Свети Николе
                           
140 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Земјиште за фотоволтаици

Се продава 100.000 м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици з...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 18:35Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 09:56Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 09:56SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
30 ное 16:03СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОЗ,ОБРАБО...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 ное 09:44Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradba, plan za gradba, povrza...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 ное 09:19Se prodava kuka vo centar na Sveti Nikole

Se prodava kuka vo centarot na Sveti Nikole na ul.Pionerska br.41, po...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 ное 07:11SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 ное 06:51Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

Се продава земјиште во село Ќоселери 100 099м2 од кои 76 248 м2 ни...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 ное 11:56Stopanski objekt 382m2 Lozovo

Se prodava stopanski objekt od 382m2 so dvor 1000m2 vo Lozovo,


19.000 €
или предлог цена
27 ное 15:17Se izdava 135m2 centar Sveti Nikole

Se izdava deloven prostor vo centarot na Sveti Nikole 135m2 So dva vl...


5 €
или предлог цена
Свети Николе

Дуќани

27 ное 15:13NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na neceli 2 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se nao...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 ное 11:15Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

27 ное 09:37Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 ное 07:49Nivi

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luk...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 ное 18:37Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 ное 19:35Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 ное 08:14земјиште-нива

Се продава земјиште(нива)во светиниколско со површина од 14,612м2,во ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 ное 14:21Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


180 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 ное 13:39Плацови и ниви Свети Николе

- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 ное 18:29Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini 'Sasko-Gis'"

Aluminski i Stakleni Ogradi Tus Kabini Dvorni Aluminski Ogradi Bra...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Останато

20 ное 14:54Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 ное 09:20se prodavaat tri nivi

SE PRODAVAAT TRI NIVI VO ATAR NA SVETI NIKOLE S. AMZABEGOVO MNOGU POV...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 21:38se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 21:38se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 21:38СЕ ПРОДАВА ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУКА ВО БЛИЗИНА НА МЕЧКУЕВСКА КУЌА

Се продава веднаш вселива куќа на ул.„Маршал Тито“ 92, Свети Николе, ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

15 ное 15:13Kuka vo Erdzelija

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija Kuka 60m2 Plac 1000m2 Pomosni...


16.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

15 ное 13:58Se izdava soba za studentka rabotnicka

Se izdava namestena soba za studentka Informacija na telefon 077737...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Соби

15 ное 01:19Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


31.000 €
или предлог цена
14 ное 18:47Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


120.000 €
или предлог цена
14 ное 18:46Se izdava deloven prostor

Za podetalni informacii 075 225729 Cena po dogovor Delovniot prosto...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Дуќани

14 ное 14:46Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 ное 04:39SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38 CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 ное 18:19Nova kuka vo centar

kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea. MOZE POD KIRIJA,MOZE I...


37.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

31 окт 11:14Niva na branata 50M od asvalt

5000enivata se naoga na 50m od asvalt na branata


4.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 окт 11:12Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 окт 11:12Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


200 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

31 окт 11:12Vikendica na ovce pole!!

Vikendicatta se naoga na ovce pole vo podnozjeto na planina bogoslove...


10.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Викенд куќи

31 окт 11:12Mesto vo Strog Centar so markica za Zgrada

Mestoto e vo strog centar na Sveri Nikole pozadi opstinata,230kvadrat...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Станови

31 окт 11:12Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


120.000 €
или предлог цена
30 окт 15:19Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам