Подкатегорија:
                   
425 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

bravarija bravar limarija limar

izrabotka na limarski bravarski uslugi krovovi opsivki porti nast...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:31KRECENJE GLETOVANJE IZRABOTKA SO KAMEN

krecenje gletuvanje izrabotka so kamen ciganski cigli rusenje renovi...


111.111 €
или предлог цена
Денес 13:30Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Elektricar

Postavuvanje na nova el.instalacija,popravka na stara,menuvanje sprat...


10 €
или предлог цена
Денес 11:17NADVORESNI OGRADI ( Panelni Ogradi)

Izrabotka i montaza na metalni ogradi Nesto novo na nasiot pazar.. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 10:29Moleri,gletuvanje,kracenje,molero farbarski uslugi

izrabotka na: 1.molerajski uslugi-gletuvanje-krecenje-opsivki-Sahara...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:25Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom

Izrabotka na spusteni plafoni Pregradni dzidovi Skrieni svetla TV...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:24krecenje, gips,moleraj

vrsime sekakov vid na moleraj,gips karton, opsivki, gletuvanje i sve ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:24IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 09:51Roletni Komarnici Zebra Den-Nok zavesi

Монтажа и сервис на: 📍Алуминиумски и пластични ролетни 📍Венецијан...


1 €
или предлог цена
Денес 02:45DRVEN VENECIJANER, PVC VARIOLAJT, ROLO I ZEBRA EKSTRA CENI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - РОЛО И МИНИ РОЛО - ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБР...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:28TENDI, VARIOLAJT, VENECIJANER, KOMARNICI, AL. I PVC ROLETNI.

IZRABOTKA, MONTAZA I SERVIS NA : ROLETNI PVC I ALUMINIUM, VENECIJ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

Вчера 21:28Molerski uslugi

Darko 075-334-017


999.999 €
или предлог цена
Вчера 18:51VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI; ...


888 €
или предлог цена
Вчера 14:13KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Вчера 14:07NUDIME USLUGI RENOVIRANJE

Nudime uslugi po najniski ceni vo Sk.Vadenje stari plocki,vadenje par...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 13:11Mолерисување (само со Боја) 30ден/м2

Mолерисување (само со Боја) 30ден/м2 со ваша набавена боја .


30 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26VODOINSTALATER

Vodoinstalter vi nudi sekoj vid na montaza na vodovodna mreza vnatres...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:24gips knauf gipsar izrabotka na gips moleraj

Izrabotka na gips spusteni plafoni, sankovi,pregradni dzidovi,TVkomo...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:19POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL

Popravka / Osvezuvanje / Restavracija na mebel masi stolici polici ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:19Renoviranje, Moler, Krecenje, Moleraj, Gips Karton

Profesionalni moleri so dolgo iskustvo, vrsime sekakov vid na molero-...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:08Молерај, глетување, Гипс картон.

Професионална изведба на сите молерофарбарски услуги. - Молерисув...


50 МКД
или предлог цена
Вчера 08:31Izrabotka Amstrong plafoni

Izrabotka Amstrong plafoni so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Вчера 07:17Izrabotka Gips Karton KNAUF

Izrabotka Gips Karton KNAUF so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Вчера 07:17Izeabotka Termo Fasada

Izrabotka termo fasada so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Вчера 07:17Renoviranje Stanovi i Kuķi

Renoviranje Stanovi i Kuķi so nas i vas matral


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Вчера 07:17SECENJE RUSENJE KRSENJE BETON 070483719

rusenje krsenje so hilti sekakov armiran i nearmiran beton. secen...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 17:37KRSENJE SECENJE RUSENJE BETON 070483719

secenje so pila sekakov tip na beton. krsenje rusenje so hilti ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 17:37moleraj gips karton fasadi knauf

gletuvanje , abrib, stiropol, gips karton, spusteni plafoni, pregradn...


1 МКД
или предлог цена
04 фев 16:43Moleraj i krecenje so dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
04 фев 13:41Roletni,Venecijanki

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

04 фев 13:00Kompletno renoviranje na stanovi,kuki i objekti

🏗ХАУС ИНВЕСТ ГРАДБА 🏗 🏠Чистење и тековно одржување на згради �...


1 €
или предлог цена
04 фев 09:57KRSENJE RUSENJE VADENJE PLOCKI FRLANJE SUT

RUSENJE ZIDOVI * VADENJE PLOCKI * VADENJE KOSULICA * VADENJE VRATI PR...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

04 фев 09:57ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT ROLO ZEBRAKOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

03 фев 16:57KOMARNICI ROLO VENECIJANER ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT

Izrabotka i montaza na venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi , ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Ролетари

03 фев 16:57moler moleraj gips knauf sahara

izrabotka na molerajski uslugi abrib,gletuvanje,krecenje,lepak mrez...


100.000 €
или предлог цена
03 фев 16:26GRADEZNI USLUGI

☎️071399973 Vi nudime idejno resenie ●- Izrabotka na stiropor demit...


55 €
или предлог цена
03 фев 15:51Usluzno secenje, bicenje trupci

rsime bicenje na trupci do 90sm obem i obrabotka ramnenje/maznenje na...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:43Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам