2349 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 13:00Промовирано

DVA NOVI NEOTPAKOVANI DUSECI 160x80x7cm

SE PRODAVAAT 2 NOVI NEOTOAKUVANI DUSECI, DIMENZIJA 160x80X7cm, MOZE D...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Душеци

Денес 16:01Prodavam novi umivalnici CENA EKSTRA!!!

Prodavam novi umivalnici CENA EKSTRA!!! Umivalnicite ne se skrseni,...


999 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
1.999 МКД
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 15:55lepenje ukrasen kamen bunja

072251225 072251225


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:20Се продават половни плафоњерки

Плафоњерките се на Виокеф , грчки.. 3 од нив се Ф 300, а најголемат...


400 МКД
или предлог цена
Денес 15:14ROLO ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ И АЛУМИНИУМ РОЛЕТНИ, ВЕНЕЦИЈАНЕР, ВАРИОЛАЈ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:12ROLETNI ZEBRA ROLO KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 15:12ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 15:11Se prodava komplet maska nova vojnicka komplet JNA

Se prodava komplet nova neupotrebena maska mantil i antidot JNA cena...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:37  НОВ ОГЛАС

Kafemat NEO CM 928B

Nov kafemat Neo. Neotpakuvan.


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Денес 14:26Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Set garnituri za vo dvor

Set garnituri za vo dvor kako na fotografiite


10.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 13:00NOV Comodita Memory dusek 200x120

Prodavam Nov neotpakuvan Memory dusek od Comodita Dimenzija 200x120


9.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 13:00KLIMA URED LG 5,5KW MALKU KORISTEN

Se prodava poloven klima ured LG 5,5KW, malku koristen, poradi presto...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Parkside Performance 150Nm shtrafilica

Se prodava nova neodpakuvana Performance shtrafilica Технички подат...


120 €
или предлог цена
Денес 12:44Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети)so dusek = novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 12:36Aparat za kafe filter krem kafe makijato nova 4500drn

4500den site vidovi kafecna edno mesto 4500den nova


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:20Solja okrugla 2500den

Okljugla solja keramicka marka 2500kompled.078521252


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Денес 12:20Plinska boca-boci od Makpetrol i Nurgaz.

Bocite se kompletno ispravni,bez nikakvi ostetuvanja, se zamenuvaat n...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:36Novo!Klub masicka(masicki) i trpezariska masa(masi) 2 vo 1.

VO ISTO VREME STEDITE I PROSTOR I PARI. Multifunkcionalni masi,pogodn...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:36AGOLNA GARNITURA OD PALETI VO DVA DELA

PRODAVAM DVODELNA AGOLNA GARNITURA OD PALETI ZA VO DVOR NA TRKALCA, K...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 11:26  НОВ ОГЛАС

Bojler za kujna niskomontazen

Bojler za vo kujna niskomontazen rade koncar,malku korisren


1.590 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Денес 11:14matrijali

zelen 8000 x 240 cvetovi 3400 x 110 crn 1500 x 110 teget 1400...


500 МКД
или предлог цена
Денес 11:11Klima Beko

Se prodava klima Beko vo ispravna sostojba ladi/gree odlicno.


5.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:51SOLARNI PANELI I REZERVNI DELOVI

IMAME SOLARNI PANELI ZA TOPLA VODA REZERVNI DELOVI I NIVNA PROMENA PR...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 10:24Сет за торта

Сет за торта 1000 ден


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Сет од шест тањири со лажички VICKO

Сет од шест тањири со лажички VICKO 1000ден


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:10Сет за торта

Сет за торта 800 ден


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:10IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:03IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:02IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:02Ariston

Prodavam mašina za sadovi Ariston vo ispravna sostojba koristena tri ...


6 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.000 МКД
Денес 09:54Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Денес 09:39STRAFILICA BUSILICA PARKSIDE PERFORMANS

Nova so kuferce motor bez cetkici PARKSIDE PERFORMANS PARKSIDE PER...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:38Frizider za dlaboko

Frizider za dlaboko LTH 400 litri, ispraven, raboti, vo super kondici...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:36Trosed dvosed garnitura

Trosed, dvosed i agolno kose....dvete so lezai... stari ofucani, treb...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:34Garnitura trosed dvosed fotelja

Stari ofucani, im treba tapaciranje... sve vkupno 2.000 denari


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 09:34Masina za perenje NEO vo ispravna sostojba cena 3.900

Masina za perenje NEO vo ispravna sostojba cena 3.900den. ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 09:11Се продава трпезариска маса - 4500 ден

Се продава трпезариска маса округла, дијаметар 90 цм, користена една ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 09:05Prodavam skoro nov garnitura

Masina beko za sadovi za 14 osobi 250€ plotna i furna komplet 200€ p...


400 €
или предлог цена
Денес 08:00KERAMIDI POLOVNI

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 02:07Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам