Брвеница
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 745i Dynamic Drive

245kw/333hp servisirana pred 3000km registrirana i zelen karton do ...


8.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 20:36Extra AUDI A2

Ekonomicno vozilo ... parking video/sensors .... led RGB EnterieR_**...


3.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Вчера 13:51Mercedes Benz

E 270 CDI. Super sostojba


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 16:41Ford Transit Connect 2010g

Ford Transit Connekt Diesel


3.400 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 10:47GOLF 6 1.6 TDI 2012 god MATCH Extra Sostojba

Shitet se Prodava VW Golf 1.6 TDI Match BlueMotion Tech Full Oprema...


9 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 10:47VW Touran 1.6 diesel dsg-automatik 7 Sedishta

Volkswagen touran 7ulse 1.6 tdi Dsg automatik 7 brzini 7 ulse Godin...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 10:47BMW E39 530D FACELIFT M PACKET

-Full servis: - Ulje za motor ✅ - Ulje za menjac ✅ - Klinasti kais...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

30 ное 07:37Prodavam ili menuvam za avtomobil na Mk.tablici.

Napraveni se site servisi.


2.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 ное 18:13PASSAT 2.0 140Ps B6 2005

070703399


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 ное 18:07GOLF 5+ 105Ps 77Kw Automatik DSG 2006 Full Oprema

☎️ 070703399 ☎️


5.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 ное 18:07Se prodava BMW 116

Se prodava BMW 116, pominati realni 230.000 km, vo celosno ispravna s...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 ное 09:50FORD MONDEO 2.0 DIZEL REG. CELA GOD. MOZE ZAMENA

VOLVO V40 1.9TD REG CELA GODINA TOP DOSTOJBA MOZE ZAMENA


1.700 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

27 ное 13:12Citroen C3

Se prodava citroen c3 2009 god. Benzin plin fabricki so pominati 1620...


3.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 ное 14:56AUDI A6 3.0 245PS QUATTRO

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 245PS 2012 GODINA BRZ EKONOMICEN ✅ NAJEKONO...


20.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 ное 10:18FIAT BRAVO 1.4 90Ps 66Kw 2008 6 Berzini

☎️ 070703399 ☎️


3.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 ное 10:17Mercedes Atego

Mercedes Atego 915 Miler kiper


15.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

13 ное 15:14Nissan Almera

Nissan Almera na delovi 2.2d motor


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 окт 09:20Golf 7 1.6 Tdî bluemotion 2013 77kw

se prodava Golf 7 1.6 tdì CLH ( kod na motor) dpf 2013 77kw 105ks man...


11.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.990 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

29 окт 02:13Opel Astra

Se prodava opel astra mozhe i zamena


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

19 окт 14:04Hyundai terrakan

Hyundai terrakan 2002 servisis ful redukcija ispravno 247 iljadi.pomi...


6.800 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 окт 16:12Vektra

Kolata e vo solidna sostojba


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

26 сеп 16:39Golf 6 1.6

Kolata e odlicna sostojba, napraven e generalen servis Fevruari 2022 ...


7.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.600 €
Брвеница / Тетово

Автомобили

02 авг 20:51Opel Astra 1.9 - 2005g.

Цена по договор!!


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 16:46Audi Q7 S-Line

Napomena Kolata ne e za “Devojki” Se Prodava Moze Zamena ...


12.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јул 15:55X5 4.4i 286ks LPG

X5 4.4i 286ks Sportpaket 2002 god. Registracijata e istecena ! Pli...


7.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 мар 11:48Bmw X3 TOP sostojba

proba kade sakate sakate voziloto go imam 5 god i non stop se vozi NE...


6.550 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 мар 10:01BMW E39 535i V8 FULL OPREMA

- FULL SERVIS - ABS, ASC - AIR BAG - PARKING SENZORI - GREACI NA ...


3.200 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

20 мар 19:34BMW 320i E90 so plin

Se prodava Bmw e90 320 i 2006 so atestiran plin Atest folii Smeneto...


5.650 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 мар 18:16Dacia logan 1.4 plin

Se prodava dacia logan 1.4mpi so atest plin 2006g osnoven model na op...


1.250 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

10 мар 18:16Opel astra h 1.8benzin Mozna zamena

Opel astra h 1.8 Kolata poseduva od oprema Tempomat Parking senzo...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

22 дек 14:56Bmw 530

Se prodava bmw.530d so full oprema Komplet servis uvoz sfajcaria so...


6.300 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

03 ное 09:40GOLF 7 2.0 Bluemotion

-Може замена со место или Викендица во Попова Шапка -Mundet ndrim me...


13.100 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

17 сеп 09:43Citroen C1

Kolata e so platen carina Bez registracija


По Договор
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

12 мар 09:41KUPUVAM CORSA PUNTO

PONUDETE CORSA PUNTO DO 800 EVRA


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

06 мар 19:58Shitet audi

Audi A4 2,0 TDI 2007 F1 full oprem Servis ulje,filtera,kaish,pump...


6.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 фев 19:25Golf 5 1.9 TDI

Goal oprema(full oprema) Klima tronic Parking sensori Tempomat N...


4.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

16 фев 14:061.9tdi

Vo perfektna sostojna 1.9tdi 2005 god 5 sedista reg.cela.godina smene...


4.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:21Passat b6 2008 god

Kolata e vo perfektna sostojba 2008 god 100kw noviot motor full oprem...


6.100 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:17Bmw x5 3.0d odlicen

Dzipot e vo extra sostojba redovno servisiran avtomatik full oprema m...


6.000 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

24 јан 09:12Passat cc

Passat cc Vo odlicna sostojba 2.0d registriran kolara e max socuvana


11.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

08 дек 14:42Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам