Подкатегорија:
                   
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JBL PLAFONSKI ZVUCNICI

Se prodavaat 1 golem i 2 pomali JBL PROFESIONAL plafonski ugradni zvu...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:32Ditto 4x looper

Продавам Ditto 4x лупер. Луперот е нов, само неколку пати уклучен да ...


15.000 МКД
или предлог цена
24 мар 12:30Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
22 мар 19:27Led moving head Beam novi!

Led moving head nova kolicina Beam 6 x 15 bee eye Osram led. https:/...


210 €
или предлог цена
22 мар 19:26Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
22 мар 19:26Randall RX75D 75Watt 12” Speaker

Pojachaloto si raboti odlichno ima 12” zvuchnik odlichno za na svirki...


20.000 МКД
или предлог цена
21 мар 12:21izdavam ozvucuvanje DINAKORD

Izdavam ozvucuvanje za sekakov vid na proslavi, svadbi, veridbi, DJ,,...


50 €
или предлог цена
19 мар 21:13КАРАОКЕ ЗВУЧНИК

DIMENSIONS: 53cm x 22cm x 22cm KTS 1086 speaker with microphone porta...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 21:07MONITORI YAMAHA HS5

NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CENA ZA EDEN MONITOR 200 EVRA Tel...


200 €
или предлог цена
17 мар 09:32Pigtronix Fat Drive - overdrive pedala

Продавам Pigtronix Fat Drive во супер состојба. Педалата може да се п...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
15 мар 09:18Klipsch R-620F Floorstanding Speaker

Kupeni se od Bolin pred 9 meseci


450 €
или предлог цена
14 мар 20:22NOVI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5

NOVI NE OTPAKUVANI STUDISKI MONITORI YAMAHA HS5 CRNA BOJA, CENA ZA DV...


400 €
или предлог цена
14 мар 17:51TC Helicon Perform V - vokalen procesor

Продавам вокален процесор TC Helicon Perform V, во одлична состојба, ...


1 МКД
или предлог цена
14 мар 15:33UNIVERZALEN STATIV-DRZAC ZA ZVUCNIK "SPS-502M"

ODGOVARA ZA SITE MODELI NA KARAOKE ZVUCNICI PODESUVANJE NA VISINA O...


1.600 МКД
или предлог цена
11 мар 14:21Daljinsko Senhazer ew100 g2

Dalinski mikrofon Senhazer ew100 perfektno Sure slx 4 Akg pilot c...


270 €
или предлог цена
10 мар 15:02AKG bezicen mikrofon

Prodavam AKG WMS 40 PRO mini / zvonete na ovoj broj 070266640


4.500 МКД
или предлог цена
10 мар 10:15SET BEZZICNI MIKROFONI

Set od dva bezzicni mikrofoni Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 10:53Shure SM58

Се продава Shure SM58 микрофон, заедно со XLR кабел, купен од Артист,...


3.800 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 МКД
08 мар 09:55BEZZICEN WIRELESS MIKROFON

NOV BEZZICEN MIKROFON Tel. 075 248 405


1.000 МКД
или предлог цена
06 мар 21:26BEZZICEN WIRELESS MIKROFON

NOVI BEZZICNI MIKROFONI SET OD DVA MIKROFONI Tel. 075 248 405


1.500 МКД
или предлог цена
06 мар 21:26STALAK BESPECO SH13NE

NOV STALAK ZA MIKROFON STALAK BESPECO SH13NE


2.000 МКД
или предлог цена
03 мар 08:40STALAK BESPECO MS30NE

NOV STALAK ZA MIKROFON BESPECO MS30NE


2.200 МКД
или предлог цена
03 мар 08:40Gitarsko Pojacalo Road

Donesen od swiss Ispravna sostojba Prakjam po kargo


300 €
или предлог цена
12 фев 15:51NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON

NOV NEOTPAKUVAN STUDISKI MIKROFON KOMPLET SO DRZACI CENA 2000 DEN. ...


2.000 МКД
или предлог цена
09 фев 23:42Mikrofoni 2 marka Ev ne koristeni

2 mikrofoni marka Ev Cobalt vo fabricka kutija komplet so kabel. Ne k...


60 €
или предлог цена
09 фев 15:31Mikrofonski stalki

mikrofonski stalki


3 €
или предлог цена
03 фев 05:51Shure PG88 Dalecinsko dva Kanala Shure PG1 Transmitter

Se Prodadva Nov Shure pg88 Dalecinski dupli Reciver komplet so dva pr...


190 €
или предлог цена
01 фев 17:20PROFABAM STALAK ZA NOTI

PROFABAM STALAK ZA NOTI 070607057


1.500 МКД
или предлог цена
30 јан 10:12Disko topki kugli led svetla rasveta vo zec

Site golemini na disko topki vo zec electronics vo star kapistec Od ...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:20Pilotka Electro Voice so resiver

Koristen malce.Vo top sostojba..Zvuk i perfomansi podobri od SHURE za...


1 €
или предлог цена
10 јан 15:30Prodavam zvucnici wharfedale 3190 mikseta i 2 pojacala

Prodavam 6 zvucnici, 2 pojacala i mikseta


По Договор
или предлог цена
07 јан 13:12ONKYO TX 7440

Se prodava risiver ONKYO TX 7440. Cena 60 Eur. Tel.071 332 594


1 МКД
или предлог цена
28 дек 12:13Shure MX153TO-TQG Headset microphone

Prodavam malku koristeni 4 mikrofoni Shure MX153TO-TQG Headset Za ...


135 €
или предлог цена
26 дек 19:39zvucnik

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


3.400 €
или предлог цена
21 дек 11:23BESPECO MS36NE

Nov stalak za mikrofon BESPECO MS36NE


2.400 МКД
или предлог цена
10 дек 13:45Led Par DMX 36 led, Najeftino !!

Novi Disko led par DMX 36led moze i samostojni aktivni na zvuk , efek...


1.300 МКД
или предлог цена
23 ное 18:45караоке

🎶 ПОНЕСЕТЕ ЈА ЗАБАВАТА КАДЕ И ДА ОДИТЕ 🎶 ВИ ГО ПРЕТСТАВУВАМЕ НАЈДО...


4.999 МКД
или предлог цена
19 ное 12:13Pojacalo za gitara Roland CUBE 40GX

Prodavam ODLICNO pojaclo za gitara Roland Cube 40w. Pojacaloto e preg...


13.000 €
или предлог цена
17 ное 19:05American Audio DM302X Cardio mikrofon

Malku koristen American Audio DM302X Cardio mikrofon so on/off kopce


45 €
или предлог цена
08 ное 09:46Roland CUBE 40GX

Prodavam ODLICNO pojaclo za gitara Roland Cube 40w. Iako e 40w, pojac...


14.000 МКД
или предлог цена
07 ное 23:41Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам