1022 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pijano yamaha

Yamaha Electone FE Во добра работна состојба е и комплет со столче и ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Вчера 22:20MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN MONITOR 200 EVRA Tel...


200 €
или предлог цена
Вчера 19:26IBANEZ RG320FM

NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ RG320FM Tel. 071 264 065


400 €
или предлог цена
Вчера 19:26AUDIENT ID4 Zvucna karta Звучна Карта Sound Card

Подобра звучна карта од оваа под 20.000 ден нема да најдете. Има Preu...


6.700 МКД
или предлог цена
- 34 % Попуст
10.200 МКД
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 14:09NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI NE OTPAKUVANI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CRNA BOJA, CENA ZA DV...


400 €
или предлог цена
Вчера 11:21IBANEZ RG 320 FM

NOVA ELEKTRICNA GITARA IBANEZ RG 320 FM Tel. 071 264 065


400 €
или предлог цена
Вчера 11:21KORG PA4

Prodavam KORG PA4 so torbica..


2 €
или предлог цена
Вчера 10:46STALAK BESPECO SH13NE

NOV STALAK ZA MIKROFON STALAK BESPECO SH13NE


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:09STALAK BESPECO MS30NE

NOV STALAK ZA MIKROFON BESPECO MS30NE


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 00:09Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба контакт...


1.000 €
или предлог цена
31 мар 22:54Prodavam ozvucuvanje za vo kola

Cd player pioneer so dalecinsko, mp3 čita, so 16 kombinacii na boja p...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

31 мар 22:19FENDER vintage bridge saddles 099-2051-000 Za Stratocaster

FENDER American vintage nickel bridge saddles 099-2051-000 Za Strato...


40 €
или предлог цена
31 мар 20:18Korg pa2x Tac Senzor Skren

Skoro Novo Original - Znaci Samo Stakloto SENZOR TAC Za Korg Pa2x ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Клавијатури

31 мар 17:08TC Electronic Shaker Mini Vibrato pedala

Prodavam TC Electronic Shaker Mini Vibrato gitarska pedala. Bez z...


2.800 МКД
или предлог цена
31 мар 17:00TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба. ...


1 МКД
или предлог цена
31 мар 17:00Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Одлична овердрајв / ф...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
31 мар 16:55ELECTA-Japonski Gibson 335

Prodavam redka gitara model Gibson 335 od japonsko proizvodstvo. Gita...


36.000 МКД
или предлог цена
31 мар 16:17Japonski Les Paul C I M A R 1970

Redok primerok na izvonredno socuvana japonska el. gitara, so izvonre...


9.500 МКД
или предлог цена
31 мар 16:17Akusticna gitara GIBSON 12 zici

Prodavam odlicna akusticna gitara so tukustaveni novi zici Martin, i...


18.500 МКД
или предлог цена
31 мар 16:16ONKYO TX 7440

Se prodava risiver ONKYO TX 7440. Cena 60 Eur. Tel.071 332 594


1 МКД
или предлог цена
31 мар 13:53Se iznajmuva za dekoracii - proslavi - svecenosti

Se iznajmuva polukruzna konstrukcija nameneta za sekakvi svecenosti. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

31 мар 13:00Се продава Honner усна хармоника.

Се продава Honner усна хармоника. Во одлична состојба


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 12:17Се продава Honner фрула

Се продава Honner фрула/кавал Во одлична состојба


6.000 €
или предлог цена
31 мар 12:16Ceska akusticna gitara KREMONA

Prodavam mnogu kvalitetna akusticna gitara Kremona od cehoslovacko pr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
31 мар 10:27Vistinski Raritet, Korejski Les Paul SAMICK

Prodavam eden navistina redok i ultrakvaliteten primerok na Korejska ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
14.000 МКД
31 мар 10:27Spanska akusticna gitara ROMANSA

Gitarata e vo odlicna, ispravna i funkcionalna sostojba.Mnogu kvalite...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
31 мар 10:27Продавам виолина

Продавам школска цела, стара виолина Antonius Stradivarius Cremonensi...


По Договор
или предлог цена
30 мар 16:33iznajmuvam ozvucuvanje

Iznajmuvam Ozvucuvanje Powermate 3 & FBT HiMaxx 60


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Изнајмување

30 мар 15:12Beyerdynamic DT 880 Pro Profesionalni Studiski Slusalki

Со широк стерео звук и многу висока резолуција, овие слушалки се едни...


9.700 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
14.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

30 мар 15:09GITARA NOVA

Nova gitara


По Договор
или предлог цена
30 мар 14:01KARAOKE PRODAVAM NOVO. 2×12 INCI

PRODAVAM KATAOKE NOVO 2×12 INCI PERFEKTNO ZA ZABAVA I ZURKI 0...


11.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

29 мар 23:10HARMONIKA DUGMETARA CETVOROGLASNA

HARMONIKA DUGMETARA CETVOROGLASNA VELTMAISTER VO SUPER SOSTOJBA INZVO...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 мар 23:09Randall RX75D 75Watt 12” Speaker

Pojachaloto si raboti odlichno ima 12” zvuchnik odlichno za na svirki...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
29 мар 20:51Randall RX75D 75Watt 12” Speaker

Pojachaloto si raboti odlichno ima 12” zvuchnik odlichno za na svirki...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
29 мар 20:51Harmonika Weltmeister Stella SOCUVANA

Се продава хармоника: • Weltmeister Stella • 👌 Хармониката е во по...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 мар 18:22Profesionalni ranci za site vidovi harmoniki!!

Prodavam novi profesionalni ranci za harmoniki. -Rancite se izraboten...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 мар 18:21Unikatna Italijanska harmonika Serenelli

Се продава хармоника: • Serenelli • 🇮🇹 Уникатна трогласна италијанс...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 мар 18:21Eko Valet - 1966 Tube Amp Combo

Celosno ispravno orginalno i funkcionalno lampasko pojacalo so lamp...


По Договор
или предлог цена
29 мар 15:27Roland Quad Capture - 4in/4out

Ima oficijalni drajveri za win10 i win11. Sostojbata na audio kar...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Аудио и видео продукција

29 мар 15:27Каишки за хармоника Made in Italy 🇮🇹

Се продаваат каишки за хармоника со широчина од: -8cm и професионалн...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Музички инструменти / Хармоники

29 мар 12:50Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам