Гостивар
                   
2266 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Ducato Maxi

Kombeto e na sopstvenost na privatno lice Registrirano do 13 09 2023


5.600 €
или предлог цена
Гостивар

Комбиња

21 сеп 15:30Промовирано

Citroen C4/ Hdi/ Exclusive

Se prodava Citroen C4 ,2004 godina, 2.0HDI, exclusive model, registri...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

23 сеп 10:03Промовирано

VW Passat B6 2.0 tdi 170hp DSG Highline

VW Passat 170hp 2.0 tdi Highline oprema. DSG menuvac. Komplet zimski...


6.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 16:06Opel astra 2.0 turbo sport

Doneseno od CH bez nikakov vlog


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:04AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO S LINE

Audi A6 3.0 Tdi quattro 3x S-Line 233 hp Full oprema registrirana i s...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:52Yamaha Majesty 400

Yamaha Majesty YP 400 2007 Fabricna sostojba Servisiran nov alkumat...


2.300 €
или предлог цена
Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel

070/326-851 Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor -2,5t nosivnost ...


Денес 13:00Odličen RAV 4

Toyota RAV4 2.2 dCat 177HP Kolata e vo odlična sostojba *Motor na lan...


7.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Mercedes E270 CDI - Elegance - Full Oprema

Se prodava Mercedes-Benz E270 CDI, Elegance, dobro zacuvano. -Full o...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 12:52ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:47ALU FELNI VW GPOUP 2018 GOD

ALU FELNI 5x100 VW POLO 2G MERANO GUMI-185/60/16 2019 GOD OD VW G...


Денес 12:46CELICNI BANDASI ZA VW-5x100

CELICNI BANDASI ZA VW GRUPACIJA: BORA,GOLF,SEAT IBIZA,SEAT CORDOBA I...


Денес 12:46Bmw 320d 2006 god

Bmw 320 Dizel God 2006 Km 270.000 1 god registracija ...


6.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:46  НОВ ОГЛАС

Prikolka za slep so klip

Se prodava prikolka za shlep na vozila vo odlicna sostojba bez rampi ...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 12:05OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010

Se prodava opel astra j 1.7 cdti 2010 god vo odlicna sostojba registr...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:04Mercedes-Benz B200

Mercedes-Benz B200 
Uvezena od CH. 
Servisirana komplet. Registrir...


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:00Opel Astra 1.4 twinport

Opel Astra 1.4 twinport , ne e uvezuvana, registirana e i redovno ser...


3.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:10Farovi

Farovi za passat 5.5 od 2004 god i stopovi.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:25CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:22OPEL ASTRA

PRODAVAM OPEL ASTRA 1999 GODINA , ATESTIRAN PLINSKI URED, NAPRAVEN SE...


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:21Mini Cooper

.


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:07Citroen C-Crosser

2012 4WD Manual 🇨🇭🇨🇭


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:03RENAULT GRAND SCENIC 1.9DCI 2008GOD ,,FABRIKA..

Renault grand scenic redizajn 1.9dci 96kw 6 brzini so naj full oprema...


28 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:38Opel Astra 1.7 Cdti GTC OPC, 2008 ,TOP !!!

SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 CDTİ GTC OPC , 2008 GODİNA , VO EKSTRA SOS...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:12POLO 1.4 AUTOMATİC EKSTRA SOSTOJBA

SE PRODAVA POLO 1.4 Benzin AUTOMATİK , 2004/3 GODİNA , REGİSTRİRANA D...


3.050 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.100 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:12MAZDA 6 2.0 Dizel ,FULL OPREMA

SE PRODAVA MAZDA 6 2.0 DİZEL ,2005 GODİNA, ,REGİSTRİRANA DO 03/2023...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:12Alfa 159 Sport Wagon 1.8 Benzin Plin

Alfa 159 Sport Wagon , 1.8 Benzin Plin , 2006 Godina , So full Oprem...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:11VW POLO 1.4 TDI 51kw - 2006 Godina

☆☆☆ EXTRA MODEL ☆☆☆ ✔⭕ VW POLO 1.4 TDI 2006, NAJ DOBRIOT MOTOR ✔⭕ ...


3.499 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:50Opel Astra H 1.7 Isuzu

Se prodava Opel Astra H 1.7 Isuzu motor, servis kompleten proverka po...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:15NISSAN NAVARA 2.5 DCI 4WD UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


13.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:07  НОВ ОГЛАС

BMW F 10 staklo

Bmw F10 Automatik Motor 3.0 dizel (525d ) God:2010 Km :249.xxx ...


15.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:50  НОВ ОГЛАС

Vw Passat 2.0 Tdi 4 motion

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion 140ps/103kw Godina:2006 Km:218.xxx Opr...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:05Mercedes 16 ki aluminiumski

Prodavam aluminiumski bandasi za mercedes Razmak na strafovi 5x112 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:29Novi delovi za audi bmw jeep i dr

Se prodava razni Novi delovi za audi bmw jeep i drugi koli Delovi...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:09DACIA SANDERO 1.4 BENZIN 2012

SE PRODAVA DACIA SANDERO 1.4 BENZIN 2012 VO KNISKA 2011 EKSTRA SACUV...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:07••REZERVNA GUMA SO BANDAZ ZA CITROEN I PEUGEOT••ODLICNA••

--Se prodava guma HANKOOK 175/65/14 M S so celicen bandaz 4x108 so ce...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:41  НОВ ОГЛАС

Golf 7 Automatik

Golf 7 DSG 2015 1.6D registriran do 2023 so zelen karton Servisiran...


15.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:07FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:38Фиат Браво

Се продава Фиат Браво, 1.6 мултиџет 88кw, 6 брзини. Бравото е со фул ...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:56Renault Modus 1.5 dci reg cela god

Renault Modus Motor:1.5 dci Oprema :Klima ladi so nov freon Abs ...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:35Shkoda Octavia 1.4i Plin

Registrira servosiran pali vozi 070610006


2.222 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:26Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам