prodavam samsung A7 2018 vo odlicna sostojba!

Se prodava samsung A7 2018 prv sopstvenik kupen od telekom telefonot ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 12:31Xiaomi Redmi Note 10 5G ( never lock )

Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64 Telefonot e nov nikogas ne bil koris...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:55Lenovo Moto C

Prodavam Lenovo Moto C , odlicno socuvan malku koristen , so zastitno...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:26Coolpad Torino S2

Prodavam Coolpad Torino S2,super socuvan vo super sostojba. Kontakt ...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:26iPhone 11 so 128GB od TMobile

Prodavam odlicno socuvan iPhone 11 so 128GB kupen od T - Mobile SK vo...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:35DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG,NOKIA,ZTE

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Вчера 10:32Motorola edge 20 lite 5G so garancija

OLED ekran Odlicna kamera so 128MP Predna za selfi 32MP 8GB so 128GB...


13.599 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.999 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:22IPHONE SE 128GB

Iphone Se 128gb prv sopstvenik ocuvan bez grepka koristen 6 meseci ku...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 07:09Iphone SE 1 Generacija

- Modelot datira od 2016g. - Kupen e vo 2018g. - Idealen za deca -...


3.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 20:58Се продава Xiaomi Redmi note 5 A

Продавам одличен телефон, брз, голем екран, како нов. Купен од А1, од...


3.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 19:42Samsung gallaxy s5

samsung gallaxy s5 mobilniot e socuvan sve si funkcionira bez punja...


3.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 19:31OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
09 авг 18:17IPHONE SERVIS - PROMENA NA EKRAN BATERIJA KONEKTORI CIPOVI

Професионален, најстручен и најсигурен сервис за Вашиот мобилен тел...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 14:44Servis za mobilni 22godini MOBIL ELEKTRONIK

www.mobilelektronik.com.mk Зашто е Мобил Електроник вистинскиот избо...


10 €
или предлог цена
09 авг 14:30Samsung A72, kako nov, vo orginalno pakuvanje so garancija

Samsung A72, black, full pack..kako nov ...so 12 meseci pismena garan...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 14:20NOV NOV MOBILEN TELEFON POD GARANCIJA

Se prodava nov telefon,pod garancija.TELEFONOT NE E VOOPSTO KORISTEN!...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 14:03HTC Play

Htc play koristen samo 1 mesec 070251999


3.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 12:25Apple iPhone 13 blue nov neverlock!istyle garancija!

Telefonot e evropski ne aktiviran so 1 godina garancija vo iStyle cen...


789 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
799 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 10:31Najrealen otkup na ponovi modeli na mobilni telefoni!!!

Otkupuvam site vidovi Apple,Samsung i Huawei mobilni telefoni ne post...


999 €
или предлог цена
09 авг 10:30Samsung Note 10 bez znaci na koristenje! **290€**

Telefonot e bukvalno kako nov! Bez nikakva tocka, koristen so origina...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 10:30Се продава Xiaomi Mi Note 10 Lite

Се продава Xiaomi Mi Note 10 Lite, купен од Телеком, со уште 6 месеци...


11.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 09:23Iphone Xs

Se prodava dobro socuvan Iphone Xs 64 GB so komplet kutija,slusalki i...


18.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

09 авг 02:49Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам