591 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Topansko Pole 67 m2 RENOVIRAN

Stanot se naogja vednas do Osnovnoto Uciliste Rajko Zinzifov. Spremen...


68.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

29 мај 20:55Промовирано

Se iznajmuva kompletiran stan blisku do Balkan Universitetot

Se iznajmuva celosno kompletiran stan vo Cair. Vo cenata e vkluceno ...


220 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

25 мај 14:22Промовирано

ITNO SE PRODAVA NOVA KUKA

Se prodava nova nevselena kuka, blisku do Tefejuz skoloto, 700 m do B...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:21СЕ ПРОДАВА КУЌА 68м2 со ДВОР 234м2

Куќа со 68м2+234м2 двор во Стара Чаршија за продажба. Контакт тел;...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 18:23  НОВ ОГЛАС

Izdavam stam Topansko pole

Izdavam 3 soben namesten stan za kratok prestoj vo period od 2 meseci...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 16:30Garazi/magacin vo ul.Lazar Trpovski

Se prodavat garazi vo ul.Lazar Trpovski kaj Bazaro topansko pole Ga...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

Денес 15:32GO IZDAVAM 150.EV 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR

GO IZDAVAM 150.EV. 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR ,ÇAJXHILLN...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Гаражи

Денес 14:31Kuka vo gazi baba opstina cair

Se prodava kuka na gazi baba za podetalni informacii na 078 407 959


77 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:03КУЌАТА СЕ ПРОДАВА

Се продава куќа дво спратна со површина од 212м2 во близина кај Униве...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава стан од 63m2

Се издава наместен стан во Чаир близу ресторан ФАФА слободен од 01.0...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 13:00Stan vo Cair

Se prodava 78m2 stan so 2 spalni trpezarija i kujna


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 12:34Se prodava Stan vo Topansko

Se prodava Stan vo Topansko na Ul.Metodija Mitevski do skoloto Rajko ...


62.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Денес 11:40DELOVEN PROSTOR DUĶAN (ČAIR)

Se prodavaat 2 duķana- deloven prostor: 28m2 i 22m2 vo čair,ul:Rese...


35.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

Денес 09:17Se prodava stan vo Bit Pazar vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Skopje na ulica Prohor P...


82.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 19:20Nov Stan 68m2

Dvosoben Stan Golema Dnevna Soba so Kujna i Balkon Spalna Soba so Ba...


980 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 18:28cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 180, dvorno mesto 350m2.. Kukata se naoga na ul. Maksut ...


199.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:42Se prodava niva vo Stajkovci, Skopje

Se prodava niva vo s. Stajkovci vo Skopje ima 5400 kvadrati 25eu kvad...


25 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:14Se Izdava stan vo Dzon Kenedi/Apartament for rent Cair-JFK

Se izdava namesten stan vo Dzon Kenedi, Cair. Stanot e kompletno name...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 15:13Se prodava stan vo John Kennedy vo Skopje

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo John Kennedy vo Skopje. ...


86.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
90.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:13Se prodava stan vo Dzon Kenedi

Se prodava stan vo ul. Dzon Kenedi sproti gimnazija Cvetan Dimov, sta...


50.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
53.000 €
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 13:00Izdavam stan vo skopje topansko pole ul.Metodia mitevski 64m

Izdavam stan pod kiria vo topansko pole ul .metodia mitevski blisku s...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 11:52Prodavam kukja vo Mađari

Prodavam kukja vo Mađari nova . .može da se javite i na 070 245 ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:35Stan

Se prodava stan vo naselba Cair ul Serava vo blizina na Ginekologija ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

Вчера 00:25Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

02 јун 22:53Преубав стан реновиран во н.Чаир 66 м2 - 56 000 евра

Преубав стан реновиран во н.Чаир многу убав распоред со 3 спални со...


58.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 12:34Se izdava ducan vo topasko pole

Se izdava ducan 50m2 kaj alinea slatkarnica Ve molam.samo ozbilni...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

02 јун 12:18Pro.nov stan 51m3.10 sprat.porodilno cair.

900 eur.1 m2.Za kes ekstra cena ekstra popus.Stanot e nov i ima cist ...


5 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
900 €
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 11:42Se prodava Duplex Stan vo cair 164m2 ulica pavle ilic 2

Se prodava stan vo cair duplex 164m2 ulica pavle ilic so ciat imoten ...


10 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 11:26Stan

Stanot e renoviran 2022 godina detalno Raspolaga so : Predsobje ...


55.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 10:34Stan vo Topansko Pole

Stanot e vo solidna sostojba, dosta socuvan Se naoga vednas pozadi n...


64.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

02 јун 09:34СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 22 М2 ВО ЧАИРЧАНКА

ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ИФОРМАЦИИ НА ТЕЛ. 070 206 009 ITN...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 јун 20:30Prodavam kuka vo Cair

prodavam kuka vo cair broj za kontakt 075388884


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 12:36PRODAVAM 40.KV.DELLOVEN PROST VO SKOPJE ÇAIR

GO IZDAVAM 130.EV.PRODAVAM 40.KV.GARAZHA, MAGACIN,DELLOVEN PROSTOR ,Ç...


20.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Магацини

01 јун 10:59DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV

PRODAVAM DUQAN VO T.C.ÇAIRÇANJA SKOPJE,13.KV. NA VTORI SPRAT ,11000.E...


11.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

01 јун 10:58Se prodava kuka na ul.Djonkenedi 548m²

Kukata se naoga na djonkenedi pozadi zgradite so brojki i e delena na...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

01 јун 00:50Куќа во Чаир

Се продава куќа во Чаир со квадратура од 130 м2 (градба со имотен лис...


145.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 21:33Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompl...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Дуќани

31 мај 17:32Cair 110m2 cetvorosoben - se prodava 90.000 eu

Agencija za nedviznosti prodava cetvorosoben komforen stan vo Cair 11...


90.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 17:02Shitet banesa ne Cair me 39m2 dhe podrum.

Apartamenti ndodhet ne nje vend shume te mire dhe te qete dhe i rreth...


43.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 13:00Stanovi

-Se prodavat stanovi: 1. Stan 71 m2 na 8 Sprat SO IMOTEN LIST 2. Sta...


900 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 12:54Se izdava 2 sobi i salon 70 m2 bit pazar

Se izdava komplet sprat na prizemje 80 m2 ima 2 sobi plus salon names...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 12:34Namesten stan vo cair 45m2

Namesten stan vo cair 45m2 , so parking


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

31 мај 10:36Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам