Подкатегорија:
                   
430 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Steper

Matrix Profesionalen steper Samoregeneriracki, nema potreba od prik...


900 €
или предлог цена
Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ FASSI SPORT 9.7HRC КУПЕНА ПРЕД 1Г. 95000ДЕН.

ТРАКАТА Е КАКО НОВА НЕКОЛКУ ПАТИ КОРИСТЕНА ИСТАТА Е СО ВАЖЕЧКА ФАБР...


85.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:08SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
Денес 12:07Poliuretan fiksni sipki 5, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45,50kg.

Нови Фиксни Полиуретан тегови Професионални Шипки Цена 6 € без ддв...


6 €
или предлог цена
Денес 12:07FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 95000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


95.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


85.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:05LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike SAEMSKI EKSPONAT

LIFE FITNESS IC3 Indoor Bike СЕ ПРОДАВААТ ПОВЕЌЕ НА БРОЈ LIFE FITN...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:04FASSI SPORT ITALIA ПРОФЕСИОНАЛНИ ГУМИРАНИ ТЕГОВИ

FASSI SPORT ITALIA ПРОДАЖБА НА НОВИ СО 2ГОД. ГАРАНЦИЈА ПРОФЕСИОН...


5 €
или предлог цена
Денес 12:04FASSI SPORT ИТАЛИА Ф50 ДИСКОВИ ОЛИМПИСКИ ПРОФЕСИОНАЛНИ

НОВИ FASSI SPORT ИТАЛИА Ф50 ГУМИРАНИ НОВИ ДИСКОВИ ТЕГОВИ TEGOVI ОЛИ...


5 €
или предлог цена
Денес 12:03KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS OPREMA NAJPOZNATI BRENDOVI

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENA PROFESIONALNA FITNESS ,TERETANA OPREMA SO...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:03теретана

комплет справи тежини шипки за цела теретана


100 €
или предлог цена
Вчера 15:42Фитнес масажер

Се продава електричен фитнес масажер (две во едно) со два каиши во ис...


3.500 МКД
или предлог цена
09 авг 20:08НОВО !!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250

НОВО!!! МУЛТИСТАНИЦА ФАССИ СПОРТ ИТАЛИА 250 ЦЕНА 50000ДЕН. Дали не...


50.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:26HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
09 авг 12:24PRECOR USA LENTI ZA TRCANJE,VELOSIPEDI ORBITRECI PROFESIONAL

Se prodavaat profesonalni marka PRECOR USA CARDIO OPREMA za komercija...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:18PULSEFITNESS USA KOMPLETNA CARDIO OPREMA NAJNOVA LINIJA

https://pulsefitnessgroupusa.com/ CELATA OPREMA E SERIJA 2 wifi/t...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:17Benc

Benc


3.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Vratilo

Vratilo i razboj


6.500 МКД
или предлог цена
08 авг 09:38Inverziona klupa

Inverziona klupa, nekoristena, kako nova.


12.000 МКД
или предлог цена
07 авг 22:57Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
07 авг 08:12HORIZON PARAGON X PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ ДО 180КГ. 10Г. ГАР

ПРЕМИУМ ПРОИЗВОДИ ДИРЕКТНО ОД ГЕРМАНИЈА УВОЗ И ЛАГЕР НА ФИТНЕС ОПРЕМ...


2.499 €
или предлог цена
06 авг 08:56OMEGA Z HORIZON FITNESS PREMIUM ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ НАЈНОВ МОДЕЛ

OMEGA Z HORIZON FITNESS GERMANIJA Omega Z Лента за трчање најнов м...


1.699 €
или предлог цена
06 авг 08:56% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ

Најнов модел Лента за Трчање DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA ...


48.000 МКД
или предлог цена
06 авг 08:54Sprava za vezbanje

Се продава некористена справа за вежбање во перфектна состојба. Справ...


320 €
или предлог цена
05 авг 17:30Benc profesionalna tegovi tezini

Benc klupa Spravata e na rasklopuvanje Barajte. Me. Na viber tamu s...


170 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
11.500 €
05 авг 16:21KOMPLET TERETANA

NA VIBER VRTETE!!! Ednoracni od: 2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22...


1 €
или предлог цена
05 авг 16:21Sprava za vezbanje noze

Prodavam skoro nova sprava za vezbanje noze (Leg Magic) . Odlicna e z...


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 13:06СПРАВИ TECHNOGYM STRENGTH LINE LEG PRESS I LAT PULLDOWN

Се продаваат TECHNOGYM справи за теретана вежбање фитнес Топ сост...


По Договор
или предлог цена
04 авг 19:58СПРАВИ TECHNOGYM STRENGTH LINE LEG PRESS I LAT PULLDOWN

Се продаваат TECHNOGYM справи за теретана вежбање фитнес Топ сост...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:47СПРАВИ ЗА ТЕРЕТАНА Plate Loaded Set Real Leader USA

Се продаваат справи за теретана,фитнес нова состојба во сет од 8 разл...


1.688 €
или предлог цена
04 авг 18:35DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:01MATRIX FITNESS G3 AURA BLACK 2018G. SET OD 20KOM. SPRAVI

СЕ ПРОДАВААТ СЕТ ОД 20КОМ. МАШИНИ МАTRIX G3 AURA SERIE BLACK 20...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:01AKCIJA MATRIX E5x ORBITREK PROFESIONALNI

15KOM. NA LAGER IZBOR NA ORBITRECI Matrix MX-E5X cross trainer | E...


850 €
или предлог цена
04 авг 18:00PROFESIONALNI KORISTENI STEPPERI TECHNOGYM,PRECOR,MATRIX

Se prodavaat koristeni profesionalni stepperi za komercijalna upotreb...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:00TECHNOGYM EXCITE LED PROFESIONALNI VELOSIPEDI X 4 NA BR.

AKCISKA CENA NA TECHNOGYM VELOSIPEDI NAJNOV MODEL EXCITE BLACK SE...


По Договор
или предлог цена
04 авг 18:00PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
03 авг 09:41NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI PROFESIONALNI VELOSIPEDI STATICN

NAJGOLEM IZBOR NA KORISTENI STATICNI VELOSIPEDI ZA KOMERCIJALNA I DOM...


300 €
или предлог цена
03 авг 09:41APPLE WATCH SERIES 6 40 CM black

Apple watch series 6, 40 cm black купен од Мобилекс на ново 26.000 де...


250 €
или предлог цена
30 јул 12:26МАГНЕТЕН ЕЛИПТИЧЕН ВЕЛОСИПЕД ТOP LIFE

Почитувани, Орбитрекот е купен на ден 3.12.2020 година, од Биди Фи...


100 €
или предлог цена
30 јул 12:21TECHNOGYM SELECTION SET 8 SPRAVI NA LAGER CRNO/SIVA

SE PRODAVAAT SPRAVI TECHNOGYM SELECTION SERIJA ZA POVEKE MUSKLUNI GRU...


По Договор
или предлог цена
28 јул 13:39Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам