29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Technics 2 dalinska

Kako novi 1500den parce


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Далинси

Денес 08:51  НОВ ОГЛАС

Denver Zvucnik bluetooth

6,5 inci glasen dosta Nov kupen od tehnomarket so vazecka garancija s...


7.100 МКД
или предлог цена
Виница

Bluetooth уреди

Денес 07:58  НОВ ОГЛАС

XBOX ONE

Xbox one 500gb Mnogu malce koristen vo odlicna sostojba doagja so ede...


130 €
или предлог цена
03 фев 00:53SONY звучници за ipod и Aux

Чувани добро и батеријата е добра. Со оригинален полнач. Оригинал не...


1.600 МКД
или предлог цена
01 фев 08:24Vufer za kola Вуфер за кола

Се продава Вуфер за кола. Вуферот работи супер и може да се приклучи ...


3.000 МКД
или предлог цена
29 јан 16:04PHILIPS profesionalni audio kabli so pozlateni konektori

RCA 2 pin 2m dolzina 1000 den RCA 3 pin 2m dolzina 1500 den video ...


1.000 МКД
или предлог цена
27 јан 14:50Nikon S 24-120 f/4 za Z seria

Se prodava nikon 24-120 f/4 kako novo so garancija od r-foto Skopje ...


900 €
или предлог цена
04 дек 22:20Барам да купам исти високотонец како на сликата

Барам да купам исти високотонец како на сликата БАРАЈТЕ МЕ САМО Н...


По Договор
или предлог цена
26 ное 10:24Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm

Продавам Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm (Made in USA) Купен...


99 €
или предлог цена
02 окт 11:19Prodavam polovni delovi za Phantom 3 Pro/Adv

Prodavam dobro zacuvani polovni delovi za dron Phantom 3 Pro/Advanced...


15 €
или предлог цена
Виница

Дрон камери

02 окт 11:19Charging Hub i Lanyard за дрон Phantom 4/Pro/Pro+

Продавам полнач за три батерии од еднаш (DJI Charging Hub) и Remote C...


25 €
или предлог цена
Виница

Дрон камери

02 окт 11:19Xbox 360

Xbox 360 odlicno socuvan so dva djojstika eden zicen i eden bes zicen...


5.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 21:45satelitska antena so motor

Satelitskata antena so HH digitalen motor se nasocuva kon site sateli...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јул 07:49PRODAVAM MAL TELEVIZOR

Prodavam televizorce ,mnogu malku e koristeno e vo odlicna sostojba ...


По Договор
или предлог цена
06 мај 13:16dron 2021

Dual camera 5G WiFi real time Video leta 75min dalecina 2000m


5.000 МКД
или предлог цена
27 апр 08:18Држач (стабилизатор) за фотоапарат,камера..

до добра состојба


12.345 МКД
или предлог цена
05 апр 21:05P10 LED PANELI

Prodavam P10 Led paneli crveni zeleni i vo boja kontroleri i dr


16 €
или предлог цена
Виница

Електроника

04 апр 17:27Prodavam ispravni delovi za dron Dji Phantom 3 Pro 4K

Ostanati se uste ovie delovi shto se na slikata: • Baterijata drzi...


400 МКД
или предлог цена
Виница

Дрон камери

15 фев 19:57СКЕНЕРИ - SKENERI

2 х Секенери, доста зачувани и со нови сијалици од 1000 работни часа...


340 €
или предлог цена
03 ное 13:20Нови ALPINE

Alpine spe-20sf Звучниците не се користени 2 х среден-бас 2 х висо...


70 €
или предлог цена
31 окт 00:19Алуминиумска мрежа за кутии

Мрежата е алуминиумска ( НЕ рѓосува и е полесна од металната), отворо...


38 €
или предлог цена
28 окт 11:353 системски скретници

Тросистемски скретници ... 3 парчиња за 900 денара.... БАРАЈТЕ МЕ НА ...


900 МКД
или предлог цена
23 авг 06:00АДАПТЕРИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЛИ

Адаптери за спојување и продолжување на кабли со спикони... 2 парчиња...


450 МКД
или предлог цена
23 авг 05:59Akai Surround Sistem 5.1

Комплетно исправен Akai DV-R4200SS Surround Sound 5.1 со тенок DVD-пл...


50 €
или предлог цена
05 авг 21:45iPod touch 4G 32 GB

iPod touch 4G 32 GB. Odlicna baterija. Doagja so kabelce za polnenje ...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јул 08:39Se prodava ps4

Se prodava Ps4 500 gb so edna konsola i dve igri Fifa 17 i unchart...


13.000 МКД
или предлог цена
05 јун 01:19Samsung YP-S3

Samsung YP-S3 , superioren mp3/mp4 player, ima podobar zvuk od ipod. ...


1.500 МКД
или предлог цена
07 апр 18:04iPod Touch 4 8 GB

iPod Touch 4 8 GB, Skrsen digitajzer, ama touchot mu raboti. Dve kame...


1.500 МКД
или предлог цена
26 мар 11:00Nikon D810, Tamron 15-30 2.8 VC , Tamron 90 Macro ...

NIkon D810 set Целата опрема е во одлична состојба, користена за лич...


2.050 €
или предлог цена
12 јун 17:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам