Аеродром
                           
6238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo izgradba vo Aerodrom

Zgradata e vo izgradba , se gradi so visoko kvalitetni materijali !!!...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

13 мар 21:49Промовирано

Kukja vo naselba Lisice / Куќа во населба Лисиче

Се продава куќа 180м2 во населба Лисиче на 50тина метри од трговскиот...


165.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
175.000 €
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

14 мар 09:15Промовирано

Nov luks stan vo Cevahir sky

Se izdava nov luksuzen stan vo cevahir sky 53m2 vo kula B


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

14 мар 13:14Промовирано

Izdavam Trosoben Stan Aerodrom Kapitol

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Agenci...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:28SE IZNAJMUVA NOV LUKS STAN VO CHEVAHIR SKY SITY BLOK A NAMES

Se iznajmuva nov stan vo Chevahir sky sity Blok A, Stanot e na 20 t...


650 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
800 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:1240m2 komplet opremen stan so garaza zgrada Golden art

SE PRODAVA DVOSOBEN KOMPLET MODERNO UREDEN STAN VO AERODROM (TOBAKO 2...


85.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:04KRATOK PRESTOJ - aerodrom (get kafe)

se izdava komplet namesten apartman so posebna spalna, internet, kabe...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:55SE IZDAVA GARSONJERA ZA KRATOK PRESTOJ (SHORT TERM)

se izdava namestena garsonjera so internet i kabelska so besplaten pa...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:54GARSONJERA, APARTMAN, PRENOKJISTE, KRATOK PRESTOJ

IZDAVAM namestena garsonjera za kratok ili dneven prestoj so kabelska...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:54izdavam soba vo nas. Lisice

Izdavam namestena soba vo naselba lisice ima krevet nov plazma televi...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 07:32Izdavam ednosoben stan vo Novo Lisice

Izdavam stan 40 m2 vo Novo Lisice sproti Ramstore vo blok b12. Stanot...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:08Нива-плац помеѓу Долно-Горно Лисиче место Бабајлија

Нивата е во втор ред Квадратура 844м2 со можност за уште 3 ниви по ...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:19Се продава куќа

Се продава куќа во Лисиче, со чист имотен лист, близу автобуска стани...


56.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:32ГП Петоградба

🏠 Изградба на семејни куќи до карабина или клуч на рака по ваша желб...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Новоградба

Денес 00:22STAN VO BLIZINA NA RULET

Se prodava celosno renoviran stan vo odlicna sostojba vo neposredna b...


125.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:19STAN ZAD KAPITOLMALL

Se prodava stan vo sostojba za renoviranje zad Kapitol od 83 m2 na 1 ...


1.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:19DUPLEKS VO KOSMOS

Se prodava dupleks stan vo Kosmos na 9 i 10 kat so vkupna kvadratura ...


122.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:19STAN VO MICURIN

Se prodava stan vo Micurin od 77 m2 stanben del i 6 m2 podrum na 2 sp...


96.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:19STAN VO LISICE

Se prodava stan na odlicna lokacija vo Lisice vo neposredna blizina n...


60.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:19STAN VO NOVO LISICE

Se izdava celosno renoviran stan vo Novo Lisice so 2 spalni sobi,kujn...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 22:15Se izdava trosoben namesten stan vo Aerodrom do Kapitol Mol

Se izdava namesten stan vo Aerodrom do Kapitol Mol. Dnevna ,kujna so ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:41KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI BRVNARI

MONTAZNI KUKJI OD KEN PANEL


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:14MONTAZNI KUKI KUKJA VIKENDICA VIKENDICI VILI BARAKI

KEN PANEL VI NUDI MONTAZNI I MOBILNI KUKJI VIKENDICI PO VAS IZBOR ZA ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:12KUKJA KUKICKI VIKENDICA VIKENDICI KONTEJNERI BARAKI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI PROIZVODI ZA POVEKE IFOR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:12KUKJI VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONTEJNER KUKJICKI

MONTAZNI KUKJI VIKEND KUKJI VILI SAMO OD KEN PANEL TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:11KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL MONTIG


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:10KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

drveni brvnari sekakvi vidovi i po zelba na kupuvacot


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:10NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

Монтажен контејнер 6000мм-5000мм, 30 м2, - Вградена кабина - тоалет ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:09KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICA GARAZI HALI VILI

KEN PANEL VI NUDI KANCELARISKI KONTINERI PO EVROPSKI STANDARDI GI IMA...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:09MONTAZNI KUKI KUKJA VIKENDICA VIKENDICI VILI KONTEJNERI KONT

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MOBILNI VIKENDICI I GI IZRABOTUVA...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:09KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI MOBILNI KONTEJNERI VIKEND KUKJI I DRUGO TE 070 706 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:08KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL montig 070 706 116 www.kenpanel.mk


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:08KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VILI VIKEND KUKJI KONTEJNERI KAMPERI I DRUGO ZA POVEKE IFOR...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:08KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:07NAJ EFTINI CENI VO MAKEDONIJA KONTEJNERI KONTEJNER

WWW.KENPANEL.MK - КОНТЕЈНЕРИ - КУЌИЧКИ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ ПОГОДНИ ЗА...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:07KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL MONTIG 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:07KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

ken panel


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:07Se prodava stan vo Cevahir na 32 sprat 80 kvadrati

Stanot e na 32 sprat vo kula B 66 kvadrati +terasa 14 kvadrati so dve...


112.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
113.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:06NAJ EVTINI KONTEJNERI KUKI KUICKI BARAKI VIKENDICI GARAZI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI KONTEJNERI I GI IZRABOTU...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:06KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL MONTAZNI VIKENDICI


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:06KONTEJNERI KONTEJNER GARAZI VIKEND KUKJI VILI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI TIPOVI NA MONTAZNI KONTINERI PO ZELBA I NA ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:06KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL VI NUDI SEKAKVI VIDOVI NA MONTAZNI VIKEDICI KUKJI KONTEJNER...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:05KONTEJNER KONTEJNERI VIKENDICI KUKJI BARAKI GARAZI MAGACINI

KEN PANEL TE 070 706 116


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 21:05Страна 1 од 156

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам