Свети Николе
                   
82 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОЗ,ОБРАБО...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 07:57SE PRODAVAAT DVE NIVI

Vo Ovche pole m.v. Vlashki bresja (200 metri pozadi benziskata) se pr...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 06:54Prodavam plac

Prodavam niva pogodna za izgradba na kuka i ostanati objekti vo grade...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Вчера 13:14NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na neceli 2 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se nao...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 ное 11:15Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 ное 07:49Nivi

Se prodavaat niva Orle Bair 7.500m2, niva Odza Bair 4300m2 i niva Luk...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 ное 18:37Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


145 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 ное 19:35Нива над село Трстеник

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.


4.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 ное 08:14Се продава земјиште 100099 м2 во с.Ќоселери ,општина Св. Ник

Се продава земјиште во село Ќоселери 100 099м2 од кои 76 248 м2 ни...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 ное 07:20земјиште-нива

Се продава земјиште(нива)во светиниколско со површина од 14,612м2,во ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 ное 14:21Земјоделско земјиште

Се продава земјоделско земјиште во с.Црнилиште Св.Николе, со пристап ...


180 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

22 ное 13:39Плацови и ниви Свети Николе

- Бараки, парцела 6444/3 (12 011 m2), струја вода и можност за делење...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

21 ное 18:29Се продава плантажа (лешник) 076-293-923

Се продава плантажа лешник во Св. Николе месност наречена Суво Поле К...


42.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

20 ное 09:20se prodavaat tri nivi

SE PRODAVAAT TRI NIVI VO ATAR NA SVETI NIKOLE S. AMZABEGOVO MNOGU POV...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 21:38se pronava niva

se prodava niva vo selo AMZABEGOVO so moznost za priklucok na voda s...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 21:38se prodava niva na OVCE POLE do pat

se prodava niva na OVCE POLE do ekspresen pat VELES- KADRIFAKOVO POVO...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 21:38Земјиште за фотоволтаици

Се продава 100.000 м2 земјиште погодно за изградба на фотоволтаици з...


4 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 ное 13:00Plac vo Sveti Nikole

Se prodava plac 1100m2 so odobrenie za gradba, plan za gradba, povrza...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 ное 12:41Niva na branata 50M od asvalt

5000enivata se naoga na 50m od asvalt na branata


4.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 окт 11:12Mesto na NOVIOT AVTOPAT!!!

Mestoto se naoga na noviot avtopat,koj pominuva na 1metar od samiot p...


20 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

31 окт 11:12Се продаваат ниви

Нивите се наоѓаат во близина на автопатот, патарина Преод. 1. Површи...


3 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
35 €
Свети Николе

Плацеви и Ниви

25 окт 13:4520 HEKTARI PARCELA ZA FOTOVOLTAICI

АТРАКТИВНО ПРИВАТНО ЗЕМЈИШТЕ Се продава атрактивно земјиште од 35 ...


10.000.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

17 окт 21:3520 ХЕКТАРИ ПАРЦЕЛА ЗА ФОТОВОЛТАИЦИ

АТРАКТИВНО ПРИВАТНО ЗЕМЈИШТЕ Се продава атрактивно земјиште од 35 ...


10.000.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

13 окт 21:18СЕ ПРОДАВА НИВА

Се продава нива на Овче Поле до регионален пат Штип - Велес со површи...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

11 окт 16:07Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 сеп 15:03Нива

Земјоделско земјиште 18700м2 Една парцела с.Црнилиште Св. Николе ...


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 сеп 15:02Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 сеп 15:02се продаваат ниви

нива 18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вон...


150 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

30 сеп 15:01Prodavam niva na asvaltot Gorobinci-Sopot

Prodavam niva na patot Gorobinci-Sopot na 2 kilometri od kluckata Pre...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

29 сеп 23:46Niva vo s. Gorobinci Sveti Nikole

Се продаваат две ниви кај село Горобинци, Свети Николе. 1. Нива ка...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

27 сеп 10:06Niva Lozje

Se prodava niva vo selo Crniliste 8600 kvadrati od koi 5600 kvadrati ...


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

26 сеп 10:23Се продава лозје

Се продава лозје 2,5 декари, веднаш до асфалтен пат. Лозјето се наоѓа...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

23 сеп 06:20Lozje vo MAVROVICA

Lozjeto e so Navodnuvanje do Asvalt


9.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 сеп 13:28Lozje vo Kruski

Lozjeto e staro 25g,do pat e istoto


4.800 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 сеп 13:28Lozje kaj Branata 13 dekara

Lozjeto e staro 8godini,vo bkizina na Branata Bez navodnuvanje!


18.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

07 сеп 13:28Prodazba na zemjiste

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste k.p.10192 i 10193 vo Sveti N...


100.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

18 авг 12:07Niva, lozje kaj turskite grobista

D


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

14 авг 16:10Orevi cendler

Prodavam zemjiste 5000 m2 nasadeno so orevi cendler, peta godina, so ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 авг 16:21Prodavam plac

Prodavam plac pogoden za vikendica tel. 078 443 071


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

12 авг 15:01prodavam niva so modri slivi

prodavam niva s pesirovo zasadena so modri slivi slivite se zasadeni ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

10 авг 09:17Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам