Виница
                   
287 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Polo 1.2 benzin-plin 2006

Se prodava vw polo 2006 god 1.2 benzin-plin Klima ispravna Reg. Do...


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:15VW scirocco

Se prodava vw scirocco - 1.4 TSI - 2010 god - 20****km - Uvoz ch...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:40Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Se prodava Audi A6 avant 3.0tdi quattro 2013g. So realni kilometri P...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:22AUDI A7 5.0TDI 286ks QUATTRO 3XSline

AUDI A7 50TDI(3.0motor) 286KS QUATTRO 2019GODINA 3XSline NAJVISOK...


46.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 21:18  НОВ ОГЛАС

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 2012 god 133.000 km

KIA SPORTAGE 1.7 crdi 2012 godina 85kw/115 ks Kilometraza 133.000 ...


11.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 19:23  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 5 1.9TDI UNITED

Perefekten Smeneno zamaec lamela rebres kais Bez zameni


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:27VW GOLF 1.9 tdi 77kw/105 ks

Vw GOLF 5 1.9 tdi. 77 kw 105ks Proizveden 2004 godina


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49SEAT LEON 1.9 tdi 77 kw /105ks 2010 godina

Marka: SEAT Model: LEON Motor: 1.9TDI ( dizel ) Moknost: 105KS ( 7...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49Vw TIGUAN 2.0 tdi 4 MOTION

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4 MOTION EURO-5 NOV UVOZ GERMANIJA - KL...


9.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49MAZDA CX-3 Skyactiv 2019 godina

MAZDA CX-3 skyactiv 2019 god. Full oprema uvezen od germanija so se...


18.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


65.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:49VW GOLF 2.0 tdi 81 kw/ 110 ks 2009 god.

Vw GOLF 2.0 tdi Sila na motor 81 kw/ 110 ks Proizveden 2009 godina...


7.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 17:48Mitsubishi Pajero 2.5 4x4

Se prodava pajero 2.5 dizel 2003 godina uvezeno od italija gumi odlic...


7.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 16:22SUZUKI GRAND 1.9 ddis 4x4 FUL KOZA NAVI SIBER KAKO NOV

SUZUKI GRAND 1.9 ddis BRZI BAVNI 4x4 Reduktor 4H, 4H LOCK, 4L LOCK...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.199 €
Виница

Автомобили

Вчера 14:20Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Fiat Bravo 1.4turbo -2008god( benzin-plin)

Vo odlicna sostojba registriran do maj mesec 2023 so atestiran plinsk...


2.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 12:06PRODAVAM AUDI A4 BENZIN-PLIN

Prodavam Audi A4 1.8-Turbo, 2005 god. So atest Benzin-Plin, Avto...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:11AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:18NISSAN PATHFINDER

Se prodava Nissan Pathfinder 2007 god uvezen od Svajcarija, za 7 osob...


11.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 07:17Mazda 5 1.6 dizel 2011

Kolata e so 150.000 realni kilometri odlicno socivana so 7 mesta za s...


6.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 22:45Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


25.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 22:45Wv golf6 plus 1.6 tdi 2013

Kolata e registrirano do 08.2023 so zelen karton. Kompletno se...


8.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
8.500 €
Виница

Автомобили

29 ное 22:45Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Registrirana do 07.2023 so zelen karton ...


5.250 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Виница

Автомобили

29 ное 22:45Audi A3 2.0 DSG menuvac

Registrirana do 07.2023 kompletno servisirana vo perfektna sostojba 0...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 22:44Opel astra 1.6 benzin avtomatik

Kolata e perfektna,registrirana cela godina,kompletno servisirana(mal...


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 22:44SMART FOR FOUR 1.3B 2005G

Klima Servo Elektrika 4zimni gumi novi so 500km izminati Izminat...


2.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 20:53AUDI A3 1.4TFSI AVTOMATIK

Audi a3 1.4tfsi 125hp Avtomatik DSG Kolata e vo extra sostojba regist...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 20:32Prodavam Fiat Marea 1.9TD

Prodavam Fiat Marea 1.9Turbo Diesel Kolata e so najvisoko nivo na o...


1.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 17:43Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 17:08OPEL ASTRA

Продавам Opel Astra 2004 Број за контакт 070313158


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 12:20MERCEDES C220 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:13MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:13BENTELY CONTINETAL GT SPEED 6.0B

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA 610hp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:13FORD C-MAX 1.6D 2011

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:13PEUGEOT 207 1.4HDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 216xxx km...


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:13Delovi Mazda 323 F Benzin 16v

D e l o v i Mazda 323F Benzin 16v Momentalno pali vozi se prodava ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 ное 20:55Delovi Hyundai Getz 1.3

D e l o v i Hyundai getz 1.3 Info: 077 873 777 Viber - Whatapp


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 ное 20:55Delovi Mercedes A140 A160

D e l o v i M.B. A140 A160 Benzin 60kw 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 ное 20:55Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам