924 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Steper

Matrix Profesionalen steper Samoregeneriracki, nema potreba od prik...


900 €
или предлог цена
Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ FASSI SPORT 9.7HRC КУПЕНА ПРЕД 1Г. 95000ДЕН.

ТРАКАТА Е КАКО НОВА НЕКОЛКУ ПАТИ КОРИСТЕНА ИСТАТА Е СО ВАЖЕЧКА ФАБР...


85.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:08SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
Денес 12:07Poliuretan fiksni sipki 5, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45,50kg.

Нови Фиксни Полиуретан тегови Професионални Шипки Цена 6 € без ддв...


6 €
или предлог цена
Денес 12:07PROFESIONALNI TRENERSKI FOKUSERI KOZA SAMO VO PRIDE.MK

NOVO NOV MODEL Професионални тренерски фокусери Заоблениот дизај...


3.750 МКД
или предлог цена
Денес 12:06ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL

BOXING GLOVES KICK BOXING GLOVES БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ КИКБОКС РАКА...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:06FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


85.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05ADIDAS KICK BOXING WAKO OPREMA 2021/2022 SAMO VO PRIDE.MK

NAJNOVI MODELI NA ADIDAS WAKO KICK BOXING OPREMA ZA TRENING I NA...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:05LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike SAEMSKI EKSPONAT

LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ LIFE FITN...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:04FASSI SPORT ITALIA ПРОФЕСИОНАЛНИ ГУМИРАНИ ТЕГОВИ

FASSI SPORT ITALIA ПРОДАЖБА НА НОВИ СО 2ГОД. ГАРАНЦИЈА ПРОФЕСИОН...


5 €
или предлог цена
Денес 12:04FASSI SPORT ИТАЛИА Ф50 ДИСКОВИ ОЛИМПИСКИ ПРОФЕСИОНАЛНИ

НОВИ FASSI SPORT ИТАЛИА Ф50 ГУМИРАНИ НОВИ ДИСКОВИ ТЕГОВИ TEGOVI ОЛИ...


5 €
или предлог цена
Денес 12:03KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:03Karabin Mauzer M24

Se prodava domakinski socuvan,seuste na lov ne koristen karabin M24 s...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

Денес 00:17Sup daska so veslo

Sup daska so veslo 2.74m x76cmx12cm pumpa, ranec za transport kaiš za...


230 €
или предлог цена
Вчера 22:29Hi-Tec kaciga za paragliding Hangliding

Prodavam malce koristena carbon kaciga za paragliding ili hangliding ...


3.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 МКД
Вчера 19:334 para Rolerki / Ролерки Salomon Pilot 9 Ti i Thunder Alu

Se prodavaat 4 para rolerki - Sivi rolerki. 36 broj. Skinata e edn...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Ролерки и Скејтборди / Чевли

Вчера 15:46теретана

комплет справи тежини шипки за цела теретана


100 €
или предлог цена
Вчера 15:42SUP СУП Kajak

Продавам нови СУП 120 кг 320 евра СУП 100 кг 300 евра Кајак 150 кг 8...


280 €
или предлог цена
Вчера 13:00Silikonska maska za nurkanje

Se prodava maska za nurkanje kupena od Grcija pred edna nedela i isko...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07METALNI NOGARKI ZA CEVKA NA PUSKA

Prodavam novi metalni nogarki za puska.Ednostavni za koristenje i mon...


1.550 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 11:08NOZ Gerber 'StrongARM' Survival Knife

Built for combat and survival applications, the Strong-arm features a...


2.150 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вчера 11:07Фитнес масажер

Се продава електричен фитнес масажер (две во едно) со два каиши во ис...


3.500 МКД
или предлог цена
09 авг 20:08Kimono Bushido za Judo -185cm

Prodavam kimono za Judo, debelo tkaeno 700gr, za visina 185cm. Kimono...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Боречки спортови / Облека

09 авг 13:00НОВО !!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250

НОВО!!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250 ЦЕНА 50000ДЕН. Дали не...


50.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:26ADIDAS SPEED BOXING PROFI ВРЕЌИ ЗА УДИРАЊЕ Designed in USA

ADIDAS SPEED BLACK/GOLD ВРЕЌИ ЗА УДАРАЊЕ НОВО НАЈНОВИ МОДЕЛИ НА AD...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:24HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
09 авг 12:24PRECOR USA LENTI ZA TRCANJE,VELOSIPEDI ORBITRECI PROFESIONAL

Se prodavaat profesonalni marka PRECOR USA CARDIO OPREMA za komercija...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:18PULSEFITNESS USA KOMPLETNA CARDIO OPREMA NAJNOVA LINIJA

https://pulsefitnessgroupusa.com/ CELATA OPREMA E SERIJA 2 wifi/t...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:17Prodavam Karabin Mauser M98

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje od kategorija repetiracki k...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 авг 11:46Prodavam poluavtomatski Karabin MERKEL SR1

Na lice so odobrenie za nabavka na oruzje -Prodavam poluavtomatski ka...


2.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Останато

09 авг 11:46Лежалка / lezalka

Продавам лежалка за плажа купена во Грција и користена само 10 дена. ...


3.500 МКД
или предлог цена
09 авг 11:33VICTORINOX

Se prodava Koristen dva pati


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Риболов / Останато

09 авг 10:55Ruski voen dvogled BAIGISH 20X50 USSR Odlicen model

Достава на рака или по карго.Моделот Baigish е двоглед со широк спект...


2.050 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лов / Пукање / Справи / Опрема

08 авг 10:48Benc

Benc


3.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Vratilo

Vratilo i razboj


6.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Boks vrekja

Nova ne koristena 1,5m visina


3.250 МКД
или предлог цена
08 авг 09:37Salomon SpeedCross 3 novi patiki

Prodavam novi Salomon SpeedCross 3 patiki broj 40, 41, 42, 43, 44, 45...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Jogging / Чевли

08 авг 08:59Novi profesionalni boks, mma, kick boks vreki vreka

KVALITETOT NA VREKITE E PERFEKTEN!!! NEZAMENLIV!!! BEZ NITU EDNA REKL...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:58Inverziona klupa

Inverziona klupa, nekoristena, kako nova.


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 22:57Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам